Тіркелу
   Резидент РК
   Сгенерировать пароль
Пароль прийдет на указанный Email адрес
Алға
Кері қарай
Тіркелу
 

Возможности после регистрации:

Сможете задавать вопросы руководителям госорганизаций и получать на них ответы, получите доступ к документам для скачивания.


Сможете пользоваться дополнительными сервисами: участвовать в онлайн-конференциях, читать блоги, оставлять отзывы к госуслугам и оценивать качество их оказания.


В случае подписки на новости, получите информацию о всех событиях на свой E-mail.

По вопросам работы интернет - ресурса просим обращаться по телефону: 8 (7292) 42-83-32

Маңғыстау облыстық сайлау комиссиясының ХАБАРЫ

28.08.2017
18:45:56
0

Облыстық  сайлау  комиссиясының  2017  жылғы 28 тамыздағы №0210  қаулысымен үстіміздегі жылдың 29 қазанына шығып қалғандардың орнына Маңғыстау облыстық, Жаңаөзен қалалық, Қарақия және Мұнайлы аудандық мәслихаттарының депутаттығына сайлау тағайындалған болатын.

Соған байланысты сайлау округтері мен учаскелерінің шекараларын, сонымен қатар аумақтық, округтік және учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары туралы хабарларды жариялап отырмыз.

АУМАҚТЫҚ САЙЛАУ КОМИССИЯЛАРЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

Маңғыстау облыстық сайлау комиссиясы

Ақтау қаласы, 14 ш/аудан, №1 үй, 325 бөлме,

тел./факс: 8 7292 (код) 434045, 434304

Облыстық сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -  Күмісқали Есен

Төраға  орынбасары -  Сейбағытов Даржок

Хатшы – Ғалидуллин Сайын Сүлейменұлы

Комиссия мүшелері: Исмурзина Гүлжан Махсұтқызы, Қарасаев Нұрбек Қарасайұлы, Оразов Орысбай, Сүйеуова Гүлмира Қойқарақызы.

Ақтау қалалық сайлау комиссиясы

Ақтау қаласы, 4 ш/аудан, №72 үй, 233 бөлме,

тел./факс: 8 7292 (код)336506, 336508, 336517, 336726

Қалалық сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Сатыбалдиев Тойлыбай

Төраға  орынбасары -  Телегенова Дина Жаңабайқызы

Хатшы – Жолымов Нұрлан Алдыбайұлы

Комиссия мүшелері: Скендіров Ерғали Сисенғалиұлы, Сұлтанбаева Меруерт Кұлмұратқызы, Елжанов Саламат Қожабергенұлы, Серікбаева Әсем Қилымайқызы.

Жаңаөзен қалалық сайлау комиссиясы

Жаңаөзен қаласы, Сатаев көшесі, "Неке сайрайы" ғимараты

тел./факс: 8 72934 (код) 57-701, 57-702

Қалалық сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Базылов Бақтығали

Төраға орынбасары – Орынбеков Ізбасар Нұгұманұлы

Хатшы – Тасболатов Темірбек Күрішұлы

Члены комиссии – Төрткүлова Қания Балтабайқызы, Көкиев Мақсұт Төлеушайқыұлы, Табыншаев Өсербай Рысбайұлы, Ермұқанов Амандық.

Қарақия аудандық сайлау комиссиясы

Құрық ауылы, Досан батыр көшесі, № 8 үй

тел./факс 8 72937 (код) 2-23-60

Аудандық сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Атағараев Дүйсенбай Айтқалиұлы

Төраға орынбасары – Борамбаева Сәндігүл Мұратқызы

Хатшы – Сабитова Дина Жауымбайқызы

Комиссия мүшелері: Айнабаева Шура Денеуқызы, Ермұханов Әсет Әбілахатұлы, Молжігітов Сәрсен Нұрсұлтанұлы, Сүлейменова Аймаш Қуанышқызы.

Мұнайлы аудандық сайлау комиссиясы

Маңғыстау ауылы, «Маңғыстау Жылу» МКК ғимараты

тел./факс: 8 7292 (код) 46-57-35

Аудандық сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Титанов Қайрат Үсенұлы

Төраға орынбасары – Сариева Жанар Азатқызы

Хатшы – Аймұрзаева Эльмира Асанқызы

Комиссия мүшелері: Жасақова Рахат, Қамысбаев Қожаназар Нұржанұлы, Нұрқаниева Камшат Ізғалиқызы, Созақбаев Мақсат Қуатжанұлы.

Шығып қалғандардың орнына Маңғыстау облыстық, Жаңаөзен қалалық, Қарақия және Мұнайлы аудандық мәслихаттарының депутаттарын сайлау жөніндегі сайлау округтерінің, учаскелерінің шекаралары және округтік, учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары туралы

ХАБАР

Маңғыстау облыстық мәслихатының депутатын

сайлау жөніндегі № 6 сайлау округі

Орталығы: Ақтау қаласы, 15 шағынаудан, №24 орта мектеп ғимараты,

тел./факс: 8 7292 (код) 432805

Шекарасы: 14 шағынауданының №№ 11, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27а, 27 б, 27г, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 32б, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 36а, 36б, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 52, 57, 58, 67, 69, үйлері; 15 шағынауданының №№, 2а, 2б, 3а, 3б, 3в, 3г, 4, 5, 8, 9, 9а, 9б, 10, 11а, 11б, 12, 12а, 13б, 18, 18а, 18б, 19, 21, 25, 26, 27, 28, 28а, 32, 34, 37, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 56б, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 64а, 66, 66а, 68, 65, 69, 70 үйлері, және 15 шағынауданының барлық жеке тұрғын үйлері, «Самал», «Самал-1», «Самал-2» тұрғын үй массивінің үйлері; 17 шағынауданының «Дукат» ТК, «Грин Парк» ТК және 17 шағынауданының барлық жеке тұрғын үйлері; 22 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 5б, 6, 6а, 6б, 7, 7б, 8, 10, 10б, 9, 15, 17 үйлері, сондай-ақ №№ 4 к, 32, 33, 34 жеке тұрғын үйлері.

Округтік сайлау комиссиясының құрамы:

Төрағасы: Аманов Аяған Рамазанұлы

Төраға орынбасары:Карабаева Дина Ахметдиновна

Хатшы: Шортанова Жазира Қылышбекқызы

Комиссия мүшелері: Елемесова Айгерім Узбековна, Қоспаева Азиза Муқтарқызы, Несипбеков Рысбек Жұмабекұлы, Өтегенов Нұрбек Маратұлы

№ 32 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 14 шағынаудан, №1 орта мектеп ғимараты,

тел./факс: 8 7292 (код) 315336

Шекарасы: 14 шағынауданының №№ 11, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 а, 27 б, 27 г, 28, 29, 30, 31, 32, 32 а, 32 б, 33, 33 а, 34, 34 а үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төрағасы: Құрманғазиева РимаКулзаировна

Төраға орынбасары: Хвостицкая Людмила Ивановна

Хатшы: Құрманова Ләззат Хамидуллақызы

Комиссия мүшелері: Даулетиярова Гүлжан Рахимовна, Есенқосов Әзілхан Төлегенұлы, Ергосова Асия Камбаровна, Кошкарова Кенжетай

№ 33 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 14 шағынаудан, №15 орта мектеп ғимараты,

тел./факс: 8 7292 (код) 434810

Шекарасы: 14 шағынауданының №№ 35, 36, 36 а, 36 б, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 52, 57, 58, 67, 69, үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төрағасы: Қарабаева Ақлима Кеманқызы

Төраға орынбасары: Қосымбаева Лаура Қолғанатқызы

Хатшы: Нұрбаева Дамен Дүйсенбекқызы

Комиссия мүшелері: Гайыпбаева Моншақ Құрбанбайқызы, Базарбаева Раушан Егізбайқызы, Аязбаева Айкерім Қанатқызы, Сейтова Гүлсара Орпабекқызы

№ 34 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 15 шағынаудан, №24 орта мектеп ғимараты,

тел./факс: 8 7292 (код) 432805

Шекарасы: 15 шағынауданының №№, 25, 26, 27, 28, 28а, 32, 34, 37, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 59 үйлері, және 15 шағынауданының барлық жеке тұрғын үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төрағасы: Наурызбаева Гүлзира Табелгановна

Төраға орынбасары: Утепбаева Назгүл Оразалықызы

Хатшы: Атабаева Рима Қайырғалиқызы

Комиссия мүшелері: Серикбаева Шынар Берденқызы, Боранбай Самал Майрамбайқызы, Құрмангазиева Галия Құлынтайқызы, Қосарбаева Гүлмира Амангелдіқызы

№ 35 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 15 шағынаудан, №24 орта мектеп ғимараты,

тел./факс: 8 7292 (код) 432805

Шекарасы: 15 шағынауданының №№ 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56 а, 56 б, 58, 65, 69, 70 үйлері, «Самал», «Самал-1», «Самал-2» тұрғын үй массивінің үйлері. 17 шағынауданының «Дукат» ТК, «Грин Парк» ТК және 17 шағынауданының барлық жеке тұрғын үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төрағасы: Ордабаева Роза Исенбаевна

Төраға орынбасары: Озолина Мария Владиславовна

Хатшы: Асан Айсұлу Ескарақызы

Комиссия мүшелері: Кожамбетова Айнагуль Кенжебековна,Мдуарова Данагуль Хамидуллаевна, Қоразова Санимхан Бектұрғанқызы, Давлетбаев Дамир Гиреевич

№ 36 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 15 шағынаудан, № 58 балабақша ғимараты,

тел./факс: 8 7292 (код) 313516

Шекарасы: 15 шағынауданының №№ 2 а, 2 б, 3 а, 3 б, 3 в, 3 г, 4, 5, 8, 9, 9 а, 9 б, 10, 11 а, 11 б, 12, 12 а, 13 б, 18, 18 а, 18 б, 19, 21, 60, 61, 62, 64, 64 а, 66, 66 а, 68 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төрағасы: Оразова Амангүл Джубатовна

Төраға орынбасары: Сапарқұл Сабит Бердіқожаұлы

Хатшы: Шомбылова Айгүл Итемгенқызы

Комиссия мүшелері: Заманова Гүлшара Бақбергенқызы, Оразбекова Майра Мақсұтқызы, Сүйербаева Нұргүл Есменбетқызы, Джумабаева Даулетбике Ходжабаевна

№ 37 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 22 шағынаудан, №22 орта мектеп ғимараты,

тел./факс: 8 7292 (код) 530044

Шекарасы: 22 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5 а, 5 б, 6, 6а, 6 б, 7, 7 б, 8, 10, 10 б, 9, 15, 17 үйлері, сондай-ақ №№ 4 к, 32, 33, 34 жеке тұрғын үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төрағасы: Қазиев Берді Мырзанұлы

Төраға орынбасары: Жанаева Нұржамал Қоянбайқызы

Хатшы: Жакупова Жаннат Жұмағалиқызы

Комиссия мүшелері: Сапарбаева Жамила Сүйеубайқызы, Болатбекова Гүлнұр Болатбекқызы, Қарасаева Фарида Жақсылыққызы, Аймағанбетов Мергенбай Үсембайұлы

Маңғыстау облыстық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі

№12 сайлау округі

Орталығы: Басқұдық ауылдық округі,  «№ 9 жалпы білім беру орта мектебі» КММ ғимараты

тел./факс: 8 7292 (код) 30-40-53

  Шекарасы:. Атамекен ауылының «Арман», «Көктем», «Тамшалы» тұрғын үй массивтеріндегі, «Арай» тұрғын үй массивінің Бейбітшілік, Райхан, Рауан, Ақиқат, Ықылас көшелеріндегі, Басқұдық ауылы «Маржан» тұрғын үй массивінің Рауан, Арай, Жазира, Жетісу, Нұрсәт, Шұғыла, Шаттық көшелеріндегі, «Рахат», «Жаңа қоныс», «Болашақ», «Басқұдық» тұрғын үй массивтеріндегі барлық тұрғын үйлер

Округтік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға –Бекжанов Бақытжан Тұрдыбайұлы

Төраға орынбасары – Оразова Сұлушаш Орынбайқызы

Хатшы – Таганова Гауһар Полатбекқызы

Комиссия мүшелері: Арыстанова Ақшолпан Орынғалиқызы, Аманбаева Валентина Бердібайқызы, Ермеков Бақыт Базарбайұлы, Төлегенова Бибігүл Жолдықанқызы.

№ 200 сайлау учаскесі

Атамекен ауылы, «Арман» тұрғын массиві, №391 учаске,

Галиев Нурахмат Алимановичтің жеке үйі ғимараты

  тел./факс: 8 7292 (код) 33-03-83

  Шекарасы: Атамекен ауылдық округінің «Арман» тұрғын үй массивіндегі, «Арай» тұрғын үй массивінің Бейбітшілік, Райхан, Рауан, Ақиқат, Ықылас көшелеріндегі, «Тамшалы» тұрғын үй массивінің Жемісті, Парасат, Сұңқар көшелеріндегі барлық тұрғын үйлер.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы

Төраға - Мақатова Тоты Еламанқызы

Төраға орынбасары – Демеуов Жеңіс Пердебайұлы

Хатшы – Әліғұлова Жамал Сапарбайқызы

Комиссия мүшелері: Қарақұлова Феруза Оңайбайқызы, Іздібаев Еламан Қорғанбайұлы, Ідірісова Перуза Бақтыбайқызы, Мадинаев Ербол Әліпұлы .

№ 202 сайлау учаскесі

Атамекен ауылы,  «№ 7 жалпы білім беру орта мектебі» КММ ғимараты,

  тел./факс: 8 7292 (код) 31-89-10

  Шекарасы: Атамекен ауылдық округінің «Көктем» тұрғын үй массивіндегі, «Тамшалы» тұрғын үй массивіндегі Көктем, Мерей, Нұр, Шиелі, Шолпан көшелеріндегі барлық тұрғын үйлер.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Құрашев Ерғали Өтесбайұлы

Төраға орынбасары – Райсов Қабланжан Ізбасарұлы

Хатшы – Қобланова Кенжегүл Таубайқызы

Комиссия мүшелері: Жауылбай Ләззат Дагестанқызы,Қазтұрғанова Фариза Сәрсенғалиқызы, Қалымов Ануар Тұмарбекұлы, Оразбаева Балжан.

№ 203 сайлау учаскесі

Басқұдық ауылы, «Оқушылар орталығы» МКҚК Басқұдық аула клубының ғимараты

  тел./факс: 8 7292 (код) 33-34-22

  Шекарасы: Басқұдық ауылдық округінің «Маржан» тұрғын үй массивінің Рауан, Арай, Жазира, Жетісу, Нұрсәт, Шұғыла, Шаттық көшелеріндегі барлық тұрғын үйлер.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Әбдіқадыров Ғабит

Төраға орынбасары – Нұрмағанбетова Ләйлә Есіркепұқызы

Хатшы – Тұрдымұратова Тұрсын Ерназарқызы

Комиссия мүшелері: Есетова Оазгүл Базарбайқызы, Құлымтанов Жақсыбай Айтөреұлы, Мұрынов Асқар Төлеуғалиұлы, Сейітбембетов Амангелді Сұлтанұлы.

№ 204 сайлау учаскесі

Басқұдық ауылы, «Болашақ» тұрғын үй массиві, Достық көшесі, №284, 285 учаске, «Охотзоопром» өндірістік бірлестігі» РМҚК ғимараты

  тел./факс: 8 7292 (код) 34-52-45 

  Шекарасы: Басқұдық ауылдық округінің «Болашақ», «Басқұдық» тұрғын үй массивтеріндегі барлық тұрғын үйлер.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Орынбасаров Талғат Базарбайұлы

Төраға орынбасары – Кемелхан Гүлмайса

Хатшы – Бақтыбаева Зүлфия Ренатқызы

Комиссия мүшелері: Әрімбеков Бауыржан Лесбайұлы, Мырзаханова Бағнұр Бақтыбайқызы, Оразбаева Рзагүл, Шілдебай Қабыл Әбдірахманұлы.

№ 205 сайлау учаскесі

Басқұдық ауылы, «№9 жалпы білім беру орта мектебі» КММ ғимараты

  тел./факс: 8 7292 (код) 30-40-53

Шекарасы: Басқұдық ауылдық округінің «Жаңа қоныс» тұрғын үй массивіндегі барлық тұрғын үйлер.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Наурызбаева Набат Амангелдіқызы

Төраға орынбасары – Шәуенов Асылжан Үсенұлы

Хатшы – Өмірұзақова Раушан Қуанқызы

Комиссия мүшелері: Әбдіқадыров Досмұқан Бақтықұлұлы, Байтілеуова Зылиха Өришанқызы, Кенжебаев Ибадулла Түйебайұлы, Ұлықпанова Гүлжанат Ясинқызы.

№ 206 сайлау учаскесі

Басқұдық ауылы, «Мұнайлы ауданы Басқұдық ауылының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» МКҚК ғимараты

  тел./факс: 8 7292 (код) 30-56-96

  Шекарасы: Басқұдық ауылдық округі «Рахат» тұрғын үй массивіндегі  барлық тұрғын үйлер.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Әбішев Темірлан Қожаниязұлы

Төраға орынбасары – Науырзақов Әбілқайыр Қошжанбайұлы

Хатшы – Қазиева Разия Орынбайқызы

Комиссия мүшелері: Абаева Айжамал Қалдықожақызы, Айтбаев Сауыт Нұрғалиұлы, Жолбаев Нұрболат Орынбасарұлы, Көбенов Нұрбай.

Жаңаөзен қалалық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі

№8 сайлау округі

Орталығы: Жаңаөзен қаласы, „Шаңырақ” ш/ауданы, № 3 орта мектеп ғимараты, тел./факс: 8 72934 (код) 31-646

  Шекарасы: «3А» ш/ауданындағы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер; «Самал»  ш/ауданындағы №№ 11, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27 үйлер; «Шаңырақ» ш/ауданындағы №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 43, 44/1, 46/1, 46/2, 50, 51, 53, 54, 55, 56 үйлер; Достық, Абай, Бейбітшілік, Құрбанов, Оразақов, Рахмет Өтесинов көшелеріндегі барлық үйлер; бұрынғы Маңғыстау электр желілері кәсіпорынның ғимаратындағы барлық тұрғын үйлер; Мұнайшылар көшесіндегі №№ 18-44 аралығында орналасқан барлық үйлер; стационарлық емдеу-профилактикалық мекемелері: қалалық орталық аурухана, қалалық перзентхана,  қалалық дермато-венералогиялық бөлімшесі, қалалық туберкулез ауруханасы, қалалық балалар ауруханасы, "Медицина" ЖШС, "Медикер" ЖШС, "Жалымбетов" ЖШС; ішкі істер департаменті жанындағы уақытша ұстау абақтысы; 2018 әскери бөлімі шекара комендатурасы. 

Округтік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Әбішаев Расул Жұмабекұлы

Төраға орынбасары – Нұрмұханова Айнұр Асқарқызы

Хатшы – Жұматова Райхан Демесбайқызы

Комиссия мүшелері: Жақсығалиева Гүлжан Досанқызы, Мырзабаева Ұлдай Мырзабайқызы, Сарбасова Шарухан Асанқызы, Сүлейменов Олжас Сүлейменұлы.

№89 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласы,  „3А” ш/ауданы,  „Мұнайшы” мәдениет үйінің ғимараты,

тел./факс: 8 72934 (код) 30568

  Шекарасы:«3А» ш/ауданындағы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер; «Самал»  ш/ауданындағы №№ 11, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27 үйлер.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Жарылғасынов Мектепбай Жексенбайұлы

Төраға орынбасары- Ізмагамбетов Бекболат Мұхамбетхажұлы

Хатшы – Мектепбаева Фариза Қононақбайқызы

Комиссия мүшелері: Тенелханова Гүлмира Келдібайқызы, Қуанышова Бақыт Сапаргелдіқызы, Қарағұлова Құндыз Құдайбергенқызы, Мұсаева Ғалия Жақсылыққызы.

№90 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласы, „Шаңырақ” ш/ауданы, №1 орта мектеп ғимараты,

тел./факс: 8 72934 (код) 30410

    Шекарасы: «Шаңырақ» ш/ауданындағы №№ 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 43, 44/1, 46/1, 46/2 үйлер.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Бекенов Акмурад

Төраға орынбасары- Жұмалиева Айнагүл  Қарлыбайқызы

Хатшы –Есмұрат Маусым Мейірімханұлы 

Комиссия мүшелері: Назарова Раушан Жаңайқызы, Боранбаев Сәбит Көмекбайұлы, Белекенова Гүлмира Аяпбергенқызы, Тоғызбаева Қамқа Айтқұлқызы.

№91 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласы,  „Шаңырақ” ш/ауданы, №3 орта мектеп ғимараты,

тел./факс: 8 72934 (код) 31646

  Шекарасы:«Шаңырақ» ш/ауданындағы №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 50, 51, 53, 54, 55, 56 үйлер; Достық, Абай, Бейбітшілік, Құрбанов, Оразақов, Р.Өтесинов көшелеріндегі барлық үйлер; бұрынғы Маңғыстау электр желілері кәсіпорының ғимаратындағы барлық тұрғын үйлер; Мұнайшылар көшесіндегі №№ 18-44 аралығында орналасқан барлық үйлер.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Сарыбаев  Мақсат Мағтұмұлы

Төраға орынбасары- Тажібаева Қалбике Сейітқожақызы

Хатшы – Елемесова Жанар Ителгіқызы

Комиссия мүшелері: Даңдыбаев Әбдірашид Садықұлы, Жаманшалова Гүлжан Науарқызы, Мұрат Мөлдір Бейбітқызы, Жанбосынова Лаззат Сәуірбайқызы.

  №92 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласы,  Аурухана қалашығы, № 2 Жаңаөзен қалалық емханасы,

тел./факс 8 /72934/ 32189

Шекарасы:стационарлық емдеу-профилактикалық мекемелері: қалалық орталық аурухана, қалалық перзентхана,  қалалық дермато-венералогиялық бөлімшесі, қалалық туберкулез ауруханасы, қалалық балалар ауруханасы, "Медицина" ЖШС, "Медикер" ЖШС, "Жалымбетов" ЖШС; ішкі істер департаменті жанындағы уақытша ұстау абақтысы; 2018 әскери бөлімі шекара комендатурасы. 

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Бекназаров Саламат Сарсенбайұлы

Төраға орынбасары- Сатыбалдыева Назым

Хатшы – Орысбаева Бақтыгүл Қуантқанқызы

Комиссия мүшелері: Алданепесов  Бақыт, Көмеков Әлішер Ералыұлы, Нұрмуханов Батырхан Жүзбайұлы, Тасқынбаева Әнипа Нұрбаулықызы.

Қарақия аудандық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі

№ 10 сайлау округі

Орталығы: Жетібай ауылы, «Жетібай ауылының № 8 орта мектебі» КММ ғимараты, тел./факс: 8 72937 (код) 26-4-94.

  Шекарасы: Жетібай ауылының Ж.Мыңбаев, Ө.Қалманбетұлы, Т.Әлиев, С.Жанғабылұлы, Ұлутас, Төлендиев ш/аудандарының барлық үйлері.

Округтік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Өтебаев Рахымжан Ахметұлы

Төраға орынбасары – Халлықызы Толғанай

Хатшы – Нұрмағанбетова Жансая Бисенғалиқызы

Комиссия мүшелері: Ғұбайдуллина Меруерт Шырақбайқызы, Махмутова Майра Еділханқызы, Шаханова Қарлығаш Тойбазарқызы, Үсекенова Гүлнұр Тахирқызы.

№ 155 сайлау учаскесі

Жетібай ауылы, «Жетібай ауылының № 8 орта мектебі» КММ ғимараты,

тел./факс  8 72937 (код) 26-1-90

Шекарасы: Жетібай ауылының Ж.Мыңбаев, Ө.Қалманбетұлы, Т.Әлиев, С.Жанғабылұлы, Ұлутас, Төлендиев шағын аудандарының барлық үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Әкімиязов Сәрсенбек Нұрғалиұлы

Төраға орынбасары – Елшібеков Қосай Бекбергенұлы

Хатшы – Түйешиева Қаламқас Қуандыққызы

Комиссия мүшелері: Ағаділова Айнагүл Жанұзаққызы, Атағараева Айнұр Айтқалиқызы, Қожалақова Аягөз Қуанышқызы, Өтекешова Несібелі Сәндібайқызы.

Мұнайлы аудандық мәслихатының депутатын сайлау жөніндегі

№9 сайлау округі

Орталығы: Қызылтөбе ауылы, «№6 жалпы білім беру орта мектебі» ММ ғимараты

тел./факс: 8 7292 (код) 30-50-25

  Шекарасы:Қызылтөбе ауылының «Қызылтөбе-2» тұрғын үй массивінің, Батыр ауылдық округінің барлық тұрғын үйлері

Округтік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Серіков Абай

Төраға орынбасары – Өтебаева Ақшарқат Нұрлыбекқызы

Хатшы – Нұржан Кәмилә Жоламанқызы

Комиссия мүшелері: Алдаңғарова Дина Қожамұратқызы, Жаналина Меруерт Саматқызы, Сисенғалиева Қамқа Қыдырбайқызы, Шуақбаева Гүлзира Мұқанқызы

№ 211 сайлау учаскесі

Қызылтөбе ауылы, «№6 жалпы білім беру орта мектебі» ММ ғимараты

  тел./факс: 8 7292 (код) 30-50-25

  Шекарасы: Қызылтөбе ауылдық округі «Қызылтөбе-2» тұрғын үй массивінің №1-1000 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Сүйінова Жадыра Базарқызы

Төраға орынбасары – Жексенбаев Қадырбек Құдабайұлы

Хатшы – Өтебаева Ұлжан Ерғалиқызы

Комиссия мүшелері: Арыстанова Эльмира Аманқызы, Байбосынова Индира Болатқызы, Жақсылықова Рая Үсенқызы, Ізімбергенов Сүндет Секенұлы.

№ 214 сайлау учаскесі

Батыр ауылы,  «№10 жалпы білім беру орта мектебі» КММ ғимараты

тел./факс: 8 7292 (код) 34-32-01

  Шекарасы: Батыр ауылдық округіндегі барлық тұрғын үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Табынаев Шихмұрат Жұлдызбайұлы

Төраға орынбасары – Дәулетова Жәмилә Досжанқызы

Хатшы – Әбдіқадырова Күмісай Қансұлтанқызы

Комиссия мүшелері: Абылаева Ханым Нұрмұхаммедқызы, Әбірова Теңге Орысбайқызы, Қазиева Айнаш Бердіғұлқызы, Сүйеуов Жалғасбай Қашқынбайұлы.

№ 220 сайлау учаскесі

Қызылтөбе ауылы, «№6 жалпы білім беру орта мектебі» ММ ғимараты

тел./факс: 8 7292 (код) 30-50-25

  Шекарасы: Қызылтөбе ауылдық округі «Қызылтөбе-2» тұрғын үй массивінің №1001-2034 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Қаратөреев Марат Қарымсақұлы

Төраға орынбасары – Шарманов Самат Жаукеұлы

Хатшы – Тілегенова Оңайша Дүйсенқызы

Комиссия мүшелері: Әнесбаев Орынбек Қалдыбайұлы, Керімова Айнұр Қалдыбайқызы, Нығметова Ақмарат Жанболатқызы, Тәжібаева Тілектес Жалғасқызы.

Маңғыстау облысының

тиісті аумақтық сайлау комиссиялары


Соңғы жаңарту : 2017-08-28 18:45:57

Ақпараттық ресурстар
ҚР Президентінің ресми сайты
www.akorda.kz
ҚР Президентінің дербес парақшасы www.personal.akorda.kz
Қазақстан Республикасының Үкiметi
www.government.kz
Қазақстан Республикасының Премьер-министрі www.primeminister.kz
Қазақстан Республикасының Парламенті www.parlam.kz
Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы www.prokuror.gov.kz
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты www.sud.gov.kz
Әділет Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесі www.adilet.zan.kz
Қазақстан Республикасының мемлекеттік орган басшыларының блог-тұғырнамасы www.blogs.egov.kz
Қазақстан халқы ассамблеясы www.assembly.kz
Қазақстан Республикасының Электрондық үкіметі www.egov.kz
Қазақстан Республикасындағы электрондық лицензиялау www.elicense.kz
Қазақстан Республикасы мемлекеттік сатып алулары www.goszakup.gov.kz
Қазақстан Республикасының электрондық үкіметінің төлемдік шлюзі www.epay.gov.kz
Қазақстан Республикасының Ашық үкіметі www.open.egov.kz