Тіркелу
   Резидент РК
   Сгенерировать пароль
Пароль прийдет на указанный Email адрес
Алға
Кері қарай
Тіркелу
 

Возможности после регистрации:

Сможете задавать вопросы руководителям госорганизаций и получать на них ответы, получите доступ к документам для скачивания.


Сможете пользоваться дополнительными сервисами: участвовать в онлайн-конференциях, читать блоги, оставлять отзывы к госуслугам и оценивать качество их оказания.


В случае подписки на новости, получите информацию о всех событиях на свой E-mail.

По вопросам работы интернет - ресурса просим обращаться по телефону: 8 (7292) 42-83-32
Маңғыстау облысы
Облыс әкімдігінің ресми интернет - ресурсы
Маңғыстау облысының сайлау учаскелерінің шекаралары, учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары және олардың орналасқан орындары туралы ХАБАР
Жарияланды: 04.05.2019
Өзгертілді: 14.05.2019
Қаралды: 1440

Маңғыстау облысының сайлау учаскелерінің шекаралары, учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары және олардың орналасқан орындары туралы

ХАБАР

Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық заңының 17 бабының 2 тармағына, 23 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 9 сәуірдегі №18 «Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын тағайындау туралы» Жарлығына сәйкес Маңғыстау облысының сайлау учаскелерінің шекаралары, учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары және олардың орналасқан орындары туралы   хабарлаймыз

Ақтау қаласы

№1 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 1 шағынаудан, № 3 орта мектеп ғимараты,

тел/факс: 8 7292 (код) 507179

Шекарасы: 1 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5 , 6, 7, 8, 9,10, 11, 14, 15, 16, 22, 22а, 22б, 22в  үйлері, 1в шағынауданының №№ 22, 22а, 22б, 22в жеке тұрғын үйлері, №1 өнеркәсіптік аймағының №№ 1, 2, 3 үйлері және «Поле Чудес» қоғамдық бірлестігі

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Исаев Рустем Мусаевич

Төраға орынбасары – Усатенко Владимир Григорьевич

Хатшы – Дарбишева Эльмира Узакбаевна

Комиссия мүшелері: Сатыбалдиева Айгуль Семибаевна,Искендерова Ляман Вугаркызы,Үсенқызы Аяулым, Сынабаева Зоя Онбосиновна

№2 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 1 шағынаудан, Облыстық туберкулезге қарсы диспансері

тел/факс: 8 7292 (код) 553580

Шекарасы: 1 шағынауданының қарттар және мүгедектер үй-интернаты, 1а шағынауданының стационарлық емдеу-профилактикалық мекемелері: облыстық туберкулезге қарсы диспансері, облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы, облыстық психоневрологиялық үй-интернаты, облыстық тері-венерологиялық диспансері,1б шағынауданының «Шағала» профилактикалық – сауықтыру орталығы, қалалық перзентхана және «Шағала», «Рахат», «Алазани» қонақ үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Мендыгалиева Орынай Улжагалиевна

Төраға орынбасары – Сариева Куралайгоз Махсутовна

Хатшы – Бокушова Акмарал Лукмановна

Комиссия мүшелері:  Сандугаш Тышканбайкызы, Сеитова Алия Айдулловна, Кудайбердиева Тамара Беккалиевна, Жанкулова  Алтнай Мутаировна

№3 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 2  шағынаудан, Мұрын жырау Сеңгірбекұлы атындағы  Маңғыстау гуманитарлық колледжі тел/факс: 8 7292 (код) 507227

Шекарасы:2 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 58, 59, 60, 61, 64, 69, 71, 72, 73 үйлері және «Ақтау», «Тұмарым», «Мандарин» қонақ үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Сарсекенов Багитжан

Төраға орынбасары – Нугманова Жемис Айдыновна

Хатшы – Калменшеева Венера Сайфуллаевна

Комиссия мүшелері: Тоқсанбаев Рахметолла Мұханбетқалиұлы, Искакова Айгерим Едилхановна, Омирбеков Акканат Жусипбекулы, Қазақ Үсен Сардарұлы

№4 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 2 шағынаудан, Мұрын жырау Сеңгірбекұлы атындағы  Маңғыстау гуманитарлық колледжі тел/факс: 8 7292 (код) 507227

Шекарасы: шағынауданының №№ 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

ТӨРАҒА- Утебаев Мазилбек Нурбосынович

Төраға орынбасары –  Тасжанова Меруерт Джаксылыковна

Хатшы – Кошерова  Айғаным Есқазықызы

Комиссия мүшелері: Тасбулатова  Акбопе  Ханаевна, Имангазина  Айнур Канаевна, Бержанова Гулсин Амировна, Жумагул Жанат Бауыржановна

№ 5 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 3 шағынаудан, «№2 жалпы білім беру орта мектебі» 

коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 507442

Шекарасы: шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 20, 20а, 20б, 21, 22, 24, 25, 48, 49, 50, 57, 58, 59, 61, 151, 152, 153, 154, 154 а, 155, 156, 157, 158, 159 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Нурумбаева Алия Тельмановна

Төраға орынбасары –  Даумова Зайра Ахмадиевна  Хатшы – Сартова Жәзира Сартқызы

Комиссия мүшелері:  Акимова Рамида Акимовна, Чуакбаева Айгуль Есеновна, Чуренова Эльмира Бауыржановна, Көлбай Венера Есенжолқызы

№ 6 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 3 шағынаудан, «№2 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 507442

Шекарасы: шағынауданының № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері және «Зеленая» қонақ үйі

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Молдакадырова Роза Орынбасаровна

Төраға орынбасары –  Жунисова Гулбану Абдирахмановна  Хатшы –  Кыдырбаева Эльмира Сулейменовна

Комиссия мүшелері:  Отепова Гулзар Серукеновна , Дюсегалиева Айнагул Тулеугалиевна, Жумагалиев Бакт Алиевич, Пазылова Римма Куатовна

№ 7 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 3б шағынаудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының «Халел  Өзбекғалиев атындағы Маңғыстау политехникалық коледжі»мемлекеттік коммуналдық  қазыналық  кәсіпорнының  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 500761

Шекарасы: шағынауданының №№ 1, 3, 5, 5а, 7, 8, 10 үйлері, 3 шағынауданының 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 63, 71, 72, 79, 84, 85, 87,103, 110, 111, 112, 113, 114, 120,121, 138, 139, 140, 141, 145, 146, 146а, 147, 148, 149, 150, 160, 162, 163, 166 үйлері және «Silk wаy», «Жерұйық», «В&В Aktau», «Гүлдана» қонақ үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -  Асылбай  Гулмира Ибрагимкызы

Төраға орынбасары –  Зиноллин  Даурен  Нурмаганбетович 

Хатшы –  Жайлы  Айғаным Хасанқызы

Комиссия мүшелері: Чолтанова Загира Исатаевна, Сарбас Айнұр Мәлікқызы, Суйеген Тураргул Амалбекқызы, Утебаева Маншук  Каршигаевна

 

№ 8 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 4 шағынаудан, «Нұртас Оңдасынов атындағы №5 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық  мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 316585

Шекарасы: 4 шағынауданының №№ 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65 үйлері, 4а шағынауданының жеке тұрғын үй массивінің барлық үйлері және «Жаңа Otel», «Holiday Inn Aktau Hotel», «Caspian Riviera Grand Palace» конақ үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -  Умаргалиева Клара Заитовна

Төраға орынбасары –  Стрижак Любовь Станиславовна

Хатшы –  Вялая  Ирина Евгеньевна

Комиссия мүшелері: Бекенов Максат Бисенгалиевич, Оразова Анар

Сибағатқызы, Ескалиева Айгерим Амангелдиевна, Тюлебердиева Нурия Хасанбаевна

 

№ 9 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 4 шағынаудан, «Нұртас Оңдасынов атындағы №5 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық  мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 316585

Шекарасы: 4 шағынауданының №№ 30, 31, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52  үйлері және № 29011 әскери бөлімі

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -  Раимбердиева Алмажай Джумагалиевна

Төраға орынбасары –  ГиеваяЕленаВикторовна

Хатшы –  Жанбатырова Кызгалдак Адиловна

Комиссия мүшелері:  Лесхан ІңкәрТарасқызы, Калиева Айгерим Изтургановна, Жолдасбаев Жанибек Оралбаевич,  Жумабаев Карасай Адиетович

№ 10 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 4 шағынаудан, «Нұртас Оңдасынов атындағы №5 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 333516

Шекарасы: 4 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 20, 66, 67, 68  үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

ТӨРАҒА-  Мусагалиева Дина Умаровна

Төраға орынбасары –  Торгаева Санжан Чаянбаевна

Хатшы- Куянбаев Жанболат Бекесович   

Комиссия мүшелері: Суханбердиева  Меруерт Нұрдәулетқызы, Текисбаева Дина Амангелдиевна, Қоңыр Бауыржан Нұржанұлы, Ахмедова Шолпан Куранбаевна

№ 11 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 5 шағынаудан, «Н.Марабаев атындағы №7 мектеп лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 521769

Шекарасы: 5 шағынауданының №№ 1, 1а, 1в, 1г, 2, 3, 4, 7, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 41, 42 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-  Каракушикова ШаттыгульДауловна

Төраға орынбасары –  Койланова Жумакуль Узбекбаевна

Хатшы –  ТлеповаАлтын Наурузбаевна   

Комиссия мүшелері:  Бегалиев Ержан Хыдырович, Аркабаева Айгуль Молдабековна, Аманжан Айсәуле Төремұратқызы,  Жантореева Гулжанат Есимбайкызы

№ 12 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 5 шағынаудан, «Н.Марабаев атындағы №7 мектеп лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 521769

Шекарасы: 5 шағынауданының № 8, 9, 10, 11, 13, 14, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 36, 39, 40  үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -  Шуманова Айслу Хайдаровна

Төраға орынбасары –  Айтембетова Әсел Серікқалиқызы

Хатшы –  Серикова Саттигул Кошахановна 

Комиссия мүшелері:  Исаева Газиза Есеналиевна, Сатыбалдин Турсынбек Тасболатұлы, Гумаров Мейрамбек Кадимович, Байниязова Ботакөз

№ 13 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 6 шағынаудан, «№6 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 507568

Шекарасы:6 шағынауданының №№ 9, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 39а, 40  үйлері және «Golden Palace» қонақ үйі

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-  Кузнецова Надежда Михайловна

Төраға орынбасары –  Утегенова Алия Байзрахмановна

Хатшы- Матова Улболсин Утегеновна 

Комиссия мүшелері;  Хачян  Николай  Владиславович, Урунбаева Карашаш Убухановна, Бокушова Нурджанай Лукмановна, Каукаева Меруерт Токтагуловна

№ 14 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 6 шағынаудан, «№6 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 507568

Шекарасы: 6 шағынауданының №№ 10, 11, 12, 13, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-  Өтегенова Гүлмира Жәрдемқызы

Төраға орынбасары –  СуербаеваТолкын Базарбаевна

Хатшы –  Елеусинова Айман Ериковна 

Комиссия мүшелері:  Есенгалиева Калбиби, Подковальникова Татьяна Владимировна, Арыкова Гулзипа Эсеновна,  Бокенова Жанат Спановна

№ 15 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 7 шағынаудан, «№9 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 511968

Шекарасы:7 шағынауданының №№ 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері және «Каспийский берег» қонақ үйі

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-  Шаграева Акбиби Колдагановна

Төраға орынбасары –  Акимова Дина Ибрагимовна

Хатшы –  Қабылова Жанат Ермекқызы 

Комиссия мүшелері:  Амирханова Гульжайнат Мусаевна, Карабалаева  Ауес, Караменова Гулден Болатовна, Бахтыгереева Сания Байбозовна

 

№ 16 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 7 шағынаудан, «№9 жалпы білім беру орта мектебі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 511968

Шекарасы:7 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-  Жармаганбетова Гульжан Шабеновна

Төраға орынбасары –  Достанова Толкын Акылбековна

Хатшы –  Сартбаева  Алина Бахытовна

Комиссия мүшелері : Кокошина Екатерина Антоновна, Сидакова  Жанар Туремуратовна, Кульбаева Куляш Рыскалиевна, Ермаганбетова Гульназ Бегенчовна

 

№ 17 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 8 шағынаудан, Ақтау қаласының әкімдігі, Ақтау қалалық білім бөлімінің«Исатай Сүйеубаев атындағы №8 жалпы білім беру орта мектебі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 526468

Шекарасы:8 шағынауданының №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-  Есжанова  Асельхан Маратовна

Төраға орынбасары –  Ахметова  Акмарал Ахметқызы

Хатшы –  Дүйсенов  Сүндет Қалмұратұлы

Комиссия мүшелері:  Важинская Маржан Балтабаевна, Аксанова Гулмираш Исаевна, Олджаева Карлыгаш Карлыбаевна, Алимбаева Турсынгуль Аскатовна

№ 18 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 8 шағынаудан, Ақтау қаласының әкімдігі, Ақтау қалалық білім бөлімінің «Исатай Сүйеубаев атындағы №8 жалпы білім беру орта мектебі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 526468

Шекарасы:8 шағынауданының №№ 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -  Абилхасова Мейрамгул Бектургановна

Төраға орынбасары –  Кощанова  Айна  Канаев

Хатшы –  Карамадинова Гулдана Сагиткызы

Комиссия мүшелері:  Епен Майрамбай Дүйсекенұлы, Туребаева Гулжамал Куразовна, Ерханаева Самал Махсатқызы, Даулешова Слушаш Кадыровна

 

№ 19 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 9 шағынаудан, «№11 мамандандырылған физика-математикалық мектебі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 433913

Шекарасы:9 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 28, 29, 30 үйлері және «Renaissance Aktau Hotel», «Три дельфина», «Арай» қонақ үйі, 10 шағынауданының №№ 1, 2, 10, 11 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-  Куразова Зауреш Жауынбаевна

Төраға орынбасары –  Рахова Гульмира Зиноллаевна

Хатшы –  Озганова Райхан Туржановна

Комиссия мүшелері: Карабалаев Джамбул Сергеевич, Сәрсен Алтынай Жетекқызы,Ишаханова  Рахат  Аманжоловна, Ишаханова Рахат Аманжоловна,Курмантаев Кайрат Досмырзаевич 

№ 20 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 9 шағынаудан, «№11 мамандандырылған физика-математикалық мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 433913

Шекарасы: 9 шағынауданының №№ 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -  Утепбергенова Светлана Аскаровна

Төраға орынбасары –  Исаева  Феруза Жолбаевна

Хатшы –  Мадиева Жадыра Нурмуханбетовна

Комиссия мүшелері:  Өмірзақова Динара Балғабайқызы, Сәубетова Айжан Бақытжанқызы,Әбдіраманова Гүлназ Қалдыбайқызы, Дүйсенова Амалгүл Серікқызы

№ 21 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 11 шағынаудан,Ақтау қаласының әкімдігі Ақтау қалалық білім бөлімінің «IT лицей»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 433095

Шекарасы:11 шағынауданының №№ 4, 5, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -  Амирова Жанета Наримановна

Төраға орынбасары –  Узганбаева Акмарал Жалгаскалиевна

Хатшы –  Изтлеуова Нургуль Сарсенгалыевна

Комиссия мүшелері:  Канатбекова Самира Серикбаевна, Смадиярова Светлана Жанабаевна, Турлыбаева Аян Бериковна, Карисбек Назерке Абдикаримкызы

№ 22 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 11 шағынаудан, «№10 жалпы білім беру орта мектебі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 427371

Шекарасы:11 шағынауданының №№ 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-  Шаукенова  Гульжан  Абилгазыевна

Төраға орынбасары –  Джумагулова Жанар Байболсыновна

Хатшы –  Габибова  Тават Рагимхановна

Комиссия мүшелері: Алиева Мадина Руслановна, Отуркулиева Фарида Орунбайевна, Шолтаманова Арай Жалгасовна, Авезова Зулайха Яхшибаевна

 

№ 23 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 11 шағынаудан, «№10 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 427371

Шекарасы:11 шағынауданының10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 58, 60  үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-  Испекеев Бекес Умирханович

Төраға орынбасары –  Мухамбетжанова Салтанат Нуритденовна

Хатшы –  Исаева Гулсара Газизовна

Комиссия мүшелері:   Матаева Гулмира Тавекеловна, Нарымбай Оразгул Бакыткызы, Агатаева Тазагул Утеулиевна, Демегенова Алия Туйебаевна

  № 24 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 12 шағынаудан, «№12 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 310854

Шекарасы:12 шағынауданының №№ 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-  Анисова Жаннат Магзумовна

Төраға орынбасары –  Таукенова Майра Сембаевна

Хатшы –  Маргиева Жанна Юрьевна

Комиссия мүшелері: Базарбаева Айнаш Танатовна, Нурмаганбетова Култе Якудаевна, Амирова Лаура Мизамбаевна,  Джумабаева Даулетбике Ходжаевна

 

№ 25 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 12 шағынаудан, «№12 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 310854

Шекарасы:12 шағынауданының №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 17а, 19, 69, 70 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -  Сатова Алия  Сарсенбаевна

Төраға орынбасары –  Кулбаева Нурхия Тажигалиевна

Хатшы –  Жаксыгулова Гульнар Байсариевна

Комиссия мүшелері: Рахметов Жасулан Адилбекович, Андиргалиева Жансая Аманкуловна, Дузелбаева Мөлдір Бекенқызы, Асханбаева Жанар Багитовна 

 

№ 26 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 12 шағынаудан, «№13 гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 435909

Шекарасы: 12 шағынауданының №№ 34, 35, 37, 40, 42, 43, 44, 47, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-  Абдиева  Мадина Муратбайкызы

Төраға орынбасары –  Сагиндикова  Карлыгаш  Кадиргалиевна

Хатшы –  Ибикбаева Айша Лесовна

Комиссия мүшелері: Исамбаева Нуржамал Алимовна, Бижанов Асылбек Маркабаевич, Бакулина Асемгуль Мухамедяровна, Жусупова Роза Келдигуловна

№ 27 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 12 шағынаудан, «№13 гимназиясы»коммуналдық мемлекеттік мекемесініңғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 312432

Шекарасы:12 шағынауданының №№ 48, 49, 50, 51, 52, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 71, 72, 72а, 72б, 72в үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -Тажрибаева Марияш Назарбаевна

Төраға орынбасары –  Нурова Мирамгул Досбергеновна

Хатшы –  Ислямгалиева Регина Ербулатовна

Комиссия мүшелері:  Шугаева Мадина Бериковна,  Калабай  Гульназ Жолболдиевна, Тастанбекова Сауле Сайлаубековна,  Нуралы Мөлдір Нұралықызы

 

№ 28 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 13 шағынаудан, «№17 жалпы білім беру орта мектебі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 421298

Шекарасы:13 шағынауданының №№ 17, 23, 26, 27, 28а, 28б, 30, 31а, 31б, 35, 36, 37, 38, 39, 40  үйлері және «Grand Hotel Victory» қонақ үйі

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -  Дюсембаева Гульсим Хасановна

Төраға орынбасары –  Бектилеуова Арухан Таргиновна

Хатшы –  Алигулова Аякуз Темирбаевна

Комиссия мүшелері: Лакирбаева Базаргул Лакирбаевна, Кубланова Роза Салыкбаевна, Асалова Лиза Карасаевна, Жанузакова Аида Кенжагалиевна

 

№ 29 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 13 шағынаудан, «№21 жалпы білім беру орта мектебі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 427750

Шекарасы:13 шағынауданының №№ 1а, 1б, 8, 9, 39, 40, 42а, 42б, 44, 45, 46, 48, 49, 50а, 50б үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: 

Төраға -  Камысбаев Нартай

Төраға орынбасары –  Бержанов Алмас Каржауович

Хатшы –  Ерхан Жанбибі Бақытжанқызы

Комиссия мүшелері: Ораков Артыкгали Базарбаевич, Даулетов Өтебай Балқыбайұлы, Джумаханова Нургул Акмуратовна, Фролов Виктор Владимирович

 

 

№ 30 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 13 шағынаудан, «№17 жалпы білім беру орта мектебі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 421298

Шекарасы:13 шағынауданының  №№ 2, 2б, 3а, 3б, 6, 7, 13а, 13б, 52а, 52б, 53  үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: 

Төраға -  Мухтарова Каламкас Капизовна

Төраға орынбасары –  Нуржанова Люция Сабитовна

Хатшы –  Абишева  Маржан Бектургановна

Комиссия мүшелері: Аяз Тәттігүл Бисенғалиқызы, Кызылгулова Улболсын Кидирбаевна, Туякбай Айдана Хайруллақызы, Нурлашова Гулбану Кулбайкызы

 

№ 31 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 14 шағынаудан, «№1 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 315336

Шекарасы:14 шағынауданының №№ 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 52, 52/17, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 67, 69 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: 

Төраға -  Утесинов Муса

Төраға орынбасары –  Еркулова Тлектес  Касановна

Хатшы – Сейтжанова Арайлым Асылбековна

Комиссия мүшелері: Прилепесова Жумагул Авезбаевна, Рахимова  Сауле Ракышевна, Садыбекова Роза Азретовна, Алпысбаев Бахтияр Серикович

№ 32 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 14 шағынаудан, «№1 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 315336

Шекарасы: 14 шағынауданының №№ 27а, 27б, 27г, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 32б, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36а, 36б, 37 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: 

Төраға - Хвостицкая Людмила Ивановна

Төраға орынбасары –  Оразалиев Малик Диллабайулы

Хатшы – Курманова Ләззат Хамидуллақызы

Комиссия мүшелері:  Даулетиярова Гулжан Рахимовна, Жарылгасынова Бакыт Иргебаевна, Шамбаева Маусым Қаиржанқызы, Кошкарова  Кенжетай

 

№ 33 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 14 шағынаудан, «Ибаш Жанболатова атындағы №15 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 434810

Шекарасы:14 шағынауданының №№ 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: 

Төраға -  Шайдуллина Айгул Жасмырзаевна

Төраға орынбасары –  Марат Уміт Маратқызы

Хатшы – Шилібаева Гүлдана Шилібайқызы

Комиссия мүшелері: Ергосова Асия Камбаровна, Есенқосов Әзілхан Төлегенұлы, Сабиров Талгат Батыргалиевич, Кызылкулова Зелла Жумабековна

№ 34 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 15 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің«IT мектеп-лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 432805

Шекарасы:15 шағынауданының №№, 25, 26, 27, 28, 28а, 32, 34, 35, 37, 39, 41б, 41г, 42а, 42б, 43, 45, 46, 47, 59 үйлері және 15 шағынауданының барлық жеке тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: 

Төраға -  Қауһар Нағима Бозайқызы

Төраға орынбасары –  Утепбаева Назгуль Оразалиевна

Хатшы – Атабаева Рима Қайырғалиқызы

Комиссия мүшелері:  Айтмұханқызы Гүлбану, Джумагалиева Улмекен Джулдыбаевна, Айтжанова Шынар Куатбаевна, Косарбаева Гулмира Амангелдиевна

№ 35 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 15 шағынаудан, Ақтау қалалық білім бөлімінің«IT мектеп-лицейі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 432805

Шекарасы: 15 шағынауданының №№ 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 56б, 65, 69, 70  үйлері және «Самал», «Самал-1», «Самал-2» тұрғын үй массивтерінің үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: 

Төраға -  Есболаева Жумагул Есболаевна

Төраға орынбасары –  Карабаева Дина Ахметдиновна  Хатшы – Беркинбаева Айнагуль Утебайевна  Комиссия мүшелері: Кожамбетова Айнагуль  Кенжебековна, Рысбаева Нураш Джусаевна, Коразова Санимхан Бектургановна, Давлетбаев Дамир Гиреевич

№ 36 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 15 шағынаудан, Ақтау қаласы әкімдігі  білім бөлімінің«№ 58 «Балауса» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 313159

Шекарасы:15 шағынауданының №№ 2а, 2б, 3а, 3б, 3в, 3г, 4, 5, 9, 9а, 9б, 10, 11а, 11б, 12, 12а, 13б, 18, 18а, 18б, 19, 21, 60, 61, 62, 64, 64а, 66, 66а, 68 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: 

Төраға -  Оразава Амангул Джамбатована

Төраға орынбасары –  Сапарқұл Сәбит Бердіқожаұлы

Хатшы – Шомбылова Айгуль Итемгеновна

Комиссия мүшелері: Заманова Гулшара Бакбергеновна, Ходжаева Айгерім Бисенғалиқызы, Жайнияз Гүлсім Жаңбырбайқызы, Жаулыбай Нұрқожа Сағыдилаұлы 

№ 37 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 22 шағынаудан, «С. Қондыбай атындағы №22 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 530044

Шекарасы: 22 шағынауданының №№ 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 5а, 5 б, 6, 6а, 6б, 7, 7б,  үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: 

Төраға -  Казиев  Берди Мырзанович

Төраға орынбасары –  Жакупова Жаннат Жумагалиевна

Хатшы – Болатбекова Гулнур Болатбеккызы

Комиссия мүшелері:  Жубатырова Маржан Сисенқызы, Ережепова Гульбаршын Докторбаевна, Абдуллаева Мадина Кобейсинқызы, Аймаганбетов Мергенбай Усембаевич 

№ 38 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 22 шағынаудан, «Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 6656 әскери бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 531252

Шекарасы:№ 6656 әскери бөлімі

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: 

ТӨРАҒА -  Кусайнов Ренат  Мубаракович

Төраға орынбасары –  Даулетбеков Жандос Рахатұлы

Хатшы – Байшина  Назгуль Бекбулатовна

Комиссия мүшелері:  Пак Евгений Евгеньевич, Джайнаузов Саламат Сарсенбаевич, Алиманова Жаннат Алимбековна, Джалмурзин Чингиз  Алибекович

№ 39 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 25 шағынаудан, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің «ГМ-172/10 мекемесі» республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 521638

Шекарасы: Маңғыстау облысы полиция департаментінің тергеу изоляторы

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: 

ТӨРАҒА -  Абиева Айгуль Абиевна

Төраға орынбасары –  Шакимова Гулбаршын Дюсембаевна

Хатшы – Кулмаганбетова Багит Мендагалиевна

Комиссия мүшелері:  Тілегенов Мухаммед Султангереевич, Тульсекова Аитбиби, Кошкарбаев Бауыржан Садыхинұлы, Джаулиева Роза

№ 40 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 24 шағынаудан, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттіктехнологиялар және инжиниринг университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны  ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 430016

Шекарасы:26 шағынауданының №№ 1, 1г, 1б, 3, 4, 6, 6а, 12, 12а, 13, 14, 15, 18, 19, 22 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: 

ТӨРАҒА -  Кобланов Бахит Жаксылыкович

Төраға орынбасары –  Кизимбаева  Ажар  Хатшы – Катпиева  Самал Куангалиевна

Комиссия мүшелері:  Түзелбаева Ақмарал Қажымұқанқызы, Кенжехан Әйгерім Нұрқасымқызы, Базаров Бисен Кадырбаевич, Худайбергенова Насиба Рустамовна

№ 41 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 26 шағынаудан,Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының «Маңғыстау облыстық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 436360

Шекарасы: 26 шағынауданының стационарлық емдеу-профилактикалық орталығы: облыстық аурухана, облыстық перзентхана, облыстық перинаталдық орталығы, облыстық балалар ауруханасы, онкологиялық диспансері және балалар жұқпалы аурулар ауруханасы

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: 

ТӨРАҒА -  Мусаев Нодирходжа Абидинович

Төраға орынбасары –  Садырова Бэлла Дуйсеновна  Хатшы – Азаматкызы Салтанат

Комиссия мүшелері: Зулкарова Асем Калдыбековна, Сапарбаева Жәмила Суевбаевна, Куанова Балсан Ибрагимовна, Абдрахманова Кунсулу Таумановна 

№ 42 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 26 шағынаудан, «№14 жалпы білім беру орта мектебі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 415657

Шекарасы:26 шағынауданының №№  2, 20, 21, 23, 24, 29, 31, 32, 35, 36, 38, 39, 40, 41 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: 

Төраға -  Нургалиева Гульмира Куандыковна

Төраға орынбасары –  Алдабергенова Жаннат Алдабергеновна

Хатшы – Молдағараева Амангүл Амангелдіқызы

Комиссия мүшелері: Танашин Бектас, Конжанов Кайрат Кималханович, Яхина Марфуга Сагиндыковна, Ідріс Әленбек Сапарғалиұлы

№ 43 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 26 шағынаудан, «№14 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 415657

Шекарасы:26 шағынауданының №№ 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 14, 26, 27, 28, 41а, 42, 43, 45, 46  үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: 

Төраға -  Кулекешов Нурдаулет Язбаевич

Төраға орынбасары –  Сарсенгалиева Рая Садыковна

Хатшы – Асабаева Бану Жумаевна

Комиссия мүшелері:  Есимова Ажар Карабалаевна, Нармагамбетова Нурзия Исагалиевна, Шодырова Айжан Теңелқызы, Болтекова Шынарай Насихатовна

№ 44 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 27 шағынаудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының «Ақтау технологиялық қызмет көрсету колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 316076

Шекарасы:27 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 57, 71, 72, 74, 75, 76, 85, 87 үйлері және Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінің жатақханасы (№7 үй)

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: 

Төраға -  Рзаева Раиса Джеткизгеновна

Төраға орынбасары –  Ордабаева Гулназия Сагындиковна

хатшы – Кубаева Алима Мукатовна

Комиссия мүшелері: Амирбекова Ханзада Сейткасымовна, Тасымова Талигат Идаятовна, Лавакбаева Асия Кажымухановна, Молдашева Орунча Рзагалиевна

№ 45 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 27 шағынаудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының «Ақтау технологиялық қызмет көрсету колледжі»  мемлекеттік коммуналдық  қазыналық кәсіпорнының  ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 316076

Шекарасы:27 шағынауданының №№ 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 53, 54  үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: 

Төраға -  Нурханова Мира Мергеновна

Төраға орынбасары –  Жарылгасова Айымгуль Нурадиновна

хатшы – Казиева Акпанар Мухитовна

Комиссия мүшелері: Карасаева Фарида Жаксылыковна, Серикбаев МаксатХусаинович, Дузбаева  Ажаргул Макытовна, Маханова Сауле Орысбаевна

№ 46 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 27 шағынаудан, «№16Саламат Мұқашев атындағы жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 412338

Шекарасы:27 шағынауданының №№ 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 47, 49 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: 

Төраға -  Серикбаева Балсан Кумаровна

Төраға орынбасары –  Картбаева Бахтыгуль Махыевна

хатшы – ИниятоваАкмаралЕркинбаевна

Комиссия мүшелері:  Мендеева Санимгул Амантаевна, Конебаева Инкар Абатовна, Кабдрахманова Роза Джумагазиевна, Исембаева Несипгул

 

№47 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 27 шағынаудан, «№16 Саламат Мұқашев атындағы жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесініңғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 412338

Шекарасы:27 шағынауданының №№ 7, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлері 

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Гусейнова Мария Григорьевна

Төраға орынбасары – Голубев Роман Юрьеви

Хатшы – Бекмұхамбетова Алмагүл Балғабайқызы

Комиссия мүшелері:Бердатова Гулнар  Рахметовна, Ақбердиева Карлыгаш Меделхановна, Тагаева Самал Бахтчановна, Бекбулатов Амангали Кушербаевич

№48 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 28 шағынаудан, «№20 Мұхтар Әуезов атындағы жалпы білім беру

орта мектебі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 404280

Шекарасы: 28 шағынауданының №№ 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 үйлері,19 шағынауданының №№ 14/1, 14/2, 14/3 үйлері және «Болашақ» университеті

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Смагул Тлектес Каршыгакызы

Төраға орынбасары – Жанбирова Маржанай Тлегеновна

Хатшы – Жанжигитова  Маусым Маданиеткызы

Комиссия мүшелері:Едігейова Нұрбибі Алдабергенқызы, Серікқызы

Шолпан, Тайлякова Ширинкуль Жиенгалиевна, Шадкам Абида

№49 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 28 шағынаудан, «№20 Мұхтар Әуезов атындағы жалпы білім беру орта мектебі»коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 404280

Шекарасы:28 шағынауданының №№ 16, 20, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 48 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Нургожина Сапура Жеткизгеновна

Төраға орынбасары – ХоджаеваАлия Амангельдиевна

Хатшы – Исатай  Құралай  Омарқызы

Комиссия мүшелері:Андирова Раушан Курганбаевна, Жеңісбекова Айжан Болатбекқызы, Әмірхан Рүстем Теңелбайұлы, Молчибаева Розия Кобиловна

№50 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 28 шағынаудан, Ақтау қаласы әкімдігінің білім бөлімінің «№59 С.Н. Шапағатов атындағы балабақшасы»мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты,тел./факс: 8 7292 (код) 411794

Шекарасы:28 шағынауданының №№ 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Мухышева Раушан Жанбырбаевна  Төраға орынбасарыАсановаЭльмира Маратовна  Хатшы – Джалгасова Тлектес Сарсеновна

Комиссия мүшелері:Уразбекова Майра  Махсутовна, Суйербаева Нургуль Есменбетовна, Сахаева Мейрамгул Кадрешовна, Юсупова Айнур  Армияшевна

 

№51 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 28а шағынаудан, «№23 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 402283

Шекарасы: 28а шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Нуркашева Алма Орынбасаровна  Төраға орынбасары – Мукажанова Гулше Қобланкызы  Хатшы – Дыбыс Назира Гарипуллакызы

Комиссия мүшелері:Алдабергенова Молдир Болатбековна, Конирбаева Айдана Кошкарбаевна, Мырзабай Айгул Сарсеновна, Елгондиева Айгерим Алдабергеновна 

№52 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 29 шағынаудан, «№28 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 401656

Шекарасы:29 шағынауданының №№ 7, 8, 9, 15, 16, 17, 20, 21 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Тулеева Нарзангул Слямбаевна  Төраға орынбасары – Енсегенова Анар Борсакбаевна   Хатшы – Утенова  Нагима Байдуллаевна

Комиссия мүшелері:Жаңабаева Айжанат Көнебайқызы, Еділханова Жаңагүл Еділханқызы, Новрузбайқызы Жансая, Абдушаева АқтолқынҚұрманғазықызы   

 

№53 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы,29 шағынаудан, «№28 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 401656

Шекарасы:29 шағынауданының №№ 23, 24 үйлері, блок «А», «Б», «Заветная мечта» тұрғын үй кешені, «Ажар» тұрғын үй кешені, №№ 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 30, 30а, 31, 220  үйлері және 30 шағынауданының №№ 169, 183, 183/1 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Муканова Жаныл Балмуканбетовна  Төраға орынбасары – Жайлаубаева Замзагул Садуакасовна   Хатшы – Жанбыршиева Рысты Сарсеновна

Комиссия мүшелері:Сахиева Ақтоты Калабаевна, Баянбердиева Замира Саттыгуловна,Нысанов Дархан Аскерович, Бермухамедова Жамила Конарбаевна   

   

№54 сайлау учаскесі

Ақтау  қаласы, 29  шағынаудан,  Ақтау  қалалық  білім  бөлімінің  «№ 61 «Сұлтан» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының  ғимараты, тел./факс:  8 7292 (код) 305565

Шекарасы:29 шағынауданының №№ 3, 4, 5, 6, 200, 201, 202, 203 үйлері 30 шағынауданының №№ 169, 183, 183/1 үйлері, жеке тұрғын үйлері және «Grand Nur Plaza Hotel» қонақ үйі

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Избасарова Райхан Аманкосовна   Төраға орынбасары – Сейдалиева Сандигул  Жарылгапбергеновна   Хатшы – Чуренбаева Алмагуль  Жексенбаевна  Комиссия мүшелері: Канаева Айгуль Кыдырбаевна, Манаева Балжан Базарбаевна, Умирбекова Гаухар Онгарбеккызы, Сәбидуллаева Салтанат Мухтарқызы

   

№ 55 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 32б шағынаудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының «Мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған облыстық мектеп-интернаты» коммуналдық мемлекеттік  мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 609416

Шекарасы:31б шағынауданының №№ 5, 6, 7, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 24, 25, 28, 28/1, 30, 31, 32, 32/1, 32/2 үйлері, 32в шағынауданының №№ 7,8,8/1 үйлері, 32б шағынауданының №№ 2, 2/1, 3, 4, 5, 7, 8, 8/1, 8/2, 11, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері, 35 шағынауданының №№ 1б, 2б, 8, 9, 23, 28, 29, 31, 33, 34, 35 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-  Айтжанова Бакшагул Рейевна

Төраға орынбасары –  Қойшыбаева Гулназ Айтмұқанқызы 

Хатшы –  Давлетбаева Қаламқас Қаржаубайқызы

Комиссия мүшелері: Қоспаева Азиза Мұқтарқызы, Кудабаева Аксабак Исембаевна, Канатова Мәдина Шапағатқызы, Туржанова Рысбиби Жылкыбаевна

№56 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, «№27 Өмірзақ орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 445253

Шекарасы:Өмірзақ ауылының №№ 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлері, №№ 1, 2, 3, 4, 11, 18, 19, 20, 21, 46, 47, 48 үйлері, Монтаж басқармасы-3 және «Рауан», «Приморский» тұрғын үй массивтерінің барлық үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Срымгазиев Аннадурды  Төраға орынбасары– Байтурова Марджанай Айтбековна   Хатшы– Болеген Гулшат Абжетқызы 

Комиссия мүшелері: Алдамжарова Айжан Миргенбаевна, Ильясова Жаннат Орынбасаровна, Иманов Кайрат Амангелдиевич, Алдабергенова Бакыттыгул Наурызбаевна

 

№57 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, Өндірістік аймақ, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің 2201 «А» әскери бөлімі»  Республикалық  мемлекеттік мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 318003

Шекарасы:№ 2201 әскери бөлімі 

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Аймурзаев Ергали Адильбекулы  Төраға орынбасары– Тапалов Алимжан Елмуратович   Хатшы– Невеселова Наталия Александровна 

Комиссия мүшелері: Егенберді Нурсултан Сапарбекұлы, Байсеитов  Аслан Болатбекович, Кашанов Фархад Турлыбекович, Нурсалимов Асет Кайыргалиевич

№58 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, Өмірзақ ауылы, «Приозерный» тұрғын үй массиві, «Азия» мейрамханасының ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 212145

Шекарасы:Приозерный», «Приозерный-1», «Приозерный-2», «Приозерный-3» тұрғын үй массивтерінің барлық үйлері, 21 шағынауданының № 37, 37/1, 37/2, 37/3, 37/4 тұрғын үйлері 

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Туребаев Талгат Смадиярович  Төраға орынбасары– Калидолдин Самат Курмангазинович   Хатшы– Даулетниязова Гульшат Амангельдыевна 

Комиссия мүшелері: Смагулов Талгат Каирбекович, Биманова Айша

Бисеновна, ДуйсенбайБиржанАдилжанович, МомбаевАрманВикторович

 

№59 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, Өндірістік аймақ, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің «2018 әскери бөлімі» Республикалық  мемлекеттік мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 460837

Шекарасы:№ 2018 әскери бөлімі

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Сейдалыева Нурсулу   Төраға орынбасары– Кобланов Дженгисбай Таубаевич   Хатшы– Аманкелдина  Жанат Рашидовна 

Комиссия мүшелері: Тажибаев Айбек Болатович, Сатмаганбетов Алмаз Кибадуллаевич, Ізбасаров Сәкен Байзуллаұлы, Байжігіт Нұрбол Жолмұратұлы

№60 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, Өндірістік аймақ, «Қазақстан республикасы Ұлттық ұланының 3502 әскери бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 425510

Шекарасы: № 3502 әскери бөлімі

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Серикбаев Айдос Сталханович  Төраға орынбасары – Асылбай Жаннат Ибрагимкызы   Хатшы – Баймурзаева Алия Кызылгошуновна  Комиссия мүшелері: Даиров Аскар  Жанайдарович, Балденов Айбар Мураткалиевич, Ильбаев  Ринат  Саяхатович, Айларова Ада Семеновна

   

№ 61 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, Ақтау-Құрық автожолының 17 шақырымы, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «25744 әскери бөлімі»  республикалық  мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 318354

Шекарасы:№ 25744 әскери бөлімі 

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Бозгулов Елдос Амирбекович  Төраға орынбасары – Шекеев Болатгерей Акимгереевич   Хатшы – БатырханұлыМәди   Комиссия мүшелері: ГалиевТимурБахтиерович, ДемировРамазан  Вердиханович,КеңесовБұрқанМаралұлы,Аханов Берік Аханұлы 

№62 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 1 шағынаудан, «№ 3 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 507179

Шекарасы: 1 шағынауданының №№ 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35 үйлері, 1в шағынауданының № 2,4,5,6/1,6/2,7,8,9,10,11 жеке тұрғын үйлері 

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-Нурбаева  Дамен  Дуйсенбековна  Төраға орынбасары –Бисенбина Айбарша Нұржанқызы   Хатшы –Аязбаева Айкерим Канаткызы

Комиссия мүшелері: Иманалиева Нурслу Таубаевна, Бармуханбетова Жибек Жадигеровна,  ЫхласМадиярСойунханулы, Уздембаева Эльмира Оспанқызы

 

№63 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 11 шағынаудан, Ақтау қаласының әкімдігі Ақтау қалалық білім бөлімінің «ІТ лицей»  коммуналдық мемлекеттік мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 427371

Шекарасы: 11 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 6а, 6б, 7а, 7б, 8а, 8б, 18, 18а, 19, 20, 21, 22 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-Жумашева Жанаргуль Бекболатовна  Төраға орынбасары –Минжасов Кожанепес Искакович   Хатшы –Рсқалиева Гүлмаржан Талгатқызы   

Комиссия мүшелері: Дубская Юлия Николаевна, Ерсайынов

РусланБолатұлы, АбдрахмановаГулзинаСаясатовна, Сагизбаева  Избиби Жетписбаевна 

№64 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 13 шағынаудан, «№21 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты,  тел./факс: 8 7292 (код) 434810

Шекарасы: 13 шағынауданының №№ 5а, 5б, 10, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 36, 38 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-ЕнсегеноваГүлзада  Төраға орынбасары –Маштанова Манзира Кубейхановна    Хатшы –Алдабергенова Гулшара Елеусиновна 

Комиссия мүшелері: Күзен Қамар Байдуллақызы, Токаев

Отеген Елубаевич, Мұхамбедиева  Жадыра Мұхтарқызы, Лекерова ГүлшатАлиқызы 

№65 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 14 шағынаудан, «Ибаш Жанболатова атындағы №15 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық  мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 434810

Шекарасы:14 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-Досов Аскар Аккалиевич  Төраға орынбасары –Кузербаева Арайлым Шерниязқызы   Хатшы –Шангитова Мадина Дугалбаевна 

Комиссия мүшелері: Жержусова Гулнар Жубаевна, Кабдигалиева, Гульбарам Калихановна, Спанов  Толеген Сарсенгалиевич, Загалова Наталья Викторовна 

 

№ 66 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 17 шағынаудан, Маңғыстау облысының білім басқармасының  «Ақтау есептік-технологиялық колледжі» мемлекеттік коммуналдық  қазыналық кәсіпорнының  ғимараты,  тел./факс: 8 7292 (код) 436360

Шекарасы: 16 шағынауданының №№ 11, 18, 28, 38, 40, 41, 42, 43, 55, 56, 57 үйлері,  № 1 «Дукат» тұрғын үй кешені, № 7 «Грин Парк» тұрғын үй кешені, №№ 8,9,10,11 үйлері «Грин Плаза» тұрғын үй кешені,  17 шағынауданының «Каспий Самалы» тұрғынүй кешені №№ 3, 4, 5 үйлері және барлық жеке тұрғын үйлері   

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-Балтаева Гульшат Рустембековна  Төраға орынбасары –Нургалиева Шара Байрамовна   Хатшы –Флизова Марина Павловна 

Комиссия мүшелері: Мелис Айнұр Ингирбайқызы, Дарханова

ГульдурАскановна, МамаеваРиммаСериковна, Хамитова Жайнагуль Тилековна 

 

№ 67 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 22 шағынаудан, «С. Қондыбай атындағы №22 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 530044

Шекарасы:22 шағынауданының №№ 8, 9, 10, 10б, 15, 16, 17, 29, 30, 31 үйлері, 22 шағынауданының №№ 33, 34 жеке тұрғын үйлері, 23 шағынауданының № 101 үйі және «Достық» қонақ үйі

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-Жанаева Нуржамал Куянбайовна  Төраға орынбасары –Батырова Жулдыз Жайлаубаевна   Хатшы –Мадинаев  Ержан Айтмуратович   

Комиссия мүшелері: Ыбраш Гүлжамал Аманкелдіқызы, Әсіл

Мәдинә Әбілхайқызы, Садимекова  Жанат Нуртаевна, Идаев Жалгас Еркинбекович 

№ 68 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 27 шағынаудан, «№16  Саламат Мұқашев атындағы жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,

тел./факс: 8 7292 (код) 305565

Шекарасы:27 шағынауданының №№ 8, 9, 10, 23, 24, 25, 51, 52, 58, 63, 64, 65, 66, 67, 79, 80, 81 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-Тогжанова Жибек Жуматаевна  Төраға орынбасары –Битаева Жадра Режеповна   Хатшы –Иралиева Зухра Жумабаевна 

Комиссия мүшелері: Байдуллаева Камкаш Тажигалиевна, Мадихалова Рая Сабитовна, Бабашова Слушаш Муртазаевна, Нурсолтанова Омира Текебаевна 

 

№ 69 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 28 шағынаудан, Ақтау қаласы әкімдігінің білім бөлімінің  «№57 «Ақбота» бөбекжайы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 411794

Шекарасы:28 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 17, 18, 19, 21, 22 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-Сарсенова Несибели Бахтигереевна  Төраға орынбасары –Бактыкереева Перуза Асенкызы   Хатшы –Худайбергенова Жазира Абукызы 

Комиссия мүшелері: Ергарина Жансулу Салыкбаевна,  Каракузиева

Акмарал Амангалиевна,Ұзақбаева Жұлдызай Оралбекқызы, Сәрсембаева  Ләззат Арманқызы

№ 70 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 28а шағынаудан, «№23 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 425510

Шекарасы: 28а шағынауданының №№ 7, 8, 9, 10, 14 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-Бекназарова  Рима  Аяшовна  Төраға орынбасары –Карышева Айман  Жексеновна   Хатшы –Куракбаева Дамегуль Косакбаевна 

Комиссия мүшелері: Османова Вусале Агарза кызы, Муналбаева

Гүлдана Аманқосқызы, Молдагалиева Арайлы Асылбековна, Сәбидоллаева Рахат Мұхтарқызы 

№ 240 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 32а шағынаудан, Ақтау қаласы әкімдігі, Ақтау қалалық білім бөлімінің «№29 жалпы білім беру орта мектебі»  коммуналдық  мемлекеттік  мекемесінің ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 303124

Шекарасы:31а шағынауданының №№ 2, 3, 4, 8, 9, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1 үйлері, 32а шағынауданының №№ 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29  үйлері және 32 шағынауданының «Yessenov University» жатақханасы

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-Ізтұрғанова Жайна Аманжанқызы  Төраға орынбасары –Каршыгаева  Назыгуль Базаргалиевна   Хатшы Шонтабаева Меделхан Жарылгаповна 

Комиссия мүшелері: Чукманова Жадыра Сериковна, Кошжанов

Мурад Алыйханович, Өтепбергенова Айнұр Рысбайқызы, Азанова Акбала Шапанбердыевна

№ 241 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, 33 шағынаудан,Ақтау қалалық дене шынықтыру, спорт және туризм бөлімінің  «Маңғыстау – Арена балалар мен жасөспірімдер спорт  мектебі»  коммуналдық мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 301801

Шекарасы:30 шағынауданының №№ 166, 167, 168 үйлері және барлық жеке тұрғын үй массивтері, 33 шағынауданының №№ 19, 20, 21, 22, 31, 32 үйлері, 34 шағынауданының №№ 1, 5, 6, 8, 15, 16, 17, 18 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Науризов Дабыл Тапаевич  Төраға орынбасары –Алигулова АлтынайКумисбаевна  Хатшы –Мамутова Аманкуль Рзабековна 

Комиссия мүшелері: Каирмагамбетов Шынгыс Эбдикаликович, Джулдасов Мухтар Асанович, Смайлова Жанна Даутбековна, Байбарақова Айшолпан  Аманқызы

№ 242 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы, «Шығыс-1» шағынаудан,  №107/2  «Серпін»  жатақхана  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 609503

Шекарасы:«Шығыс-1», «Шығыс-2», «Шығыс-3» шағынаудандарының барлық жеке тұрғын үй массивтері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- БектасовНиязУмерсерикович  Төраға орынбасары –ЕргалиеваКалдыгульОрынбасаровна  Хатшы –ШонтабаеваДаригаАшикбаевна   

Комиссия мүшелері: Таскинбаева Эльмира Абдулмеджидовна, Досниязова Майра Сенбаевна,СатыбековаГульшат Танбаевна, Абралиева Гульмира Шакировна

   

№ 243 сайлау учаскесі

Ақтау қаласы,  Өмірзақ  ауылы,  «№27  Өмірзақ орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік  мекемесінің  ғимараты, тел./факс: 8 7292 (код) 460837

Шекарасы:Өмірзақ ауылының №№ 1, 2, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлері.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Арыкова Айнагуль Конимкосовна  Төраға орынбасары –Есемуратова Айгуль Бактигреевна   Хатшы –Байтурова Нурсамал Сериковна 

Комиссия мүшелері: Дуйсембаева Жанаргул Клаубаевна, Сеитова

АйжанБердиходжаевна, КуламановаРозаДосановна, Әмірханова Алтынгүл Әмірханқызы

Жаңаөзен қаласы

№ 71 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының Теңге  ауылы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№11 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

тел/факс: 8 72934 (код)  49931

Шекарасы: Теңге ауылындағы Мұса Төлеуұлы, Нұрғиса Тілендиев, Нұркен Әбдіров, Төле би, Әнес Айтниязов, Жұмекен Нажимеденов, Жайберген Бейнеубаев, Төлеген Тоқтаров, Төлеген Айбергенов, Мұқан Төлебаев, Ғани Мұратбаев, Мәлік Ғабдуллин, Сұлтанмахмұт Торайғыров, Ілияс Есенберлин, Ахмет Жұбанов, Меңдекеш Сатыбалдиев, Нұрым Жырау Шыршығұлұлы, Ер Шабай, Қазақстан, Абыл Өтембетұлы көшелеріндегі барлық үйлер, Маңғыстау облысы әкімдігінің Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы «Жаңаөзен қалалық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының «Жаңаөзен қалалық перзентханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының «Жаңаөзен ауданаралық туберкулез ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының «Жаңаөзен қалалық балалар ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, «Медицина» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі», «Медикер плюс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, «Жалымбетов медициналық орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, «Маңғыстау облысының ішкі істер департаменті Жаңаөзен қаласының ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға - Еркебекова Гульжан Жумакадыровна

Төраға орынбасары -  Велиева Гулнар Серикбаевна 

Хатшы -  Тегісбаева Меңдігүл Әбдібайқызы

Комиссия мүшелері: Аязбаева Райхан Онгаровна, Джумагазиева Марьям Кумысбаевна, Егошаева Айтолган Итмигеновна, Жұмақадыр Эльзира Болатжанқызы, Сабырова Толганай Кушикбаевна, Суегова Айымгул Ходжаевна  

№ 72 учаскелік сайлау комиссиясы

Жаңаөзен қаласының Теңге ауылы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің  «Ата мұра» жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

  тел/факс: 8 72934 (код) 49904

Шекарасы: Теңге ауылындағы Сәттіғұл, Құлшар күйші, Бейбітшілік, Қылыш Нәдірбаев, Әліби Жангелдин, Фетисов, Балуанияз, Тобанияз, Ер Қармыс, Түмен Балтабасұлы, Аралбай Оңғарбекұлы, Дина Нұрпеисова, Жалау Мыңбаев көшелеріндегі барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға - Миров Жанарбек Жанбырбаевич

Төраға орынбасары - Жугембаева Гулжан Саламадиновна

Хатшы -Тулаева Лаура

Комиссия мүшелері: Абдибаева Айнур Нысанкуловна,  Базаров Бакытжан Ходжанепесович, Жарилгасов Абзал Жумагалиевич, Маулимов Есенжан Бисекенович 

№ 73 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының Теңге ауылы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№14 жалпы білім беретін орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

тел/факс: 8 72934 (код) 49102

Шекарасы: Теңге ауылындағы Ботакөз, Тамшалы, Мұрын жырау, Жеңіс, Достық Даңғылы, Мұрат Өскінбаев, Мәди Бегенов, Досан Тәжиев, Қайып Қорабайұлы, Ақтан Керейұлы, Сүгір Бегендікұлы, Сүйінғара Үргешбайұлы көшелеріндегі барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрағасы- Елгондиев Торехан Калбаевич

Төраға орынбасары-Жаутикова Сауле Саттаровна

Хатшы-  Елиусинова Гулжан Туркбенбаевна

Комиссия мүшелері: Байкенжеева Акмарал Шарафадиновна,  Джумасеидова Тамара Бакытовна, Нуримбаева Айгуль Амангельдыевна, Туленбаева Айбиби Асановна

№ 74 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының Теңге ауылы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің  «№17 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

тел/факс: 8 72934 (код) 90777

Шекарасы: Теңге ауылындағы Шәкен Айманов, Күляш Байсеитова, Чаден Рахманұлы, Отарбай Иманғазыұлы, Нұржаубай Тәженов, Жұбантұр Құлжанов, Әбіш Қожа, Өтебай Наятұлы, Бақытжан Бисенғалиев, Желтоқсан, Қалнияз ақын, Рақымжан Қошқарбаев, Бейнеубай Құлшарұлы, Исатай Сүйеубайұлы, Ақбөбек көшелеріндегі барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрағасы- Алмаганбетов Мади Полатович

Төраға орынбасары- Жакыпбекова Нурсулу Рыскулбеккызы

Хатшы- Аязбаев Сарсенбай Сагынбаевич

Комиссия мүшелері: Ишаманова Айнур Абилкаировна,  Калиева Нурлыгул Бидановна, Рахманов Джанабай Амандыкович, Толтырова Мария Текемұратқызы

№ 75 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының «Арай» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№19 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

тел/факс: 8 72934 (код) 77932

Шекарасы: «Ақбұлақ» шағын ауданындағы Төреғали Қадыров, Михайл Кулебякин, Тұтқабай Әшімбаев көшелеріндегі барлық үйлер; Тасемен Алдашев көшесіндегі барлық үйлер; «Мамыр» шағын ауданындағы Ноқат Дербисов, Есенғали Бөкенбаев, Жаманқара Иса, Абыз Тілеген, Халел Өзбекқалиев, Ер Төлеп көшелеріндегі барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрайымы - Жугенбаева Куляш Саламадиновна

Төраға орынбасары - Нурмуханова Айнур Асгаровна 

Хатшы - Жаңабилов Серік Түгерұлы

Комиссия мүшелері: Жарилгасова Гульбахар Жумагалиевна, Кадирова Асель Табынаевна,  Калешова Салима Кайыпбаевна, Темирова Джанар Джумабаевна

№ 76 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының «Арай» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№19 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

тел/факс: 8 72934 (код) 77944

Шекарасы: «Өркен» шағын ауданының №№ 59, 64/1, 64/2, 66, 67, 68, 69, 70, 71 үйлері; «Ақбұлақ» шағын ауданындағы Азаттық, Құлбарақ батыр, Бозашы, Нұрберген Тілеубергенов, Төлеп Жаңаев көшелеріндегі барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрағасы - Бисембі Нұржан Қойшыбекұлы 

Төраға орынбасары - Мухашева Куралай Сарсеновна 

Хатшы - Кабулов Ескуат Адилетович

Комиссия мүшелері:  Айсаева Маржан Айсақызы,  Алибаев Алтынбек Жексенбайұлы, Мырзабаева Ұлдай Мырзабайқызы, Көбеген Гүлзира Аманғалиқызы

№ 77 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының «Арай» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «Мектеп-лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

тел/факс: 8 72934 (код) 77958

Шекарасы: «Арай» шағын ауданындағы Ғұбайдулла Айдаров, Ғарифолла Құрманғалиев, Біләл Қалиев, Жұмағали Қалдығараев, Отырар, Ибаш Жанболатова, Жібек Жолы, Шотан батыр, Нұрмұхан Жантөрин көшелеріндегі барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрайымы - Аралбаева Мивагуль

Төраға орынбасары - Тилепова Оразгул Конаровна 

Хатшы -  Азанқұл Самат Шаңытбайқызы

Комиссия мүшелері: Бекежанова Мадина Ғайниқызы, Дүйшам Маңдайлы Сапармұратқызы, Жалғасбаева Ләззат Әкімқызы, Кужбаева Кулан Кульджагазовна

№ 78 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының «Өзен» стансасы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «Дарын» мектеп-лицейі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

тел/факс: 8 72934 (код) 46103

Шекарасы: Қашаған көшесіндегі барлық үйлер; «Астана» шағын ауданындағы Ахмет Байтұрсынов, Мұстафа Шоқай, Мағжан Жұмабаев, Жүсіпбек Аймауытов, Міржақып Дулатов, Николай Иванович Андрусов, Шәкәрім, Жетіқайқы көшелеріндегі барлық үйлер; «Бәйтерек» шағын ауданындағы Бұхар жырау, Қазыбек би, Әйтеке би, Қабидолла Сыдықов, Амангали Орынбаев, Саламат Шалабаев көшелеріндегі барлық үйлер; «Өзен» стансасы жанында орналасқан барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрайымы - Турсунбаева Анара Садыковна 

Төраға орынбасары - Буркитова Жанна Каировна 

Хатшы - Утепова Айгуль Бектургановна

Комиссия мүшелері: Абдигалиева Гульмира Абдилуактовна, Абылханов Тобыш Куватбаевич, Алиманов Камал Адайевич, Тажигулова Гулшат Уразовна

№ 79 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының «Көктем» шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының «Оразмағанбет Тұрмағанбетұлы атындағы Маңғыстау индустриалды – техникалық колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

тел/факс: 8 72934 (код) 75873

Шекарасы: «Көктем» шағын ауданындағы №№ 3, 4, 5А, 5Б, 6, 6А, 7, 12, 13, 14, 15 үйлер; Бейбітшілік көшесіндегі №№ 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 21 үйлер; Өтелбек Махмұтов көшесіндегі барлық үйлер; «Астана» шағын ауданындағы Кемер Оңғалбаев, Қара Жүсіп, Әнес Бүркітбаев, Сағидолла Нұржанов, Ақтау, №4а көшелеріндегі барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрағасы -  Ускимбаев Танат Максимович

Төраға орынбасары - Ибайдуллаева Базаргул Дариябаевна 

Хатшы -Токтасинова Гаухар Худайбергеновна 

Комиссия мүшелері: Аманкосова Гаухар Табынбаевна,  Аметова Аида кенжебайқызы, Джанаева Карлыгаш Баянкуловна, Майлыбаева Ләззат Сақиқызы

№ 80 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының «Көктем» шағын ауданы, Маңғыстау облысының білім басқармасының «Жаңаөзен қызмет көрсету және жаңа технологиялар колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

 тел/факс: 8 72934 (код) 47629

Шекарасы: «Көктем» шағын ауданындағы №№ 1, 1А, 2, 10, 11, 18, 19, 20, 21 үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрағасы - Нұғыманов Тұрсынқұл Абатұлы 

Төраға орынбасары - Тулеугалиев Ерлан Аманжанович 

Хатшы -  Умирова Джанар Ибрахимовна 

Комиссия мүшелері: Дюсалиева Бактыгуль Амангельдиевна, Ильясова Алтын Исембиевна, Суесинова Жазира Айтбаевна, Султанова Дархан Смагуловна

№ 81 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының «Көктем» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№7 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

тел/факс: 8 72934 (код) 47275

Шекарасы: «Көктем» шағын ауданындағы №№ 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 32, 33, 50, 51 үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрайымы - Рахимова Алтынгуль Буркитовна

Төраға орынбасары - Сурлубаев Асылбек Алваринович 

Хатшы -  Сарыева Гульшат Ашырбаевна

Комиссия мүшелері: Базарбаев Канат Сисенбаевич,  Баулыбаева Динара Амалбаевна, Калдыева Багила Катарбаевна, Чаненбаева Акжибек Актанбаевна 

№ 82 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының «Көктем» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «Қашаған Күржіманұлы атындағы №8 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

тел/факс: 8 72934 (код) 47523

Шекарасы: «Көктем» шағын ауданындағы №№ 28, 28а, 29, 29а, 30, 30а, 31, 31а, 39, 40, 41, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 54 үйлер; Жұмаханбет Қайыров көшесіндегі барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрағасы - Мамутов Махсет Толесинович 

Төраға орынбасары - Утешова Гулмира Очиловна 

Хатшы -  Сантуров Джамбул 

Комиссия мүшелері:  Айгаракова Айтолкын Аманбаевна, Ертаева Раушан Еркінқызы, Өсербаева Гүлбаршын Қаржаубайқызы, Кобегенова Орынгул Ермухановна 

№ 83 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының «Көктем» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «Қашаған Күржіманұлы атындағы №8 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

тел/факс: 8 72934 (код) 44241

Шекарасы: «Көктем» шағын ауданындағы №№ 55, 56, 57, 58 үйлер; «Өркен» шағын ауданындағы №№ 63, 73, 74, 75 үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрағасы - Каирбаев Сарсенбай Тасболатович

Төраға орынбасары - Назарханов Данияр Исмагулович 

Хатшы -  Акчамбаева Аксулу Кубегеновна

Комиссия мүшелері:  Аскаров Нуржан Ибраимович, Мединаева Роза Мухамбеткалиевна, Каленова Мая Дукановна, Оразғалиұлы Дархан

№ 84 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының «Өркен» шағын ауданы, Жаңаөзен қалалық білім бөлімінің «Оқушылар шығармашылық үйі» жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

тел/факс: 8 72934 (код) 48389

Шекарасы: «Өркен» шағын ауданындағы №№ 28, 31, 34, 43, 44, 45, 54, 56, 57, 58, 61, 62 үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрағасы - Молдабеков Аскар Ыбрайымкулович

Төраға орынбасары - Жендетова Алия Молдановна

Хатшы -  Мазиева Жанар Естаевна 

Комиссия мүшелері:  Ахметкызы Дана, Дуйсекенов Алдаберген Хасанович, Конарова Асел Рахимовна,  Таурбаева Рахия Аскаровна

№ 85 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының «Өркен» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№10 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі 

тел/факс: 8 72934 (код) 77869

Шекарасы: «Өркен» шағын ауданындағы №№ 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, үйлер; «Арай» шағын ауданындағы №16, Нұрсұлу Қайрова, Құсайын Шалабаев, Мектепбай Айтмамбетов, Диас Жұмашев көшелеріндегі барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрайымы - Умирзакова Бакыт Сарауовна

Төраға орынбасары - Нурлаева Камшат Джумабаевна 

Хатшы -  Базарбаева Гүлдариға Джетбисбайқызы

Комиссия мүшелері: Абылгазиева Алуаш Калпаковна, Аралбаева Нурия Сансызбаевна, Турсунбаев Сундет Жедиканович, Утетлеуова Айнур Лесхановна

№ 86 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының «Бостандық» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№20 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

тел/факс: 8 72934 (код) 70106

Шекарасы: Мұнайбаза ғимараты жанында орналасқан барлық үйлер; «Мұнайлы» шағын ауданы аумағында орналасқан барлық үйлер; «Шаңырақ» шағын ауданындағы Губкин көшесіндегі үйлер; «Шаңырақ» шағын ауданы Абай көшесінің № 1-7 аралығында орналасқан үйлер; Мұнайшы көшесіндегі № 1-17 аралығында орналасқан үйлер; «Мұнайлы» шағын ауданындағы Меңдулла Губайдуллин, Қалидолла Нұрғалиев, Орынбай Бердығожин, Дмитрий Клинчев, Мейрамғали Бисекенов, Бегеніш Әбілханов, Бітім Қыдырбаев, Дүйсенбай Бисекенов, Қонай батыр, №9а, Сағынтай Ысқақов, Сәтібай Қылышбаев, Қуанғали Сарбөпеев көшелеріндегі барлық үйлер; «Бостандық» шағын ауданындағы Ғарифолла Қайсағалиев, Әлия Молдағұлова, Мәншүк Мәметова, Ишақат Қыдырғалиев, Ізберген Құрбанбаев, Шегем Көбен би, Бәйдеш Нұрбаев, Шернияз Махамбетов, Амандық Ділмағанбетов, Күйші Қоңыр, Ақпан батыр, Саламат Мұқашев, Асау Барақ, Сәлім Салахиев, Шығыс Қожаев, Фани Қатпашев, Қыдырша Ата, Орынғали Нұрмағанбетов, Атақозы Айтқұлұлы, Тәнім Байдалиева көшелеріндегі барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрайымы - Батырова Калдыбике Мадияровна 

Төраға орынбасары - Коптлиев Талгат Конарбаевич 

Хатшы-  Шанышбаева Айдана Аманқосқызы

Комиссия мүшелері:  Алпамыс Айдана Әбілқызы, Аманжол Қуаныш Серікұлы, Ермекова Жанар Сансызбаевна,  Чуйшбаева Асем Муратовна

№ 87 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының «Самал» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№6 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

 тел/факс: 8 72934 (код) 71132

Шекарасы: «Самал» шағын ауданындағы №№ 1/2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 23, 38, 39, 40, 41, 42/1, 42/2 үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрағасы - Сарсенов Серик Турарович 

Төраға орынбасары - Ақмолдаев Асылбек Тоқсанбайұлы 

Хатшы -  Орынбасарова Жемис Айуевна

Комиссия мүшелері:  Булекбаева Роза Жанабаевна, Ергенова Құралай Табылғанқызы, Мурзабаева Райхан Хайтмухамметовна,  Нилгалиева Шаттык Амантаевна

№ 88 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының «Самал» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№6 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

 тел/факс: 8 72934 (код) 71626

Шекарасы: «Самал» шағын ауданындағы №№ 8, 9, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлер; «Өркен» шағын ауданындағы № 1 үй

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрағасы -  Аженов Айдархан

Төраға орынбасары - Даулбаев Алыбек Жолдасбаевич 

Хатшы -  Туякбаева Гулден Куанышовна

Комиссия мүшелері: Ахан Жанел Еркінқызы, Джарыева Камшат Айтбайқызы, Есемуратова Аяжан Еделовна, Косаякова Тансулу Дуйсенбаевна

№ 89 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының «3А» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «Өнер» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

тел/факс: 8 72934 (код) 71859

Шекарасы: «3А» шағын ауданындағы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер; «Самал» шағын ауданындағы №№ 11, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27 үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрайымы - Утебаева Дамели

Төраға орынбасары - Мулдабекова Гульбану Бакитовна 

Хатшы -  Мектепбаева Фариза Қонақбайқызы

Комиссия мүшелері:  Айманова Калампыр Кошбаевна, Амандыков Рашид Елеусинович, Базарбаева Илья Джаксылыковна, Есенгалиева Гулзада Гизатовна

№ 90 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының «Шаңырақ» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№1 Т.Әлиев атындағы орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

 тел/факс: 8 72934 (код)70410

Шекарасы: «Шаңырақ» шағын ауданындағы №№ 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 35, 36, 37, 38, 43, 44/1, 46/1, 46/2 үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрайымы -  Газимова Халампыр Шапхатовна

Төраға орынбасары - Джумалиева Айнагуль Карлибаевна 

Хатшы -  Нурманова Гулдана Нурпеисовна 

Комиссия мүшелері:  Акмолдаева Назым Жиенбаевна, Назарова Раушан Жанаевна, Кушбаева Жансулу Халдыбековна,  Шакирова Дамегул Амангалиевна

№ 91 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының «Шаңырақ» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№3 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

тел/факс: 8 72934 (код) 71646

Шекарасы: «Шаңырақ» шағын ауданындағы №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 50, 51, 53, 54, 55, 56 үйлер; Достық, Бейбітшілік, Құрбанов, Оразақов, Рахмет Өтесинов көшелеріндегі барлық үйлер; «Шаңырақ» шағын ауданының Абай көшесіндегі №№ 7-61 аралығында орналасқан үйлер; Мұнайшылар көшесіндегі №№ 18-44 аралығында орналасқан барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрайымы -Карамбетова Марина Оспановна

Төраға орынбасары -Таджибаева Калбике Сеийткожаевна

Хатшы -Елемесова Жанар Ителгиевна

Комиссия мүшелері: Джаманшалова Гулжан Науаровна, Дүйсенғалиев Ержан Есенұлы,  Жанбосынова Лаззат Сауирбаевна, Кирабаева Айгуль Калдыбаевна

№ 92 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының «Шұғыла» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№12 жалпы білім беретін бастауыш мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

тел/факс: 8 72934 (код) 72958

Шекарасы: «Шұғыла» шағын ауданындағы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/9, 10, 11, 12, 13, 14/15, 16/17 үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрағасы -Нуржауов Бахит Аманович

Төраға орынбасары - Сихаева Зоя Кошбаевна

Хатшы - Махамбетова Ақдидар Батырханқызы 

Комиссия мүшелері: Кызылова Жанылсын Каракойшиевна, Саулебаева Галия Керимбаевна,  Шаутыкова Шынар Ұзақбайқызы, Шилдебаева Толганай Мирмановна

№ 93 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының «Шұғыла» шағын ауданы, Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының «Маңғыстау облыстық медициналық колледжі» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

тел/факс: 8 72934 (код) 71192

Шекарасы: «Шұғыла» шағынауданындағы №№ 21А, 21Б, 23А, 23Б, 24А, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрағасы -Тұрарбекұлы Төлебек

Төраға орынбасары -  Джумашева Узим Онгаровна

Хатшы -  Жорасова Тұрсын Нұрланқызы

Комиссия мүшелері:  Аразова  Асыл Урокбаевна,  Калдаманов Даулетбай Абиевич,  Қалжанова Ұлболсын  Ермекқызы,  Тулеева  Роза Бахбергеновна

№ 94 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының «Шұғыла» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№2 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

тел/факс: 8 72934 (код) 74012

Шекарасы: «Шұғыла» шағын ауданындағы №№ 18/19, 20, 21, 22, 23, 24/26, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрайымы -Нысанова Айнур Ерболатовна

Төраға орынбасары - Ягшыбаева Жулдыз Сабытовна 

Хатшы - Кадырханова Лазат Мамбетбаевна 

Комиссия мүшелері: Асалова Диана Уркерқызы, Джапарбаева Дарика, Киякбаева Марал Сейидалыевна,  Самбаева Айжан Мырзакелдіқызы 

№ 95 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының «Рауан» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№22 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі 

тел/факс: 8 72934 (код) 56521

Шекарасы: «Рауан» шағын ауданында орналасқан барлық үйлер; Рахат ауылының «Ақсу» шағын ауданында орналасқан «Жаңаөзен сүт зауыты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жанындағы Омар Бисалиев, Бөкен би, № 3 көшелеріндегі барлық үйлер; Қызылсай ауылындағы Майлан Шолтаманұлы, Тастемір Шыршығұлұлы, Әділ Өтеғұлұлы көшелеріндегі барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрайымы -Құсаинова Зәуре Әбдікәрімқызы

Төраға орынбасары - Нурбергенова Индира Татарбековна

Хатшы - Джарылгасова Багила Ергалыевна 

Комиссия мүшелері: Айтуова Айнура Амангелдиевна,  Аязбаева Іңкәр Берікқызы,  Убайдуллаева Айзада Бахадырқызы,  Шамов Марат Тиркешбаевич

№ 96 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының Қызылсай ауылы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№4 Сүгір Бегендікұлы атындағы орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

тел/факс: 8 72934 (код) 26060

Шекарасы: Қызылсай ауылындағы Жаңақұрылыс, Жоғарғы ауыл, Оңтүстік ауылы, Бұрғышы, Құрманғазы, Жеңіске 40 жыл, Қазақстан, Жамбыл Жабаев, Қаныш Сатбаев, Бейбітшілік, Махамбет Өтемісұлы, Мұрат Өскімбаев, Тұрар Рысқұлов, Ғани Мұратбаев, Исатай Тайманов, Тынымбай Опиев, Қуат Серікбаев, Шам Қожбанов, Оңдасын Отаралиев, Бақтыбай Борсанов, Бисалы Бабаханов, Қарабалин Қараушан, Бәйімбет Қойлыбаев, Оразғали Оңғарбаев, Жексенбай Исаев, 17 көше, Шара Жиенқұлова, Жылгелді Теңізбайұлы, Досат Мұстафаұлы, Алуаш Дүйсенбаев, Жұмаберген Қаспаев, Қадырбай Аманиязов, Абай, Сүгір, Балабақша, Арай көшелеріндегі барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрағасы -Джамалов Дуйсенбай Максымович 

Төраға орынбасары - Елдесов Канат Жусипкалиевич 

Хатшы - Чохыев Газиз Орынбасарович

Комиссия мүшелері: Бимұханов Берекет Қостерекұлы, Енсегенова Гулжамал Бисенбаевна, Кударкулов Берди Халасулы, Сарыева Маздым  

№ 97 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының «Көктем» шағын ауданы, Жаңаөзен қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімінің «№2 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

тел/факс: 8 72934 (код) 75872

Шекарасы: Рахат ауылының «Ақсу» шағын ауданындағы Нұрғиса Тілендиев көшесіндегі барлық үйлер; Рахат ауылының «Рахат» шағын ауданындағы Саяжай, Балауса, Гүлдер, Гүлмайса көшелеріндегі барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрағасы -Ахметов Берік Құрманұлы 

Төраға орынбасары - Тулемисова Жанна Турехановна 

Хатшы - Тачкараев Жамбыл Ондасынович

Комиссия мүшелері:Әбілова Гульшат Кострқызы, Жантемірова Жанар Мәжітқызы, Молдыбаева Акмарал Сериковна, Оразмұханов Ерболат Құралбайұлы  

№ 98 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының «Көктем» шағын ауданы, Жаңаөзен қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімінің «№2 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

тел/факс: 8 72934 (код) 75872

Шекарасы: Өтеп Балғынбаев көшесіндегі барлық үйлер; Рахат ауылының «Рахат» шағын ауданындағы Бәйшешек, Жемісті, Лалагүл, Алмалы көшелеріндегі барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрағасы -Калиев Ерлан Ильясович 

Төраға орынбасары - Мирова Аимгуль

Хатшы -  Чуганова Алия Узакбаевна

Комиссия мүшелері:  Аханов Қыдырқожа Үсембайұлы, Байкулова Шамсынур Жанабаевна,  Джалгасбаева Аида  Койшибаевна, Тайжанов Нұрлығасыр Жанабайұлы

№ 99 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының Рахат ауылы, «Ақсу» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№15 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

тел/факс: 8 72934 (код) 28216

Шекарасы: Рахат ауылының «Рахат» шағын ауданындағы Көкорай, Самал, Сандуғаш, Қызғалдақ көшелеріндегі барлық үйлер; Түкібай Айдаров көшесіндегі үйлер; Рахат ауылының «Ақсу» шағын ауданындағы Алексей Павлович Еремин, Маршал Абдыхалықов көшелеріндегі барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрағасы -Сарсенгалиев Салауат Садихович

Төраға орынбасары - Улжабайева Жанар Нурмухамедовна

Хатшы -Утесинова Лаура Азаматовна 

Комиссия мүшелері: Бимаганбетова Маншук Смагуловна,  Жумабаева Мирхан Эрмуханбетовна,  Кенжегалиева Гульмира Бакбергеновна,  Кушербаева Санимхан Маркабаевна

№ 100 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының Рахат ауылы, «Ақсу» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№15 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

тел/факс: 8 72934 (код) 28016

Шекарасы: Рахат ауылының «Ақсу» шағын ауданындағы Өтепқали Тәжіғалиев, Әбілхайыр хан, Жарылғасын Дәуітов, Мұрат Қайырлиев, Төлеген Қағазов, Ерменбет би көшелеріндегі барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрағасы - Шалхарбаев Женис Жубатканович

Төраға орынбасары - Агибаева Жанар Сеидалиевна 

Хатшы -  Индибаева Нұргүл Абайқызы 

Комиссия мүшелері:  Кожанова Айгул Жолдасбаевна, Рискулова Нагима Айболатовна, Сарыева Мәдина Маратқызы,  Чоканова Дина Буграевна

№ 101 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының Рахат ауылы, «Ақсу» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№18 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

тел/факс: 8 72934 (код)28209

Шекарасы: Рахат ауылының «Ақсу» шағын ауданындағы Ақкетик, Қызылқұм, Мұхтар Әуезов, Смағұл Сейтқазиев, Еділхан Таймасов көшелеріндегі барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрағасы - Дуйсенбаев Ходжа-Ахмет Тулегенович 

Төраға орынбасары - Отегенов Сексенбай Калдыбаевич 

Хатшы -  Агадылова Гульайм Избасовна 

Комиссия мүшелері: Есетова Фариза Майлибаевна, Илясова Аджар Имамединовна, Тлеумагамбетова Салима  Сандваевна,  Шишенбаева Света Бердигалыевна

№ 102 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының Рахат ауылы, «Ақсу» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№18 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі 

тел/факс: 8 72934 (код)28189

Шекарасы: Рахат ауылының «Ақсу» шағын ауданындағы Басығара Тұрниязұлы, Сауысқан, Бауыржан Момышұлы, Маната көшелеріндегі барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрағасы - Бекназаров Саламат Сарсенбаевич

Төраға орынбасары - Сатыбалдыева Назым 

Хатшы - Тасқынбаева Әнипа Нұрбауылқызы

Комиссия мүшелері: Адилханова Зауреш Мотжановна, Алданепесов Бакыт, Көмеков Алишер Ералыұлы, Орысбаева Бақтыгүл Қуантқынқызы 

№ 103 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының Рахат ауылы, «Ақсу» шағын ауданы, №9 в көшесі, «Жаңаөзен политехникалық колледжі» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

тел/факс: 8 72934 (код) 92342

Шекарасы: Рахат ауылының «Ақсу» шағын ауданындағы Жосалы, Үстірт, Жеңіс, Мәтжан би, Шоғыр Бөлтекұлы көшелеріндегі барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрағасы - Раджабов Сабирбай Сагиндикович

Төраға орынбасары - Буркутова Жанаргуль Джанбирбаевна 

Хатшы - Куттыхожаев Мейрамбай Куралбаевич   

Комиссия мүшелері: Алиева Камажай Илтесовна, Бухарбаева Миуагул Ермуханова Ровшан Кенджебаевна, Нұрғалиева Гүлбақыт Нәсіпқалиқызы

№ 104 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының Рахат ауылы, «Жұлдыз» шағын ауданы, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің «№21 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

тел/факс: 8 72934 (код) 28411

Шекарасы: Рахат ауылының «Жұлдыз» шағын ауданындағы Саура, Қараған Босаға, Исан Түбек, Шерқала, Отпан, Даулеткерей, Бейбарыс Сұлтан, Ер Бегей, Есір Айшуақұлы, Жалғас Айтенов көшелеріндегі барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрағасы - Муханов Жетек Абдурахманович

Төраға орынбасары - Баймуратов Есет Нурадинович 

Хатшы - Назарбаева Жансая Жамбылкызы 

Комиссия мүшелері: Кенжебекова Жамила Жакаевна,  Насирадинова Зибайда Есенкызы,  Утарбаева Генжегул Бекмугаметкызы, Хожанова Айнур Айткалиевна

№ 105 сайлау учаскесі

Жаңаөзен қаласының Рахат ауылы, «Мерей» шағын ауданы, «Жаңаөзен қаласы әкімдігінің №9 орта мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

тел/факс: 8 72934 (код) 56202

Шекарасы: Рахат ауылының «Жұлдыз» шағын ауданындағы Жыңғылды, Көкесем, Нұрберген Қарабашев көшелеріндегі барлық үйлер; Рахат ауылының «Мерей» шағын ауданының көшелеріндегі барлық үйлер; «Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5548 әскери бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі; Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «51809 әскери бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Комиссия төрағасы - Есбосинов Байбол Султаналыевич

Төраға орынбасары - Жолмухамбетова Венера Жумашевна 

Хатшы - Наурызбаева Ләззат Түркменбайқызы 

Комиссия мүшелері: Джумаев Аскар Суегенович, Жұмамұратов Манас Танжарбайұлы,  Калканова Журсин Союновна,  Нурланова Айгерим Балгабайкызы

Бейнеу ауданы

№ 113 сайлау  учаскесі

«Бейнеу гуманитарлық – экономикалық колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты

тел/факс:872932(код) 2-51-05

Шекарасы:Бейнеу ауылының Б. Майлин атындағы көшесінің № 1-80 үйлері, Қ. Сәтбаев атындағы көшесінің № 1-86А үйлері, Т. Рысқұлов атындағы көшесінің № 1-80 үйлері, Д. Нұрпейісова атындағы, Айназар ата атындағы, С. Датұлы атындағы, Ш. Құдайбердіұлы атындағы, М. Жұмабаев атындағы көшелерінің үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға –Жаманбаев Қаныбек Әбдібекұлы

Төраға орынбасары –Махмутова Әсемгүл Балғабайқызы

Хатшы –Қалдаулетова Айгерім Мақсатқызы

Комиссия мүшелері: Байтілетов Нұрболат Қалпақбайұлы,Баянтурлина Құралай Баянтұрлықызы, Кемалов Әнуарбек Қоянақұлы, Есенбаев Азамат Мұңалбайұлы, Жандәулетов Нұрмұханбет,  Жолмұратов Сұңғат Абатұлы

№ 114 сайлау  учаскесі

 «Бейнеу ауданының  әкімдігінің  «Жұмағали Қалдығараев атындағы орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты

тел/факс:872932(код) 2-11-23

Шекарасы:Бейнеу ауылының № 30-35, № 37, № 62-64 көпқабатты үйлері, № 65-92 үйлері, Ө. Құлбатыров атындағы, Е. Бөкетбайұлы атындағы, Ж. Байбозұлы атындағы, Ыбырайым ахун Құлбайұлы атындағы, И. Тіленбайұлы атындағы, Қ. Ещанов атындағы, А. Жұбанов атындағы, Ә. Молдағұлова атындағы, Қ. Төлеуұлы атындағы, Байқұл қажы Қаныбекұлы атындағы, С. Сейфуллин атындағы, Барақ батыр атындағы көшелерінің үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға –Жолдасов Қайрат Досыбайұлы

Төраға орынбасары –Сүйеубергенов Рашид Тауанұлы

Хатшы –Әлжанова Айнұр Чапайқызы

Комиссия мүшелері:Амалбаев Марат Нұрбергенұлы, Аханова Ғалия Өтекешқызы, Қалжанов Қуандық Абайұлы, Қарасаев Рахат Сайынұлы, Серікбаев Жеңісбай Кенесбайұлы, Таңатаров Мирас Сәрсенбайұлы, Тыныштықова Светлана Шалабайқызы, Ширджанов Нұрмұхан Шықбайұлы

№ 115 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Үстірт орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс:872932(код) 2-66-61

Шекарасы: Бейнеу ауылының А. Керейұлы атындағы көшесінің № 1-20 үйлері, Ерменбет би атындағы көшесінің № 1-26 үйлері, Тұрманбет батыр атындағы көшесінің № 1-27 үйлері, Әділ атындағы көшесінің № 1-27 үйлері, Тастемір атындағы көшесінің № 1-29 үйлері, Тұрсын атындағы көшесінің № 1-29 үйлері, Досат атындағы көшесінің № 101-120 үйлері, М. Әуезов атындағы, Атақозы батыр атындағы, С. Қилыбайұлы атындағы, Ә. Жанкелдин атындағы, И. Сүйеубаев атындағы көшелерінің үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға –Ауданбаев Нұрлыбай Мұратұлы

Төраға орынбасары –Атабаев Яхия Түрікменбайұлы

Хатшы –Аманова Назым Жанаділқызы

Комиссия мүшелері: Абдуллаева Шынаргүл Төребайқызы, Жұмабаев Құрақбай Тахырұлы, Мұхамбетов Қасымжан Балтабайұлы, Тұрымов Махмуд Нұрұллаұлы, Сағынов Самат Оразбайұлы, Шамеледдинова Ақмарал Жамбылқызы

№ 116 сайлау  учаскесі

 "Бейнеу ауданының әкімдігінің "Ы.Алтынсарин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс:872932(код) 2-18-04

Шекарасы:Бейнеу ауылының № 38-41 көпқабатты үйлері, Қосай ата атындағы, Т. Айбергенов атындағы, Ер Қонай атындағы, Мәтжан би атындағы, Ер Шабай атындағы, Т. Әлиев атындағы, А. Тілеуұлы атындағы, Н. Оңғалбаев атындағы, М. Бегенов атындағы, Н. Шыршығұлұлы атындағы, Оразмұхамед ахун атындағы, Қыдырша ата атындағы, Рсалы батыр атындағы, Ақбөбек атындағы, Қ. Қорабайұлы атындағы, Ер Бегей атындағы, Б. Момышұлы атындағы, Ер Қармыс атындағы, А. Байтұрсынов атындағы, Е. Айшуақұлы атындағы, Сұлтан Бейбарыс атындағы, Қ. Боқанұлы атындағы, Төремұрат батыр атындағы көшелерінің үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -  Бурин Нұрбол Сәбидуллаұлы

Төраға орынбасары–Қилишаев Жолберген Лесбайұлы

Хатшы - Дүйсалиева Айкөңіл Бегейбайқызы

Комиссия мүшелері: Әміров Сүндетқали Шәукебайұлы, Қалипа Елтай Закарияұлы, Қилыбаева Жадыра Сағидоллақызы, Мұхаммедов Манас Амантұрдыұлы, Нұғманова Гүлнұр Нұғманқызы, Теміров Жалғас Сайпадинұлы, Сапарова Мараш Сайлауқызы, Эбишеев Жарылғасын Қонратбайұлы

№ 117 сайлау  учаскесі

"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі "2087 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
тел/факс:872932(код)61-0-03

Шекарасы:"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі "2087 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға -Салимов Ғабит Серікұлы

Төраға орынбасары–Төтенов Балтабек Тәжібайұлы

Хатшы–Джұмамұратов Мұрат Мейлісұлы

Комиссия мүшелері:  Мұрынбаев Қараман Ербекұлы, Таңқаев Елдар Отарұлы

№118 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "«Абай  атындағы  орта  мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 2-14-90

Шекарасы:Бейнеу ауылының № 1-29, № 47-49, № 53-56, № 59-61 көпқабатты үйлері, С. Ақшабаев атындағы, Ж. Қалдығараев атындағы, Қашаған атындағы көшелерінің үйлері, 1 учаскесінің үйлері, шектері Сұлтан Бейбарыс атындағы, Төремұрат батыр атындағы, Қосай ата атындағы және Т. Айбергенов атындағы көшелерімен шартты белгіленген аумақта орналасқан үйлер, Көне Бейнеу жеріндегі үйлер

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -Әділов Серік

Төраға орынбасары– Айтымбетов Манарбек Сапарбайұлы

Хатшы – Дүйсенбаева Жадыра Усайынқызы

Комиссия мүшелері:Ағынаев Қаржовбай Мұрадұлы, Бабахов Асылбек Мақсетұлы, Бекмұрзаева Нұртолқын Қойшыбайқызы, Елемесов Нұржан Орынжанұлы, Жанжігітова Жұлдыз Сазанқызы, Усербаев Дәулет Усербайұлы

№119 сайлау  учаскесі

Бейнеу ауданының әкімдігінің «Манашы орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 79-0-01

Шекарасы:Бейнеу ауылының Қ. Сәтбаев атындағы көшесінің № 147-240 үйлері, Досат атындағы көшесінің № 1-100 үйлері, Есекмерген батыр атындағы, Самалық батыр атындағы, Шолтаман атындағы, Достық, Ынтымақ көшелерінің үйлері

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -Аманов Қайрат Ақәділұлы

Төраға орынбасары– Айтқұлов Амандық Орынбасарұлы

Хатшы–Маренова Айтуған Аманкелдіқызы

Комиссия мүшелері: Атаниязов Сәбит Кенжебайұлы,Бисенов Қанат Алламбергенұлы, Болысов Қосбол, Досқалбаева Айнаш Есболсынқызы, Қалилаев Азамат Жұмағұлұлы, Мұратов Әділ Абыллаұлы, Назарбаева Тұрсынай Бисенбайқызы, Сармысова Гүлзира Есентемірқызы

№120 сайлау  учаскесі

Бейнеу ауданының әкімдігінің «Атамекен орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 50-7-19

Шекарасы:Бейнеу ауылының Б. Майлин атындағы көшесінің № 81-240 үйлері, Шоғы батыр атындағы, У. Қайралапов атындағы, Ә. Жаманбаев атындағы, Қ. Жылқыбаев атындағы, Қосарқан, Қарақоға, Уәлі, Сайқұдық, Опорная, Шахан, Жезді, Аспантай көшелерінің үйлері

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -Әлімбаев Талғат Августұлы

Төраға орынбасары– Өтегенов Жұмабек Өмірбекұлы

Хатшы–Ибрашов Нұрсерік Төлегенұлы

Комиссия мүшелері: Ералиева Ақерке Таңатқызы,Жанғылбаев Хожабай Алламбергенұлы, Жолдасбай Асылбек Оразғалиұлы, Қатарбаев  Ғабит Чапайұлы, Құттыбаев Үмбетәлі Дәулетбайұлы, Наурызбаев Нұрлан Дүйсенұлы,Тавленов Ноғай Хожанепесұлы, Толеуов Қуандық Отызбайұлы

№121 сайлау  учаскесі

Бейнеу ауданының әкімдігінің  «Күйкен орта мектебі»  коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 50-0-03

Шекарасы: Бейнеу ауылының Ұлы Жібек жолы көшесінің № 56-130 үйлері, Меңдіқұл батыр атындағы көшесінің № 56-130 үйлері, Әділ атындағы көшесінің № 28-135 үйлері, Тастемір атындағы көшесінің № 30-135 үйлері, Тасастау, Көлтабан, Жиделі, Рақ батыр атындағы, Аманжол шебер атындағы, Б. Сарбалаев атындағы, Сүйінқара батыр атындағы, Аманбай ата атындағы, Ш. Шыңғысов атындағы, А. Өтеуов атындағы, Шиланды, Қайдақ, Ақшағыл, Матай, Серкебай көшелерінің үйлері

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Малбасов Молдахан Сұлтанғалиұлы

Төраға орынбасары– Шағанова Бақтыгүл Ашықбайқызы

Хатшы - Айжанова Алтынгүл Жарасқызы

Комиссия мүшелері: Абаев Жәнібек Әлбекұлы, Демеуов Есен Үсенұлы, Мақсымбай Күмісбек Жаңбырханұлы, Мұханбет Алмаш Рахметқызы

№122 сайлау  учаскесі

Бейнеу ауданының әкімдігінің  «Сам  орта  мектебі» коммуналдық

мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 50-191

Шекарасы:Бейнеу ауылының Амантұрлы батыр атындағы көшесінің № 1-127 үйлері, Асау батыр атындағы көшесінің № 1-127 үйлері, Қалнияз ақын атындағы көшесінің № 1-57 үйлері, Қ. Тоқсанбайұлы атындағы көшесінің № 1-114 үйлері, Балуанияз батыр атындағы көшесінің № 1-117 үйлері

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Молдағалиев Марат Қарамадинұлы

Төраға орынбасары– Нұрымов Бисенбай Ермекбайұлы

Хатшы - Ұлықманова Ағзия Ботабайқызы

Комиссия мүшелері: Аманов Жомарт Ақәділұлы, Карлиев Нұрлан Қарабалаұлы, Қасымова Камария Шымбергенқызы, Масақова Самал Әліпбайқызы; Орынбаев Мейрамбай Ахметұлы,Тұрымова Гүлбану Абдуллақызы

№123 сайлау  учаскесі

Бейнеу ауданының әкімдігінің  «Бейнеу лицейі» коммуналдық

мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 2-13-51

Шекарасы:Бейнеу ауылының Ұлы Жібек жолы көшесінің № 1-55 үйлері, Меңдіқұл батыр атындағы көшесінің № 1-55 үйлері, Д. Тәжіұлы атындағы, Ж. Мыңбаев атындағы, Қ. Сыдиықов атындағы, И. Тайманов атындағы, М. Мәметова атындағы, А. Балов атындағы, М. Өтемісұлы атындағы, Т. Әлниязұлы атындағы көшелерінің үйлері

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -Азанова Гүлраушан Бақытқызы

Төраға орынбасары– Базарбаева Салима Оразалықызы

Хатшы–Көшбаева Кенжегүл Сүйеубайқызы

Комиссия мүшелері: Даулетова Майра Бағытжанқызы,Есенов Асхат Елдесбайұлы, Лесбаев Азамат Жолбергенұлы,Назаров Саламат Асанұлы, Сатыпалды Тобанияз Бисенғалиұлы, Сәдуов Әміржан Оңғарұлы, Сейтжапаров Әділбек Шағизадаұлы, Шағыров Нұрлыбек Меңдіқожаұлы

№124 сайлау  учаскесі

Бейнеу ауданының әкімдігінің  «Бейнеу орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 5-01-21

Шекарасы:Бейнеу ауылының Балуанияз батыр атындағы көшесінің № 180-280 үйлері, Қ. Тоқсанбайұлы атындағы көшесінің № 180-280 үйлері, Амантұрлы батыр атындағы көшесінің № 180-280 үйлері, Асау батыр атындағы көшесінің № 180-280 үйлері, Әбілхайыр хан атындағы, Абылай хан атындағы, Айрақты, Алатау, Балқаш атындағы, Бопай ханым атындағы, Дағар, Есенқазақ, Жайық, Жайылған, Жетісу, Қарағайлы, Каспий, Күйкен, Құсшы, Лабақ батыр атындағы, Манашы, Мұғалжар, Мұрын жырау атындағы, Нарынқол, Сарыарқа, Теректі, Тұрыш ата атындағы, Ұлытау, Хасан Хазірет атындағы, Шаршы, Шүңкілдек, Қ. Сабырбаев атындағы, Шерқала, Желтау, Қарабұлақ, Ұланақ көшелерінің үйлері

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -Аюпова  Орынгүл Шомаковна

Төраға орынбасары–Бердібай Ерлан Бердібайұлы

Хатшы – Кашкенова Жансая Мақсотқызы

Комиссия мүшелері: Бортанов Нұрбол Доғдырбайұлы, Көркінбаев Сары Сагийдуллаұлы, Қуанышов Рамазан Қалабайұлы, Ізімов Мұрат Атырауұлы

№125 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Опорный орта мектебі" коммуналдық

мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 31-2-89

Шекарасы:Боранқұл ауылының 2, 6 және 7 учаскелерінің үйлері

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -Табаракова Балжан Зинетоллаевна

Төраға орынбасары–Ботагарин Аскербек Есенбаевич

Хатшы–Бозаева Аселхан Сағынбайқызыы

Комиссия мүшелері: Карабалина Гүлжан Мырзағұлқызы, Лұқпанов Қанат Бүркітұлы, Шаханова Райхан Омирбаевна, Темірбеков Ербол Темірбекұлы

№126 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Қарақұм  орта мектебі" коммуналдық

мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 31-2-88

Шекарасы:Боранқұл ауылының 3 және 5 учаскелерінің үйлері

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға – Бектембаева Зарипа 

Төраға орынбасары- Баймағанбетов Ғалымжан Болатұлы

Хатшы – Ақоразова Жанат Темирбаевна

Комиссия мүшелері: Кульджанов Рустам Азаматович,Назаров Бауыржан Кайратулы, Оссаламов Асланбек Батырханович,Шанғытбаева Аршын Қасымқызы

№127 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Боранқұл  орта мектебі" коммуналдық

мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 31-1-88

Шекарасы:Боранқұл ауылының 1 және 4 учаскелерінің үйлері

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Бисенгалиевна Улмекен Кабиевна

Төраға орынбасары– Сагингалиев Мухтар Сарсенбаевич

Хатшы – Мырзатаева Фариза Орынбасаровна

Комиссия мүшелері:Дүйсенғалиева Гүлдана Келдібайқызы, Исаева Зина Аманбаевна, Қаражанова Жұлдыз Әлібекқызы, Шойхараев Айдарбек Асқарұлы

№128 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің " Ақжігіт орта мектебі" коммуналдық

 мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 34-7-14

Шекарасы:  Ақжігіт теміржол стансасының № 1, № 2 екі қабатты үйлері, Ақжігіт ауылының № 129-242 үйлері

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Қуандықов Нұрлан Қуандықұлы

Хатшы – Өтепбергенова Нұрзада Тұрлыбекқызы

Комиссия мүшелері: Андамасов Ғабит Аманбайұлы, Курбанов Максат, Қорбақов Қосберді Жиенбекұлы

№129 сайлау учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің " М.Бегенов  атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

  тел/факс: 8 72932 (код) 34-6-45

Шекарасы:Ақжігіт ауылының № 1-128 үйлері

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Ережепов Егизбай Нариманович

Төраға орынбасары- Аңдамасов Ғабит Аманбайұлы

Хатшы – Абилханова Зарипа Бегеновна

Комиссия мүшелері:  Айбатырова Тилектес, Нұрлепесов Сакен

№130 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Есет" мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 35-2-44

Шекарасы:Есет ауылының үйлері

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -Ізбасаров Амандық Дүйсенбекұлы

Төраға орынбасары- Иманбаев Серік Шалабаевич

Хатшы - Декеева Лиза Маратқызы

Комиссия мүшелері: Қаржау Айбол Нурымович, Ідірісов Парасат Таңатарұлы

№131 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Бейнеу" мектеп-интернаты"

коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 23-3-32

Шекарасы:Сарға ауылының үйлері

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Сағындық Айса Жалғасұлы

Төраға орынбасары- Жылқыбаев Бердіәлі Нұралыұлы

Хатшы - Бурина Нұрбибі Кенжеғалиқызы

Комиссия мүшелері:Жәлелов Аслан Қанатұлы, Оңғарова Маржан Оңғарқызы 

№132 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Тұрыш" мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

 тел/факс: 8 72959 (код) 33-3-19

Шекарасы:Тұрыш ауылының үйлері

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Бөлеубаева Сәлима Әнебайқызы

Төраға орынбасары- Төлегенов Медет Итемгенұлы

Хатшы - Сәрсенбаева Гүлжан Қонысбайқызы

Комиссия мүшелері: Қалиева Алтынкүл, Сұлтанов Мейрамбек Сұлтанұлы

№133 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Сыңғырлау" мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 24-3-40

Шекарасы:Сыңғырлау ауылының үйлері

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Көкімбетов Әлқуат Арықбайұлы

Төраға орынбасары- Нұрғалиева Нағима Меделқызы

Хатшы - Омаров Әділбек Қамуұлы

Комиссия мүшелері: Ақшабаева Магрифа,  Тастемірова Оңай

№134 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Сам" мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72959 (код) 36-1-25

Шекарасы:Сам ауылының үйлері

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Ағысбаева Жәния

Төраға орынбасары- Жапаров Өтегали  Айтқалиұлы

Хатшы – Шеркешбаева Дарига Мухитовна 

Комиссия мүшелері: Ерғалиев Дауылбек, Мендіқұлов Исатай Қалдыбайұлы

№135 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Ә. Махутов атындағы мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 32-3-26

Шекарасы:Төлеп ауылының үйлері

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға - Жұмағазина Маржан Бектұрғанқызы

Төраға орынбасары- Абдуллаев Нұрсұлтан Жәмелұлы

Хатшы - Ізтұрғанова Ақтолқын Ізтұрғанқызы 

Комиссия мүшелері: Абдуллаұлы Баярт, Өтемұратова Бағила Дөнесқызы

№136 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Ноғайты" мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 54-037

Шекарасы:Ноғайты ауылының үйлері

 

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Төленов Мыктыбай Толенович

Төраға орынбасары- Еділова Бағила Бердібекқызы

Хатшы – Сағынғалиев Ақсейт Наурызбайұлы

Комиссия мүшелері: Аманжанқызы Гүлфайруз, Түзелова Аксырга Ныгыметовна

№137 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Тәжен" мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 53-1-94

Шекарасы:Тәжен ауылының үйлері

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Қалжанов Олжас Жәңгірханұлы

Төраға орынбасары– Жумаханов Атакозы Севербаевич

Хатшы–Жанғалиев Мұханбет Қанатұлы

Комиссия мүшелері: Нурмаганбетова Нуржамал Карлыбаевна,Илясова Ушыга Катарбаевна

№138 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Атамекен" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 2-19-60

Шекарасы:Бейнеу ауылының Жамбыл атындағы, Абай атындағы, Т. Тоқтаров атындағы, Ж. Аймауытов атындағы, Құрманғазы атындағы, Сәттіғұл атындағы көшелерінің үйлері

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -Акшабаева Даметкен

Төраға орынбасары– Базарбаева Светлана Камысбаевна

Хатшы – Калылаева Нурша Сарсенбаевна

Комиссия мүшелері:Досова Индира Бексиыковна, Жалгасов Айдарбек Койлыбаевич, Тугелова Айсулу Данекеровна,Хадырмаганбетова Алия Абуталифовна

№139 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Күйкен" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық

қазыналық кәсіпорнының ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 50-7-51

Шекарасы:Бейнеу ауылының А. Керейұлы атындағы көшесінің № 21-135 үйлері, Ерменбет би атындағы көшесінің № 27-135 үйлері, Тұрманбет батыр атындағы көшесінің № 28-135 үйлері, Тұрсын атындағы көшесінің № 30-135 үйлері, Шағырлы, Т. Қосжанұлы атындағы көшелерінің үйлері

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -Корпелиева Каракоз Исатаевна

Төраға орынбасары– Абдижамиев Сулеймен Абдуллаевич

Хатшы – Отебаева Зияда Сегизбаевна

Комиссия мүшелері:  Асанова Ментай Сагатовна, Ауезканова Кумис Каскырбаевна, Әубәкіров Әскербек Нұрғалиұлы, Гайыпбаев Саламат Нурмухамметович

№140 сайлау  учаскесі

"Бейнеу ауданының әкімдігінің "Манашы" бөбекжайы" мемлекеттік

 коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты

тел/факс: 8 72932 (код) 50-9-25

Шекарасы:Бейнеу ауылының Қ. Сәтбаев атындағы көшесінің № 87-146 үйлері, Т. Рысқұлов атындағы көшесінің № 81-241 үйлері, Асау батыр атындағы көшесінің № 128-179 үйлері, Қалнияз ақын атындағы көшесінің № 58-120 үйлері, Амантұрлы батыр атындағы көшесінің № 128 – 179 үйлері, Қ. Тоқсанбайұлы атындағы көшесінің № 115-179 үйлері, Балуанияз батыр атындағы көшесінің № 118-179 үйлері, Белдеулі, Бірлік, Білеулі, Рзаевтар атындағы, С. Бегендікұлы атындағы көшелерінің үйлері

Учаскелік  сайлау  комиссиясының  құрамы:

Төраға -  Амалбаев Танат Кайнарбаевич

Төраға орынбасары – Бөбетай Гүлбағым Маратқызы

Хатшы – Бахитова Айнур Тойлыбаевна

Комиссия мүшелері:  Абуова Гулмира Жеткирбаевна, Ауганбаев Иляс Сарсенгалыевич, Ахметова Сауле Жансейитовна, Байманова Аймекен Базарбаевна, Толегенов Кошкарбай Битибаевич, Утебаев Сакен Туремуратович

Қарақия ауданы

№ 145 сайлау учаскесі

Құрық ауылы, Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 2-22-71

Шекарасы: Құрық ауылының 1 шағын ауданының, 2 шағын ауданының  №4-47  үйлері, С.Датұлы, Қ.Сүйеуов, Ардагер көшелерінің барлық тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Борамбаева Сәндігүл Мұратқызы

Төраға орынбасары – Құлманов Самат Таңқыбайұлы

Хатшы – Баймағамбетова Аян Достанақызы

Комиссия мүшелері: Абдуллина Ақмарал Сабидуллақызы, Дарханбаева Нұрлыбек Оразғалиұлы, Құрал Фарида Бекбатырқызы, Оразбекұлы Әлібек, Өмірбаев Ерлан Әмірбайұлы, Өтепқалиева Арайлым Болатқызы

№ 146 сайлау учаскесі

Құрық ауылы, Қарақия аудандық білім бөлімінің "Құрық орта мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, тел/факс  8/72937/ 2-22-45

Шекарасы: Құрық ауылының 2-шағын ауданының 49-55, 100-101 үйлері; 3, 3 "а", 4, 5, 9, 10, 13, 14 шағын аудандарының үйлері, Сәтпаев көшесінің № 29-38 үйлері, Маметова көшесінің № 25-49а үйлері, Т.Алиев көшесінің № 29-48 үйлері, Жангельдин көшесінің № 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28а үйлері, С.Әлиев көшесінің № 16-38а үйлері, Абай көшесінің 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14-28а үйлері, Ш.Уәлиханов көшесінің № 17-28а үйлері, Карьер көшесінің үйлері, Барлаушылар Массиві көшесінің үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға –Танкаев Аманбай Абитұлы

Төраға орынбасары – Мырзағұлова Ақерке Саматайқызы

Хатшы – Жұмағазиева Нұрбибі Көшкінбайқызы

Комиссия мүшелері: Кәдіров Данияр Ғалымұлы, Қызылғұлова Батима Кесікбайқызы, Өтеулиева Бибігүл Сембайқызы, Смағұлов Айдын Смағұлұлы, Ізмағамбетова Нағима Расулқызы, Шапағат Сырым Арманұлы

№ 147 сайлау учаскесі

Құрық ауылы, Қарақия аудандық білім бөлімінің "Құрық ауылының № 6 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс:  8/72937/ 52-3-06

Шекарасы: Құрық ауылының Жолаушылар массиві көшесінің үйлері, Сәтпаев көшесінің № 1-28 үйлері, Жангельдин көшесінің № 1-14а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 үйлері, Маметова көшесінің № 1-24 үйлері, Т.Алиев көшесінің № 1-28а үйлері, С.Әлиев көшесінің 1-14а үйлері, Абай көшесінің № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 үйлері, Ш.Уәлиханов көшесінің № 1-14а үйлері, Автобаза, Қазақ ауыл, Авиатор, Сельхоз, Подстанция көшелерінің барлық үйлері, "Ерсай" жұмысшылар қалашығы, №2018 әскери бөлімінің "Жыланды" шекарашылар заставасы, "Песчаный", "Жыланды" техникалық бақылау бекеттері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға –Байбосынова Клара Хисарқызы

Төраға орынбасары – Пірімбетова Рзагүл Абылайқызы

Хатшы – Сақтағанова Ақмарал Дәнебайқызы

Комиссия мүшелері: Бекенова Анаргүл Мырзашқызы, Қалдығожина Индира Көбегенқызы, Макирова Айна Хасаинқызы, Оразов Жомарт Бекбергенұлы, Сариева Шолпан Мақсұтқызы, Ізбасарова Алтынгүл Қыдыршақызы

№ 148 сайлау учаскесі

Ералиев станциясы, Қарақия аудандық білім бөлімінің "№ 2 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс:  8/72937/ 7-15-40

Шекарасы: Ералиев станциясы, Маңғыстау шағын ауданы

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Ордабаев Ербол Өтесбекұлы

Төраға орынбасары – Сүйіндік Гүлбария Аққожанқызы

Хатшы – Ізбасарова Алма Нұралиқызы

Комиссия мүшелері:Жанасов Аманжан, Сүйеуова Мақпал Дембергенқызы

№ 149 сайлау учаскесі

Мұнайшы ауылы, Қарақия аудандық білім бөлімінің "Мұнайшы ауылының № 5 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 27-2-03

Шекарасы: Мұнайшы ауылының Теміржолшы, Ардагер, Арман, Көктем, Бәйтерек шағын аудандарының, Қазақ ауыл көшесінің барлық үйлері, Шұкырой, Асар, Шынжыр-1, Шынжыр-2, Қонайқора, Бисенбай, Тасболат, Кожабай қыстақтарындағы үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға –Түркменбаев Көбеген Төребайұлы

Төраға орынбасары – Төлесова Балхаш Құдайбергенқызы

Хатшы – Матсалаева Алия Игзамқызы

Комиссия мүшелері: Ешманов Оңғарбай Құралбайұлы, Жарылқасынова Роза Жұмажанқызы, Көшербаева Жазира Дүйсенбайқызы, Тұрланова Бақтыгүл Сатыбалдықызы

№ 150 сайлау учаскесі

Мұнайшы ауылы, Қарақия аудандық білім бөлімінің "Мұнайшы ауылының № 7 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс:  8/72937/ 28-2-73

Шекарасы: Мұнайшы ауылының Салтанат, Жаңақұрылыс, Акбөбек-1, Акбөбек-2, Мұрагер, Жаңақұрылыс-2, ВПЧ-18 шағын аудандары

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Изжанова Мөлдир Набидоллақызы

Төраға орынбасары – Арызғұлова Марфуга Ермекқызы

Хатшы – Түйешиева Маржан Қуандыққызы

Комиссия мүшелері: Бағдабаева Несібелі Етірекқызы, Капуова Гүлшат Орынғалиқызы, Қалық Бекбол Зинабайұлы, Тоқаев Қайрат Жанбырұлы

№ 151 сайлау учаскесі

Жетібай ауылы, Қарақия аудандық білім бөлімінің "Жетібай ауылының № 3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. телефон/факс:   8/72937/ 26-7-51

Шекарасы: Жетібай ауылының Геофизика, Ш.Ыбырайымұлы, 2-ауыл шағын аудандары

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Ельбаев Нұрхат Тұрланұлы

Төраға орынбасары – Ибраева Гүлназ Рысқалиқызы

Хатшы – Демесінова Гүлбаршын Наурызқызы

Комиссия мүшелері: Ересенов Сүндет Мұңалұлы, Кенжебаева Ақджагүл Аманбайқызы, Мағзам Асылай Бағдатқызы, Ізберген Марина Бекзадақызы

№ 152 сайлау учаскесі

Жетібай ауылы, Қарақия аудандық білім бөлімінің "Жетібай ауылының № 4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс:  8/72937/ 25-3-85

Шекарасы: Жетібай ауылының Астана, Аэропорт, Күржіманұлы, Мұнайшы-2 шағын аудандары

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға –Абиханова Гүлбаршын Сатыбалдықызы

Төраға орынбасары – Қалдықараев Сағидулла Бақытұлы

Хатшы – Нұрханқызы Назгүл

Комиссия мүшелері: Аманғали Сая Еламанқызы, Асанова Гүлдана Қуанышқызы, Жарылғасова Назгүл Нұржайыққызы, Нұралиева Айтаңсық Сардарқызы

№ 153 сайлау учаскесі

Жетібай ауылы, "Қарақия ауданы әкімдігінің "Өскенбай Қалманбетұлы атындағы Жетібай балалар өнер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8/72937/ 26-5-61

Шекарасы: Жетібай ауылының Мұнайшы-1, Т.Аубәкіров, М.Өскінбаев шағынаудандары, "Жаңақұрылыс" шағын ауданының № 103-156, 217-230 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Сақтағанов Болат Мұсаұлы

Төраға орынбасары – Көшкінов Талғат Бекқалиұлы

Хатшы – Базарбаева Айнұр Қожабайқызы

Комиссия мүшелері: Желтыбаева Жарасгүл Достемірқызы, Кенжебай Жанар Кенжебайқызы, Көптлеуова Айгерім Орынбасарқызы, Тарғынбаева Нұргүл Теңелбайқызы

№ 154 сайлау учаскесі

Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Жетібай ауылдық мәдениет үйі" филиалының ғимараты. телефон/факс:  8/72937/ 26-1-30

Шекарасы: Жетібай ауылының "Жаңақұрылыс" шағынауданының барлық үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Маңғыбаева Бағила Тұрганбайқызы

Төраға орынбасары – Көптлеуова Сәнбибі Мұқышқызы

Хатшы – Байтөбетова Жазира Қайратқызы

Комиссия мүшелері: Ертілиева Бибігүл Мұхамедқызы, Жакупова Перизат Болатқызы, Нұрлыбай Ақмарал Баймұханқызы, Өтебаев Рахымжан Ахметұлы

№ 155 сайлау учаскесі

Жетібай ауылы, Қарақия аудандық білім бөлімінің "Жетібай ауылының № 8 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс:   8/72937/ 26-4-94

Шекарасы: Жетібай ауылының Ж.Мыңбаев, Ө.Қалманбетұлы, Т.Әлиев, С.Жанғабылұлы, Ұлутас, Төлендиев шағын аудандарының барлық үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Әкімиязов Сәрсенбек Нұрғалиұлы

Төраға орынбасары – Елшібеков Қосай Бекбергенұлы

Хатшы – Түйешиева Қаламқас Қуандыққызы

Комиссия мүшелері: Қожалықова Аягөз Қуанышқызы, Нұрмағанбетова Жансая Бисенғалиқызы, Өтекешова Несібелі Сәндібайқызы, Шаханова Қарлығаш Тойбазарқызы

№ 156 сайлау учаскесі

Сенек ауылы, Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Сенек ауылдық мәдениет үйі" филиалының ғимараты, телефон/факс:  8/72937 31-4-52

Шекарасы: Сенек ауылындағы барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Тасмағамбетов Аманжол Ахайұлы

Төраға орынбасары – Асанова Зоя Әділханқызы

Хатшы – Қарабаева Қанымай Нұрбергенқызы

Комиссия мүшелері: Елекбаева Салтанат Базарқызы, Сейтназарова Бақтыгүл Сәуірқызы, Шалхарбаев Қайырғали Жұбатқанұлы, Шамажанова Алмагүл Жауғаштықызы

№ 157 сайлау учаскесі

Аққұдық ауылы, Қарақия аудандық білім беру бөлімінің "Аққұдық орталау орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс:   8/72937/ 41-010

Шекарасы: Аққұдық ауылындағы барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Көшербаева Назила Ізекешқызы

Төраға орынбасары – Шолтаманова Айнагүл Аршаилқызы

Хатшы – Сеңгіров Өзенбай Байжанұлы

Комиссия мүшелері: Бекішбаев Алтынбек Құнанбайұлы, Жангазиева Гүлайым Келімбердіқызы

№ 158 сайлау учаскесі

Бостан ауылы, Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Бостан ауылдық мәдениет үйі" филиалының ғимараты,

телефон/факс: 8/72937/ 61-177

Шекарасы: Бостан ауылындағы барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Жабасова Раушан Кәдірқызы

Төраға орынбасары – Алдашова Тазагүл Шапағатқызы

Хатшы – Бақтығалиева Әсемгүл Бақтығалиқызы

Комиссия мүшелері: Бигелдиев Серік Қойшыбайұлы,Көпекова Алия Әнетқызы, Нұрғараева Базаргүл Сәуірбайқызы, Тұрлыманова Ынталы Саламатқызы

№ 159 сайлау учаскесі

Кұланды ауылы, Қарақия аудандық білім бөлімінің "Құланды орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,

 телефон/факс: 8/72937/ 71-020

Шекарасы: Құланды ауылындағы барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Қыстаубаев Дархан Бактыбайұлы

Төраға орынбасары – Қосақбаев Жүсіпхан

Хатшы – Елемесова Жұлдыз Сладинқызы

Комиссия мүшелері: Башығұлова Ардақ Төлесінқызы, Джувбаев Асан Әлімбайұлы

№160 сайлау учаскесі

Болашақ ауылы, Қарақия аудандық білім бөлімінің "Болашақ ауылдық округінің  № 10 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс:  8/72959/ 42-120

Шекарасы: Болашақ және Бопай ауылдарындағы барлық үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Жақсыбаев Арман Әбдірахымұлы

Төраға орынбасары – Жақсыбаева Перизат Әбілпаттақызы

Хатшы – Жәкі Қаламқас Балмұханқызы

Комиссия мүшелері: Дүзікбаева Гаухар Құбайқызы, Уайсова Ақнұр Сұлтанқызы

Маңғыстау ауданы

№166 сайлау учаскесі

Шетпе ауылы, Орталық алаң, №42  Мәдениет үйі ғимараты,

тел/факс: 8 72931 (код) 23379

Шекарасы: Орталық шағынауданының №№ 1-29 үйлері және жеке тұрғын үйлері, Қызылтұран шағынауданының №№1-100 тұрғын үйлері, Қарашоқы шағынауданының Мешіт – Базарлы автокөлік жолының шығысындағы  №№ 11-174 тұрғын үйлері, аудандық ішкі істер бөлімі, № 14 теміржол бекеттеріндегі тұрғын үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға –  Мәжитов Еркін

Төраға орынбасары –  Қалиев Адайбек Өтемісұлы

Хатшы –  Байтұрғанова Жұлдыз Мықтыбайқызы

Комиссия мүшелері:  Әбілғазиев Серікбол Ерғалиұлы, Әділқызы Жазира, Боранқұлов Жолдас Төребекұлы, Шарипова Жазира Әбілхасымқызы

№167 сайлау учаскесі

Шетпе ауылы, Қарашоқы шағынауданы, А.Меңдалыұлы атындағы орта мектеп ғимараты,

тел/факс: 8 72931 (код) 22007

Шекарасы:Базарлы шағынауданының №№1-350 тұрғын үйлері, «Бөгет» шағынауданының №№ 1-27, 76-87 тұрғын үйлері, Мақаш шағынауданының №№ 1-67 тұрғын үйлері, Құрылысшы шағынауданының №№ 1-37 тұрғын үйлері, Қарашоқы шағынауданының Мешіт – Базарлы автокөлік жолының батысындағы №№1-126 тұрғын үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Исабергенов Бақытжан Кенжеғұлұлы

Төраға орынбасары – Бердиева Рима Қанатбайқызы

Хатшы –  Төлемісова Тілектес Есмұханбетқызы

Комиссия мүшелері:  Дауғалиева Жанар Жаңғабылқызы, Зейілова Баян Аманқосқызы, Махмутов Нұралы Бекмұрзин, Шамшадиева Эльмира Нұрбайқызы

№168 сайлау учаскесі

Шетпе ауылы, Жаңаорпа шағынауданы, М.Атымов атындағы орта мектеп ғимараты,

тел/факс: 8 72931 (код) 21759

Шекарасы:Жаңаорпа шағынауданының №№1-414 тұрғын үйлері, Ащыбұлақ шағынауданының №№1-109 тұрғын үйлері, Қызылтұран карьері, Аэропорт елді мекендеріндегі тұрғын үйлер, орталық аудандық аурухана

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға –  Шарқатбаев  Әлібек

Төраға орынбасары – Қызылғұл Інжу Жантілекқызы

Хатшы –  Ізбасарова Майра Қуатқызы

Комиссия мүшелері:  Ботабаев Ығлым, Жамансарин Ізтұрған, Олжабаев Асхат Жомартұлы, Үбіняева Ақтоты Едігеқызы

№169 сайлау учаскесі

Шетпе ауылы, Шетпе-1  шағынауданы, Н.Жұбаев атындағы орта мектеп ғимараты,

тел/факс: 8 72931 (код) 23349

Шекарасы:Шетпе-1  шағынауданының №№1-507 тұрғын үйлері, «Мырзабек Алтынтас групп» АҚ-ның жатақханасы, Шақырған, Қарашымырау, Шилібұлақ, Сиырсу, Көгез, Шілгөз, Арпалы, Иір жеріндегі тұрғын үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Сәнеу Әлібек Аманкелдіұлы

Төраға орынбасары – Махмутов Нұрболат  Ізбасарұлы

Хатшы –  Ұзақбаева Замзагүл Аққалиқызы

Комиссия мүшелері: Елтаев Қадыржан Елтайұлы, Жаңбырбаев Нұрасыл Бисенұлы, Заузанбаев Ілияс Дүйсенбайұлы, Өтелгенов Жандос Хизатұлы

№170 сайлау учаскесі

Шетпе ауылы, Қосбұлақ  шағынауданы, бастауыш мектеп ғимараты,

тел/факс: 8 72931 (код) 52027

Шекарасы:Қосбұлақ шағынауданының №№1-96 тұрғын үйлері, Қосбұлақ-2 шағынауданының №№ 1-40 тұрғын үйлері, Аусары жеріндегі №№ 1-10 тұрғын үйлері және 13 теміржол бекетіндегі тұрғын үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Жаңбуршиев Нұрлыбек Кемелбекұлы

Төраға орынбасары – Сәбденбаева Қалдыкүл Көшкінбайқызы

Хатшы –  Салихова Рахима Ерғалиқызы

Комиссия мүшелері: Айтбай Нұрлан Айтбайұлы, Берішбаев Жалғас Сайынұлы, Қомшабаев Айбек Әлкеұлы, Сүйінқараева Ақбөбек Әлібекқызы

№171 сайлау учаскесі

Сайөтес ауылы,орталық  көше, ауылдық клуб ғимараты,

тел/факс: 8 72931 (код) 45493

Шекарасы:Қонай батыр көшесі №№ 1-78 тұрғын үйлері, С.Байпақов көшесі №№ 1-40 тұрғын үйлері, Шотан батыр көшесі №№ 1-78 тұрғын үйлері, Толыбай көшесі №№ 1-113 тұрғын үйлері, теміржолдың № 1-11 тұрғын үйлері,ЛПДС №№ 1-7 тұрғын үйлері,  №№ 6,7,9, теміржол бекеттеріндегі тұрғын үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Ермағамбетов Абай Жанзақұлы

Төраға орынбасары – Омарбаев Нұрбақыт Аманбайұлы

Хатшы –  Әбуева Дәметкен Боранбайқызы

Комиссия мүшелері: Байболатова Сағия Мәдиқызы, Есетова Гауһар Есбосынқызы, Жүсіпов Аманғали Жұмабекұлы, Қоштаева Гүлзира  Майлыбайқызы

№172 сайлау учаскесі

Боздақ  елді мекені, орталық  көше, бастауыш мектеп ғимараты,

тел/факс: 8 72931 (код) 46020

Шекарасы:№№ 1-15  тұрғын үйлері, Жаңа ауыл көшесі №№ 1-44 тұрғын үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Бүркіт Айгүл Қожабергенқызы

Төраға орынбасары – Бабақұлов Оразалы Қылышбекұлы

Хатшы –  Дауқараева Гүлмира  Мектепбайқызы

Комиссия мүшелері: Дабысова Жанаргүл  Қуанышқалиқызы, Марқабаев Тілекқұл Еламанұлы, Мәмбетниязова Гүлжазира Есенбайқызы, Оразова Марал Рысқалиқызы

№173 сайлау учаскесі

Қарақұдық ауысымдық кенорны, №6 жатахана ғимараты,

тел/факс: 8 7292 (код) 515526

Шекарасы:«Қарақұдықмұнай» ЖШС, «Кенсары» ЖШС және  «Коммұнай» ЖШС

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Мәмбетнияз Ермек Есенбайұлы

Төраға орынбасары – Дәлуова Салтанат Қолғанатқызы

Хатшы –  Сарыбаева Нұргүл Тұрарқызы

Комиссия мүшелері: Қуанбаева Жадыра Жақсымбайқызы, Мәмбетова Ләйла Ысқаққызы, Молдабайұлы Таубай, Өмірзақова Жанна Нұрсейітқызы

№174 сайлау учаскесі

Жыңғылды ауылы, Айназар ата шағынауданы,  Мәдениет үйі ғимараты,

тел/факс: 8 72931 (код) 24493

Шекарасы: Өрлеубай шағынауданының №№1-23 тұрғын үйлері; «Қожық» шағынауданының №№1-38 тұрғын үйлері; Бегей батыр шағынауданының №№1-9 тұрғын үйлері; А.Меңдалыұлы шағынауданының №№ 1-29 тұрғын үйлері; Ж.Матұлы шағынауданының №№1-18 тұрғын үйлері; Айназар Ата шағынауданының №№1-72 тұрғын үйлері; Н.Бейнеуов шағынауданының №№ 1-39 тұрғын үйлері; Әнеш шағын ауданының №№1-20 тұрғын үйлері; Ш.Ыбырайымұлы шағынауданының №№1-58 тұрғын үйлері; Айжанақ шағынауданының №№1-20 тұрғын үйлері; Рай шағынауданының №№1-79 тұрғын үйлері; Құлыш шағынауданының №№ 1-45 тұрғын үйлері; Ақфонтан шағынауданының №№1-4, 17, 20, 23, 27, 28, 33, 38, 74, 80, 108-114, 154 тұрғын үйлері; Шат, Қарақолқа, Кабиналы, Ұланақ, Бірқарын, Шағылқора, Тұщықи, Ақбас, Сартөбе, Кеңқолтық, Жылыбауыр қыстауларындағы үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға –  Саудабаева Ақкүміс Қайроллақызы

Төраға орынбасары –  Өткелбайұлы Нұрлан

Хатшы –  Сәдуова Майра Манарбекқызы

Комиссия мүшелері:  Әлмұратова Перизат Керізбайқызы, Жайтауова Райхан Мұсақызы, Нүбереков Бүркіт Түйешіұлы, Телбаева Жанна Балуанбекқызы

№175 сайлау учаскесі

Отпан ауылы, Шипажай шағынауданы, Тұщыбек негізгі мектеп ғимараты,

тел/факс: 8 72931 (код) 50259

Шекарасы:№№ 1-27, №№ 30-31, №№ 33-34, №№ 36-52, №№ 55-60 тұрғын үйлері; Е.Оразақов атындағы шипажай; № 15 теміржол бекетіндегі тұрғын үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Жұбандықова Алтынай Сатайқызы

Төраға орынбасары –Қапаров Азамат Базарұлы

Хатшы –  Қуанғалиева Әнел Санатқызы

Комиссия мүшелері: Қалубаева  Жаңылсын Құрбанбайқызы, Надірова Сания Қойлыбайқызы, Советова Дәмелі Нұрмергенқызы, Төлепбергенов Қанат Берекетұлы

№176 сайлау учаскесі

Шайыр ауылы, Сарғожаев көшесі,  Мәдениет үйі ғимараты,

тел/факс: 8 72931 (код) 27704

Шекарасы:Қ.Тұрмағанбетұлы көшесіндегі №№ 1-80 тұрғын үйлер; Ж.Сәрсенғожаев көшесіндегі №№ 1-71 тұрғын үйлер; И.Сүйеубаев көшесіндегі №№ 1-30 тұрғын үйлер; Қ.Құспанов көшесіндегі №№ 1-43 тұрғын үйлер; Шаршықора, Боқтысай, Жалған, Боздақ, Шилі, Шағылсай, Қызылеспе, Аққорған, Қарабас, Құмаққора қыстауларындағы үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға –  Жарылғасұлы Алмажай

Төраға орынбасары –  Танекеева Нұржанат Қуандыққызы

Хатшы –  Есенова Нұрияш Бердіғалиқызы

Комиссия мүшелері:  Әліп Жәңгірхан Байділлаұлы, Қойлыбаева Әсима Балғабайқызы, Өтеулиев Ержан Оразғалиұлы, Сұлтанбеков Аманбек Нұрсайынұлы

№177 сайлау учаскесі

Тиген елді мекені,  орталық  көше, дәрігерлік пункт ғимараты,

тел/факс: 8 72931 (код) 48020 

Шекарасы: Тиген елді мекеніндегі №№ 1-35 тұрғын үйлері; Тасмұрын елді мекендегі №№ 1-9 тұрғын үйлері; Селеулі, Терісбауыр, Бисалы, Шаршықора, Керімді, Дағдұщы, Андығара, Ұзынбас, Шеккіқора, Қырықбасан, Ақсай, Қызылауыз, Қиян, Ботагөз, Қақпақты, Жырыққора қыстауларындағы үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Әбуов Бекмұрат Кәдірұлы

Төраға орынбасары – Тәжиев Ғани Орынбасарұлы

Хатшы –  Түлекбаева Ақерке Дәлубайқызы

Комиссия мүшелері: Аманқосов Досжан Аманқосұлы, Әділбай Серікболсын Әділбайұлы, Дүйсенбаев Жамбыл Аманқосұлы, Іздібай Зәуреш Оразалықызы

№178 сайлау учаскесі

Тұщықұдық ауылы, С.Әбдірахманов  көшесі,  Мәдениет үйі ғимараты,

тел/факс: 8 72931 (код) 41481

Шекарасы: С.Әбдірахманов көшесіндегі №№ 1-17 тұрғын үйлер; Н.Қойшыбаев көшесіндегі №№ 1-25 тұрғын үйлер; Абыл жыршы көшесіндегі №№ 1-13 тұрғын үйлер; Досан батыр көшесіндегі №№ 1-34 тұрғын үйлер; Айдар ишан көшесіндегі №№1-31 тұрғын үйлер; Е.Атағозиев қөшесіндегі №№ 1-20 тұрғын үйлер; Қаламқас көшесіндегі №№ 1-23 тұрғын үйлер; Матжан би көшесіндегі №№ 1-25 тұрғын үйлер; И.Тіленбаев көшесіндегі №№ 1-25 тұрғын үйлер; А.Қуанов көшесіндегі №№ 1-9 тұрғын үйлер; Құлбарақ көшесіндегі №№ 1-21 тұрғын үйлер; Бүркітбай кошесіндегі №№ 1-20 тұрғын үйлер; Қойсары көшесіндегі №№ 1-11 тұрғын үйлер; Маңғыбай көшесіндегі №№ 1-18 тұрғын үйлер; Шотан Назарұлы көшесіндегі №№ 1-45 тұрғын үйлер; А.Қодаров қошесіндегі №№ 1-18 тұрғын үйлер; Қ.Жұмалиев көшесіндегі №№ 1-54 тұрғын үйлер; И.Жанаділов көшесіндегі №№ 1-13 тұрғын үйлер; Ш.Томпиев көшесіндегі №№ 1-22 тұрғын үйлер; Қияқты, Досалы елді мекендеріндегі тұрғын үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға –  Себепбай Бибігүл Лесбайқызы

Төраға орынбасары –  Сүйесінов Қонысбек Сүйесінұлы

Хатшы –  Сисенбаева  Ардақ  Айтбайқызы

Комиссия мүшелері:  Бірімқұлова Сәндігүл Аймаханқызы,  Жұмахан Асхат Тұрғанбайұлы, Қаналиева  Әлия Тұрарбекқызы, Маманова  Динара Ораққызы

  №179 сайлау учаскесі

Шебір ауылы, Әулиеталық-Қожыр көшесі, Мәдениет үйі ғимараты,

тел/факс: 8 72931 (код) 50084

Шекарасы: Е.Төлегенұлы көшесіндегі №№ 1-11 тұрғын үйлер; Ш.Қосжанұлы көшесіндегі №№ 1-22 тұрғын үйлер; Е.Далмағанбетұлы көшесіндегі №№ 1-24 тұрғын үйлер; М.Құбышев көшесіндегі №№ 1-5 тұрғын үйлер; Ж.Жапақов көшесіндегі №№ 1-14 тұрғын үйлер; Әуеталық-Қожыр көшесіндегі №№ 1-18 тұрғын үйлер; Төлеу-Халифа көшесіндегі №№ 1-10 тұрғын үйлер; Қожантай Қойбас көшесіндегі №№ 1-34 тұрғын үйлер; Тәуелсіздік көшесіндегі №№ 1-27 тұрғын үйлер; Орта Еспе көшесіндегі №№ 1-4 тұрғын үйлер; Несібек-Нұр көшесіндегі №№ 1-3 тұрғын үйлер; Бас, Қаламқас елді мекендеріндегі және Жерүй қора, Сүйінші қыстауларындағы үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға –  Рысбаева Лаура Таңатқалиқызы

Төраға орынбасары –  Қосанова Айшат Досанқызы

Хатшы –  Бекмағанбетова Сандуғаш Мырзабайқызы

Комиссия мүшелері:  Қолғанатова Баян Санаққызы, Қосаева Жазылхан Ғарифоллақызы, Коханова Лаура Мақсұтқызы, Решова Гүлшат Шоқанбайқызы

№180 сайлау учаскесі

Қызан ауылы, 6 шағынаудан, Мәдениет үйі ғимараты,

тел/факс: 8 72931 (код) 42065

Шекарасы:Мұрын Жырау көшесіндегі №№ 1-19 тұрғын үйлер; 1 шағынауданның №№ 1-78 тұрғын үйлері;  2 шағынауданның №№ 1-64 тұрғын үйлері; 3 шағынауданның №№ 1-44 тұрғын үйлері; 4 шағынауданның №№ 1-79 тұрғын үйлері; 5 шағынауданның №№ 1-29 тұрғын үйлері;Досан батыр көшесіндегі №№ 1-40 тұрғын үйлер; 6 шағынауданның №267 үйі; 7 шағынауданның №№ 1-65 тұрғын үйлері; Жиделі, Қараш, Қамай, Сарытөбе, Тарқолқа,  Сарғат, Танас, Айыртөбе, Мадияр, Құдайберген қыстауларындағы үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға  – Жасақов Сердалы Нығметұлы

Төраға орынбасары – Әметов Күнтуар Каленұлы

Хатшы –  Телбаев Жәнібек Әбдіқажыұлы

Комиссия мүшелері: Ақболатова Ләтипа Шамшадинқызы, Жакосова Ақөнер Шакарқызы, Закирова Тұрсын Күршіқызы, Оңдабаев Сисенғали

№181 сайлау учаскесі

Ақшымырау ауылы, улица 1, Мәдениет үйі ғимараты,

тел/факс: 8 72931 (код) 42500

Шекарасы:1 шағынауданның №№ 2-29 тұрғын үйлері; 2 шағынауданның №№ 30-72 тұрғын үйлері; 3 шағынауданның №№ 73-95 тұрғын үйлері; 4 шағынауданның №№ 96-136, 193-198 тұрғын үйлері; 5 шағынауданның №№ 7, 141- 149, 152, 161, 164, 168, 183, 184, 192 тұрғын үйлері; 6 шағынауданның №№ 199, 240, тұрғын үйлері; Айтолыс, Торыат, Құтты, Шаған, Қызық қыстақтарындағы үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға –  Тілеубай ДариссаламҚарағұлұлы

Төраға орынбасары –  Көшербаев Жарылғасын

Хатшы –  Саматова Перизат Рахметқызы

Комиссия мүшелері: Жұмаханов Бақытжан Мырзабайұлы, Көбенов Қуандық Жаңабайұлы, Телеғұсов Бекарыс Жоламанұлы, Тұрарова Жанар Аманкелдіқызы

№182 сайлау учаскесі

Жармыш ауылы, Асай шағынауданы, Жармыш  орта мектеп ғимараты,

тел/факс: 8 72931 (код) 27231

Шекарасы:Сүгір көшесіндегі №№ 1-74 тұрғын үйлер; Жаманқара көшесіндегі №№ 1-56 тұрғын үйлер; Рахмет көшесіндегі №№ 1-53 тұрғын үйлер; Бердалы көшесіндегі №№ 1-74 тұрғын үйлер; Асай көшесіндегі №№ 1-114 тұрғын үйлер; Батыс шағынауданының №№ 1-129 тұрғын үйлері; Өреулі елді мекеніндегі №№ 1-3 тұрғын үйлер; №№ 11, 12 теміржол бекеттеріндегі, сонымен қатар Аманқызылит, Ауыздыбасты, Жапырақты, Күшікбай, Тамды, Дөңгелек, Сарытұрақ, Қарағанды, Қошқар, Шәкей, Нақбай, Құдайберген, Жетікүп, Нысап, Сердалы, Құбайұшқан, Құрша, Ұзынкөзе қыстауларындағы үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Шәдібаев Бірлік

Төраға орынбасары – Бегімқұлова Алтынзер

Хатшы –  Көжекова Надежда Табылдықызы

Комиссия мүшелері:  Айтжанова Құралай Қоянбайқызы, Еңсегенова Набат Құсбекқызы, Жолды Сабырбек Қанатұлы, Тоқтаров Мейірбек Әбдібекұлы

№183 сайлау учаскесі

Онды ауылы, орталық көше,  Мәдениет үйі ғимараты,

тел/факс: 8 72931 (код) 24734

Шекарасы:Орталық көшесіндегі №№ 1-12, 23 тұрғын үйлер; Жастар көшесіндегі №№ 1-32 тұрғын үйлер; Қызылтам көшесіндегі №№ 1-19 тұрғын үйлер; М.Өскінбайұлы көшесіндегі №№ 1-21,23 тұрғын үйлер; Тоқбай бұлақ көшесіндегі №№ 1-36 тұрғын үйлер; Қойлан көшесіндегі №№1-7 тұрғын үйлер; К.Қосжанұлы көшесіндегі №№ 1-9 тұрғын үйлер; Е.Төлебаев көшесіндегі №№ 1-11, 13-20, 22-23 тұрғын үйлер; Кез көшесіндегі № 1 тұрғын үй; Ә.Кекілбайұлы көшесіндегі №№ 1-3 тұрғын үйлер; Желдімұрын, Өңеже, Ұшан, Онды лагері, Жаңасу, Көрікті, Айыртам, Құмшоқы, Сайком қыстақтарындағы үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға –  Манаш Есей Көптілеуұлы

Төраға орынбасары –  Нияз Әбдірашит Мұқырұлы

Хатшы –  Ағиева Гүлхан Рахметқызы

Комиссия мүшелері: Мыңбаева Ләйля Бекербаевна, Олжабаева Роза Кадірбердіқызы, Сүндет Әлия Хамидоллақызы, Ізтаңатұлы Ерболат

№184 сайлау учаскесі

Бекі елді мекені, орталық көше,  бастауыш мектеп ғимараты,

тел/факс: 8 72931 (код) 50031

Шекарасы: Бекі елді мекеніндегі №№ 1-57, №№ 59-67 тұрғын үйлер; Басқұдық елді мекеніндегі №№ 1-10 тұрғын үйлер; Байқасқа, Есената, Жарауыл, Майкөмген, Мақсым, Сәубет, Тасбас, Шұқырой, Көріктітөбе, Желтимес, Таубай, Әйлек, Қандыбас, Гүлшат, Бақытқора, Жолболайқора қыстақтарындағы үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Бердібеков Шабай Сырымұлы

Төраға орынбасары – БекмурзинАбжат Қызылбайұлы

Хатшы –  Молдашева Айжан Тұрарбекқызы

Комиссия мүшелері: Абжатова Жұмагүл Абжатқызы, Бисенбаева Айнұр Ескендірқызы, Манашев Махамбет Көптілеуұлы, Сейдахмет Қошкелді Қабиұлы

№185 сайлау учаскесі

Ұштаған ауылы, А.Өтепбергенов көшесі, Мәдениет үйі ғимараты,

тел/факс: 8 72959 (код) 43581

Шекарасы: Ынтымақ көшесіндегі №№ 1-21 тұрғын үйлер; Солтүстік көшесіндегі №№ 1-31 тұрғын үйлер; Бақша көшесіндегі №№ 1-12, 14-22 тұрғын үйлер; А.Өтепбергенов көшесіндегі №№ 1-36 тұрғын үйлер; Батыс көшесіндегі №№ 1-7 тұрғын үйлер; Ұлан көшесіндегі №№ 1-10 тұрғын үйлер; Жаңа ауыл көшесіндегі №№ 1-19 тұрғын үйлер; Откорм көшесіндегі №№ 1-4 тұрғын үйлер; Ірге ауыл көшесіндегі №№ 1-17 тұрғын үйлер; Барыс көшесіндегі №№ 1-15 тұрғын үйлер; Мектеп көшесіндегі №№ 1-6 тұрғын үйлер; Желтоқсан көшесіндегі №№ 1-27 тұрғын үйлер; Жастар көшесіндегі №№ 1-38 тұрғын үйлер; Жарма, Сазды, Сауысқан елді мекендеріндегі және Жаңаша қыстауындағы тұрғын үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға –  Еңсепов Саламат Орналыұлы

Төраға орынбасары –  Қозыбақова Жібек Құлтөреқызы

Хатшы –  Тұрғанбаев  Әсет Мизанбайұлы

Комиссия мүшелері:  Алмағанбетов Бекмұрат Даулыбайұлы, Амандықова Рима Балтабайқызы, Нұров Бауыржан Жұмағалиұлы, Төлегенова Бибіш Жаңбырқызы

№186 сайлау учаскесі

Қаламқасауысымдық кенорны, спорт кешені  ғимараты,

тел/факс: 8 7292 (код) 214313

Шекарасы: Қаламқас кенорны  «Маңғыстаумұнайгаз» АҚ мекемелері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Отаралиев Серік  Еламанұлы

Төраға орынбасары – Куликов Әбдірахман Күбірбайұлы

Хатшы –  Темірәлі Алмат Талғатұлы

Комиссия мүшелері: Жаймағанбетов Самат Сүйіндікұлы, Жалмағанбетов Әділбек Тұрсынұлы, Нұртілеуов Сахи Рашидұлы, Сағындықов Аманбек Өмірұлы

№187 сайлау учаскесі

Қаламқасауысымдық кенорны, спорт кешені  ғимараты,

тел/факс: 8 7292 (код) 214313

Шекарасы:Қаламқас кенорны «OSC», «ОТК», «ОСС», «МЭМ», «МТК» ЖШС, «Арман» біріккен кәсіпорны және Қаратұрым

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға – Дәрібаев Қайрат

Төраға орынбасары – Қиянов Амалбек Қалымұлы

Хатшы –  Дүйсенбаева Ару Алтыбайқызы

Комиссия мүшелері: Алшынбаев Есімбек Мейрамұлы, Бектұрғанов Тарас Лесханұлы,Рамазанов Жан  Рамазанұлы, Шырақбаев Оразалы Досбосынұлы

Мұнайлы ауданы

№ 193 сайлау учаскесі

Маңғыстау ауылы, Есмәмбет көшесі, № 33 а, «Шоғы Мұңалұлы» атындағы

 № 5 орта мектеп ғимараты,

тел/факс: 8 7292 (код) 465789

Шекарасы: Маңғыстау ауылының Есмәмбет, А. Оңғарбекұлы көшелерінің барлық тұрғын үйлері; №№ 39, 40, 41, 42, 48, 61, 62, 63, 63 А, 63 Б, 63 В, 63 Г, 64, 64 А, 64 Б, 64 В, 64 Г, 65, 66, 67, 68, 69, 81, 82, 83, 83 А, 84, 85, 85 А, 85 В, 86, 88, 88 А, 88 Б, 88 В, 88 Г, 88 Д, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96 А, 96 Б, 97, 98 тұрғын үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-Айтбаев Бисенбай Алыбекович

Төраға орынбасары –Қайнаров Ерлан Торебаевич 

Хатшы – Аманжолова Сәуле Айткожаевна

Комиссия мүшелері: Айтбаева Альфия Шерифовна, Бекниязов Тойлы Зулькарнаевич, Максимов Сарсенбек Исатаевич, Тулкибаева Улжан Карджаубаевна

  № 194 сайлау учаскесі

Маңғыстау ауылы, 18 квартал, № 5, № 1 орта мектеп ғимараты,

тел/факс: 8 7292 (код) 465770

Шекарасы: Маңғыстау ауылының № 22 кварталының барлық тұрғын үйлері; №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 тұрғын үйлер; «Қазақстан республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметі «2025 әскери бөлімі» Республикалық мемлекеттік мекемесі

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-Узганбаев Қаржаубай Мендикулович

Төраға орынбасары – Иргешова Сан Аскарбаевна  

Хатшы – Матжанов Жанарыс Жаулыевич

Комиссия мүшелері: Ташенова Турсын Джариевна, Кошен Лариса Гарифуллақызы, Есенгулова Бибигуль Казанбаевна, Зулькарнаева Баян Байболатовна

№ 195 сайлау учаскесі

Маңғыстау ауылы, Есмәмбет көшесі, № 33 а,

«Шоғы Мұңалұлы» атындағы  № 5 орта мектеп ғимараты,

тел/факс: 8 7292 (код) 465841

Шекарасы: Маңғыстау ауылының Маңғыстау-1 тұрғын үй массивінің Шапағат көшесінің, №№ 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 кварталдарының; барлық тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-Демешова Самал Муратовна

Төраға орынбасары – Ермаков Аскар Убайдуллаевич 

Хатшы – Нурлыханова Асия Сергеевна

Комиссия мүшелері: Карабекова Толганай Демеуовна, Ыбырай Нұрзада Көмекқызы, Сүит Наурызбек Баимбетұлы, Епенова Жамал Лескеновна, Мендигалиев Талгат Талапович, Қлан Мұханбетәли Рахметұлы

№ 196 сайлау учаскесі

Маңғыстау ауылы, Мангистау-4 тұрғын массиві, № 468/8, № 11 орта мектеп ғимараты,

тел/факс: 8 7292 (код) 304670

Шекарасы: Маңғыстау ауылының Маңғыстау-2 тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері; Маңғыстау - 4 тұрғын үй массивінің №№ 1-200 үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-Аманжолова Дина Насруллаевна

Төраға орынбасары – Небиева Менлихан Амановна  

Хатшы – Абдуллина Лайля Ашировна

Комиссия мүшелері: Олжабай Гулзада Қажымқызы, Машанова Айнаш Орынбасаровна, Темирова Бибижан Нурсултановна, Марикбаев Нагашбай Жумабаевич

№ 197 сайлау учаскесі

Маңғыстау ауылы, Мангистау-5 тұрғын массиві , № 448, № 8 орта мектеп ғимараты,

тел/факс: 8 7292 (код) 349454

Шекарасы:  Маңғыстау ауылының Маңғыстау-5 тұрғын үй массивінің №№ 1-700 тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-Акниязова Гульбакыт Танжарбаевна

Төраға орынбасары – Асганбаев Айдымбек Нурединович  

Хатшы – Абдикадирова Камшат Мейрамовна

Комиссия мүшелері: Адылханов Айбек Жомутбаевич, Халлыева Салтанат Самархановна, Байжигитова Нурсауле, Пирниязова Жулдыз Базарбаевна

№ 198 сайлау учаскесі

Баянды ауылы, Баянды-3 тұрғын массиві , № 555,

№ 3 орта мектеп ғимараты,

тел/факс: 8 7292 (код) 467208

Шекарасы: Баянды ауылының Баянды-1, Баянды-2 тұрғын үй массивтерінің, Үлкен Емір, Кіші Емір, Құйылыс елді мекендерінің, № 16 темір жол бекетінің барлық тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-Байназарова Жанар Асылбековна

Төраға орынбасары – Джумагалиев Нурпейис Аманжолович  

Хатшы – Куатова Айнагуль Сабиркуловна

Комиссия мүшелері: Тугелбаева Гулбану Елубаевна, Ибраев Бектурлы Аманкелдиевич, Калабаева Гульмейра Суенишовна, Жардембаев Даулет Аманғалиұлы

  № 199 сайлау учаскесі

Атамекен ауылдық округі, Туған ел тұрғын массиві , № 454, «Оқушылар орталығы», Атамекен аула клубы ғимараты,

тел/факс: 8 7292 (код) 344812

Шекарасы: Атамекен ауылының Болашақ, Туған ел тұрғын үй массивтерінің барлық тұрғын үйлері

 Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-Каламова Аглес Темирбековна

Төраға орынбасары – Абыханов Кази Бегалыевич  

Хатшы – Есимбекова Ботагөз Даулетхановна

Комиссия мүшелері: Аймаганбетова Зулайха Усембаевна, Жүнісов Нұрсұлтан Құрманбекұлы, Жолдасова Моншак Базарбаевна, Рахметова Замира Абдусалыковна

№ 200 сайлау учаскесі

Атамекен ауылдық округі, Арман тұрғын массиві, Каспий көшесі, № 391,  №  398 Б учаскесі,

тел/факс: 8 7292 (код) 330883

Шекарасы: Атамекен ауылының Арман тұрғын үй массивінің, Арай тұрғын үй массивінің Бейбітшілік, Райхан, Рауан, Ақиқат, Ықылас көшелерінің барлық тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға-Махатова Тути Еламановна

Төраға орынбасары – Муханов Бауыржан Уралбаевич  

Хатшы – Алыгулова Джамал Сапарбаевна

Комиссия мүшелері: Издибаев Елеман Корганбаевич, Қарақұлова Феруза Оңайбайқызы, Пирназаров Ерлан Сагинбайұлы, Пахрединова Акерке Онгарбековна

№ 201 сайлау учаскесі

Атамекен ауылдық округі, Қаламқас тұрғын массиві, № 3/9, № 7 орта мектеп ғимараты,

тел/факс: 8 7292 (код) 318910

Шекарасы: Атамекен ауылының Қаламқас тұрғын үй массивінің №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 көшелерінің барлық тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Кульшиков Бекболат Табылганович

Төраға орынбасары – Исабаева Агыма Кошумовна  

Хатшы – Кенжебекова Жамал Актановна

Комиссия мүшелері: Джангалиева Гульнур Чавдырбаевна, Ержанова Тамара Шыракбаевна, Тилеубаева Аксымбат Ерхановна, Киынбаева Бибинур Сагидуллаевна

  № 202 сайлау учаскесі

Атамекен ауылдық округі, Қаламқас тұрғын массиві, № 3/9, № 7 орта мектеп ғимараты,

тел/факс: 8 7292 (код) 318910

Шекарасы: Атамекен ауылының Көктем тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Нурбаева Кансулу Дуйсеновна

Төраға орынбасары – Райсов Кабланджан Избасарович  

Хатшы – Кобланова Кенжегуль Таубаевна

Комиссия мүшелері: Карджаубаев Новрузбек Туманович, Калымов Ануар Тумарбекович, Чотбаева Жайнарбек Базарбаевич, Казтурганова Фариза Сәрсенғалиқызы, Маденова Ұлжалғас Айдарбекқызы, Дусенова Нургул Сейтовна

№ 203 сайлау учаскесі

Басқұдық ауылдық округі, Туған ел тұрғын массиві, № 454, «Баскұдық» аула клубының ғимараты, «Оқушылар орталығы» МКК

тел/факс: 8 7292 (код) 333422

Шекарасы: Басқұдық ауылы Маржан тұрғын үй массивінің Рауан, Арай, Жазира, Жетісу, Нұрсәт, Шұғыла, Шаттық көшелерінің барлық тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Абдикадиров Габит  

Төраға орынбасары – Нурмаганбетова Лайла Есиркеповна  

Хатшы – Дурдимиратова Дурсун Ирназаровна

Комиссия мүшелері: Сарманова Консулу Ескуатовна, Нурсултанова Нурия Бисенбаевна, Есетова Оразгул Базарбайқызы, Жусипов Досболат Туленбекович, Таганова Лаззат Полатбековна, Утемуратова Зинегул Кенджеевна

№ 204 сайлау учаскесі

Басқұдық ауылдық округі, Болашақ тұрғын массиві, № 284, № 14 орта мектеп ғимараты,

тел/факс: 8 7292 (код) 345245

Шекарасы: Басқұдық ауылының Болашақ, Басқұдық тұрғын үй массивтерінің барлық тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Кемелхан Гулмайса Амангелдіқызы  

Төраға орынбасары – Оразбаева Рзагул  

Хатшы – Тоғайбаева Саида Асқарбекқызы

Комиссия мүшелері: Сарсенбаев Кайрат Мырзабаевич, Шілдебай Қабыл Абдірахманұлы, Султанов Бахтияр Амангелдиевич, Нурбаулов Аяпберген, Алмаганбетова Гулнур Болатбековна, Тилегенова Майрамгул Дуйсеновна

  № 205 сайлау учаскесі

Басқұдық ауылдық округі, Алау тұрғын массиві,  № 9 орта мектеп ғимараты,

тел/факс: 8 7292 (код) 304053

Шекарасы: Басқұдық ауылының Жаңа қоныс тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Новрузбаева Набат Амангелдиевна  

Төраға орынбасары – Шауенов Асылжан Усенович  

Хатшы – Кожакулова Айгерим Орынбековна

Комиссия мүшелері: Кенжебаев Ибадулла, Байтлеуова Зылыха Уришановна, Бурибаев Жаксылык Муратович, Сапаров Бауыржан Базарбаевич, Шокудаева Роза Илесбаевна, Калбаев Асылбек Қожагелдіұлы

№ 206 сайлау учаскесі

Басқұдық ауылдық округі, Рахат тұрғын массиві, № 6,  Балалар және жасөспірімдер спорт мектебінің ғимараты,

тел/факс: 8 7292 (код) 305696

Шекарасы: Басқұдық ауылы Рахат тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Абишев Темирлан Ходжанизович  

Төраға орынбасары – Наурзаков Абдулкаир Хушжанбаевич  

Хатшы – Кыраубаева Аксан Имиладиновна

Комиссия мүшелері: Кобенов Нурбай, Ризбаев Суннет Байрамович, Абаева Айжамал Калдыхожаевна, Айтбаев Сауыт Нургалыевич, Турмагамбетов Калабай Нурбавлиевич, Тулепов Досбол Кыдыркелдиевич

№ 207 сайлау учаскесі

Қызылтөбе ауылдық округі, Уалиханов көшесі, № 2 орта мектеп ғимараты,

тел/факс: 8 7292 (код) 219276

Шекарасы: Қызылтөбе ауылының Бірлік, Ынтымақ елді мекендерінің, Жаңалық, Маусым, Желтоқсан, Уалиханов, Абай көшелерінің барлық тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Абдулкаликов Абдурасул Асабаевич  

Төраға орынбасары – Каратуранова Галия Демегеновна  

Хатшы – Муринова Айсулу Тайлекеновна

Комиссия мүшелері: Картбаева Саулеш Аманкелдиевна, Арыкбаева Бактугул Жангирхановна, Медоуова Танмай Мустахиевна, Еркінбаева Күмісай Тоғанбайқызы

№ 208 сайлау учаскесі

Қызылтөбе ауылдық округі, Уалиханов көшесі, № 2 орта мектеп ғимараты,

тел/факс: 8 7292 (код) 464200

Шекарасы: Қызылтөбе ауылының  Әуезов, Мәметова, Молдағұлова, Сағыныш, Иманов көшелерінің барлық тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Кыдыров Жакен Сагымбаевич  

Төраға орынбасары – Қосым Зайтунна Досымбетқызы  

Хатшы – Клычниязова Айман Жайлауовна

Комиссия мүшелері: Бекова Ардак Рысбердиевна, Кеммекиева Адеми Оразовна, Аманшаева Гулсим Куатовна, Нұрсейтова Ақтілек Қаржауқызы

№ 209 сайлау учаскесі

Қызылтөбе ауылдық округі, Уалиханов көшесі, № 8/7, Қызылтөбе лицейінің ғимараты,

тел/факс: 8 7292 (код) 464224

Шекарасы: Қызылтөбе ауылының Атамекен, Жамбыл, Арай, Наурыз, Мереке, Советская, Достық, Түркістан көшелерінің барлық тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Беков Нурберди Андирович  

Төраға орынбасары – Дарманов Орынгали Озбекбаевич  

Хатшы – Туракбаева Махаббат Жайлыбаевна

Комиссия мүшелері:

Шамуханов Ренат Жумагалиевич, Альжанова Жанар Ондасыновна, Кармысова Тынышдык Саутовна, Дуисенбаева Бахытжан Генжебаевич

№ 210 сайлау учаскесі

Қызылтөбе ауылдық округі, Құбыла көшесі, № 57,  Қызылтөбе ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, тел/факс: 8 7292 (код) 441744

Шекарасы: Қызылтөбе ауылының Құбыла, Балауса, Мыңбаев, Есір, Нұрым, Шабай, Алшын, Қосымбаев, Мәтжан, Құлбарақ көшелерінің барлық тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Сериков Абай  

Төраға орынбасары – Нсанбаев Сагира Мухтовна  

Хатшы – Алиева Жансая Калымбековна

Комиссия мүшелері: Куміс Әсем Асанқызы, Жарху Нурлан Ерболатұлы, Мусаева Фарида Тувелбаевна, Унайбаева Айнур Едиловна

№ 211 сайлау учаскесі

Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтөбе тұрғын массиві, № 6 орта мектеп ғимараты,

тел/факс: 8 7292 (код) 305025

Шекарасы: Қызылтөбе ауылының Қызылтөбе-2 тұрғын үй массивінің №№ 1-885 тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Суюнова Жадыра Базаровна  

Төраға орынбасары – Жексенбаев Кадырбек Кудабаевич  

Хатшы – Жаксылыкова Рая Усеновна

Комиссия мүшелері: Досмагамбетова Райхан Торебековна, Абжат Мөлдір Маратқызы, Сакыева Гульмира Серикбаевна, Байбусинова Индира Болатовна

 № 212 сайлау учаскесі

Дәулет  ауылдық округі, Жаңа Дәулет тұрғын массиві, № 159/1,  № 4 орта мектеп ғимараты,

тел/факс: 8 7292 (код) 349821

Шекарасы: Дәулет ауылының №№ 6, 7, 8, 9, 10, 17, 18, 19, 20 кварталдарының және Жаңа Дәулет тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Дайнашов Ербол Латипович  

Төраға орынбасары – Акылбаева Журсинай Жаксылыковна  

Хатшы – Майшанова Айсулу Нурсултановна

Комиссия мүшелері: Муналбаева Актоты Мырзамуратовна, Таджимуратова Гульзира Айтниязовна, Картбаева Набира Еркинбайқызы, Базарова Айгул Мухановна, Толенова Асыл Элимовна, Дуйсенбаева Орынгуль Шадирбаевна

№ 213 сайлау учаскесі

Дәулет  ауылдық округі, Жаңа Дәулет тұрғын массиві,  Балалар мен жасөспірімдер спорт мектебінің ғимараты, тел/факс: 8 7292 (код) 219369

Шекарасы: Дәулет ауылының №№ 1-107 тұрғын үйлері; Мұнайбазасы аймағындағы және №№ 1, 2, 3, 4, 5, 11, 12, 13, 14, 15, 16 кварталдарының барлық тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Тенизбаева Гульзия Бектуркызы

Төраға орынбасары – Искараева Генджегуль Шарапиевна  

Хатшы – Сулейменова Амангүл Халдыбайқызы

Комиссия мүшелері: Далмаганбетова Жемис Аскаровна, Бегалиева Венера Аклепсовна, Калменова Жадыра Адамовна, Самандарова Камар Бердибаевна:

№ 214 сайлау учаскесі

Батыр ауылдық окургі, №10 орта мектептің ғимараты, тел/факс: 8 7292 (код) 343201

Шекарасы: Батыр ауылдық округінің Емір, Шерқала, Самал,  Тамшалы шағын аудандары

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Табунаев Шихмурат Юлдузбаевич

Төраға орынбасары – Давлетова Джемиле Душамовна  

Хатшы – Абирова Тенге Орысбаевна

Комиссия мүшелері: Абдугафарова Райхан Рахметулаевна, Суевов Жалгасбай Кашкинбаевич, Аблаева Ханым Нурмухаммедовна, Казиева Айнаш Бердыгуловна

 № 215 сайлау учаскесі

Маңғыстау ауылы, Маңғыстау-4 тұрғын үй массиві, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің «№11 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,

телефон /факс: 8 /7292/ 30-46-70.

Шекарасы:  Маңғыстау ауылының Маңғыстау-4 тұрғын үй массивінің №№ 201-883 тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Джалтармаева Жамила Буркашовна  

Төраға орынбасары – Баймурзаев Солдат  

Хатшы – Маханова Саида Асылбековна

Комиссия мүшелері: Сарсенбаева Ақмоншақ Умирзаковна, Орынбай Әсет Әбиұлы, Жарбаев Талгат Жолдасбаевич, Небиева Улдай Султановна

№ 216 сайлау учаскесі

Атамекен ауылдық округі,  Жалын тұрғын массиві,  № 495/1, «№12 жалпы білім беру орта мектебі» ғимараты,  телефон/факс: 8 /7292/ 34-47-10

Шекарасы: Атамекен ауылының Атамекен тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Жумагалиева Нурзина Олжабаевна

Төраға орынбасары – Басбаев Есболсун Оразалиевич

Хатшы – Колешова Меруерт Кадирбаевна

Комиссия мүшелері: Ташенова Гулбану Айсултановна, Минсизбаева Камшат Курбанбаевна, Назарова Сауле Байназаровна, Мергенбаева Айнура Нурпейсовна

№ 217 сайлау учаскесі

Атамекен ауылдық округі,  Жалын тұрғын массиві,  № 495/1, «№12 жалпы білім беру орта мектебі» ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 33-14-58.

Шекарасы: Атамекен ауылының Жалын тұрғын үй массивінің; Арай тұрғын үй массивінің Қызғалдақ, Гүлмайса, Достық көшелерінің барлық тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Кожабаева Сакен Кожахметович

Төраға орынбасары – Кошгелдыева Талшын Биссимилаевна

Хатшы – Нурбаева Акмарал Дуйсеновна

Комиссия мүшелері: Джаулыбаев Ертай Кенесбаевич, Жуманиязова Манара Кадирбаевна, Дошанов Нуржан Кенесович, Келимбердиева Айсулу Избасаровна, Басқараева Алтынгул Нұрлыбекқызы, Каржаубаева Майра Хайржановна

 № 218 сайлау учаскесі

Басқұдық ауылдық округі, Алау тұрғын массиві, «№9 жалпы білім беру орта мектебі» ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 30-40-52.

Шекарасы: Басқұдық ауылының Самал, Алау тұрғын үй массивтерінің; Маржан тұрғын үй массивінің Еңбекші, Жігер, Салтанат, Сарыарқа, Бейбітшілік, Бәйтерек, Өркен, Сұңқар көшелерінің барлық тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Асамадинова Гулжан Ергалиевна

Төраға орынбасары – Рзаходжаева Актоты Утебаевна

Хатшы – Кенжебаева Жанар Аманбаевна

Комиссия мүшелері: Максутов Абылайхан Хажигалиулы, Кульжанова Шынар Жумабайқызы, Алигулов Максат Буркутбаевич, Истлеу Гульминур Шангуньқызы, Усенов Рахат Совурбаевич, Юсупович Нурахмет Сейтжанович

№ 219 сайлау учаскесі

Маңғыстау ауылы,Мангистау-5 тұрғын массиві, № 448,

«№8 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,

телефон /факс: 8 /7292/ 34-94-57.

Шекарасы: Маңғыстау ауылының Маңғыстау-5 тұрғын үй массивінің №№ 701-1320 тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Касымов Бекболат Алхамович

Төраға орынбасары – Аяганова Айша Догтырбаевна

Хатшы – Айтбекова Гульнур Ерлановна

Комиссия мүшелері: Джанатаева Шолпан Джайлибаевна, Курбанова Элия Туркменбаевна, Базарбаева Курбангул Дузбаевна, Тэжова Айман Эмировна

№ 220 сайлау учаскесі

Қызылтөбе ауылдық округі, Қызылтөбе-2 тұрғын массиві,

«№6 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,

телефон /факс:8 /7292/ 305025.

Шекарасы: Қызылтөбе ауылының Қызылтөбе-2 тұрғын үй массивінің №№ 886-1624 тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Нысанова Гауһарай Өтегенқызы

Төраға орынбасары – Аманжаев Кайсар Амангелдыевич

Хатшы – Каракулов Сардарбек Рахметтыллович

Комиссия мүшелері: Таджибаева Телектес Джалгашовна, Колхозов Касымжан Серикулы, Еламанов Абзал Нурланулы, Изимберенов Сундет Секенович

№ 221 сайлау учаскесі

Қызылтөбе ауылдық округі, Балауса көшесі, 9 квартал, 26/6 құрылыс,

Мұнайлы аудандық білім бөлімінің «№13 мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,

телефон/факс: 8 /7292/ 34-71-94

Шекарасы: Қызылтөбе ауылының Қызылтөбе-2 тұрғын үй массивінің №№ 1625-2034 тұрғын үйлері; Досан, Асаубарақ, Сүгір, Атагозы, Тобанияз көшелерінің барлық тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Сакабаева Сауле Наурузбаевна

Төраға орынбасары –  Орынбаев Ертай Эмижанович

Хатшы – Суюнов Бердихан Кульбергенович

Комиссия мүшелері: Кете Зауреш Жақслыққызы, Калмурзаева Назира Курбашовна, Жексенбаева Айдана Хамитқызы, Дантаева Камшат Наврузбаевна

№ 222  сайлау учаскесі

Батыр ауылдық округі, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің «№10 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,

телефон/факс: 8 /7292/ 33-41-77.

Шекарасы: Батыр ауылдық округінің Хазар, Астана, Алматы, Болашақ шағын аудандарының тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Абдыкадырова Кумисай Кансултановна

Төраға орынбасары – Ершаев Руслан Вайтахунович

Хатшы – Құрақбаева Ұлбала Сапарғалиқызы

Комиссия мүшелері: Бегімбетов Бағдат Бердымрадұлы, Серикова Апузе Айтбаевна, Калдыкулов Кенжебай Бегенджанович, Камалова Эльмира Канатбаевна

№ 223  сайлау учаскесі

Баянды ауылы,Баянды-3 тұрғын массиві, № 555, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің «№3 жалпы білім беру орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 46-72-08.

Шекарасы: Баянды - 1 тұрғын үй массивіндегі Ж.Нұрлаев көшесінің,  Баянды – 3 тұрғын үй массивінің барлық тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Емешова Жамила Муналовна

Төраға орынбасары – Хансултанова Гулзихан Музановна

Хатшы – Шекербаева Раушан Танатаровна

Комиссия мүшелері: Лауединов Мади Алтынбекұлы, Музан Әдилхан Уалиханұлы, Шалбасова Бибигул Турмагамбетовна, Оспанова Оралхан Абдижамиевна

№ 224  сайлау учаскесі

Маңғыстау ауылы, 14 квартал, 30 құрылыс, «ЦОН»,

телефон /факс:  8 /7292/ 30-27-83.

Шекарасы: Маңғыстау ауылының Маңғыстау – 3 тұрғын үй массивінің Шапағат көшесінің №№13, 14, 15 кварталдарының тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Абилова Акбурыш Колганатовна

Төраға орынбасары – Баймагамбетов Роман Намазбаевич

Хатшы – Смагулова Сауле Шахыбаевна

Комиссия мүшелері: Ержанова Рахия Кулбаевна, Шигантаева Онайша Акниязовна, Сандыбаев Тынышбек Аманбаевич, Сахтаганов Нурсултан Куанышулы

  № 225  сайлау учаскесі

Маңғыстау ауылы, 14 квартал, № 7/3, Мұнайлы аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің «Мұнайлы ауданы Маңғыстау ауылының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты,

 телефон /факс: 8 /7292/ 46-50-91

Шекарасы: Маңғыстау ауылының №№16, 17, 18, 19, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 43, 44, 45,46, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 70, 70А, 70Б, 70В, 70Г, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Нурканиева Камшат Изгалиевна

Төраға орынбасары – Тулеубаева Гулбану Сарсембаевна

Хатшы – Кенжеғали Таңшолпан Қалмұратқызы

Комиссия мүшелері: Қалымова Катира Арыстанбаевна, Байсейтова Назгул Советовна, Балгожаева Гулара Сметовна, Калымова Анар Тумарбековна

№ 226  сайлау учаскесі

Атамекен ауылы, № 1 өндірістік аймақ, ТОРГ-Г ЖШС-нің ғимараты

телефон /факс: 8 /7292/34-00-65

Шекарасы: Атамекен ауылының Темір су, Шағала тұрғын үй массивтерінің, Қаламқас тұрғын үй массивінің 1, 2 көшелерінің барлық тұрғын үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Уазиров Нурлан Кожахметович

Төраға орынбасары – Муранов Аскар Тулеугалиевич

Хатшы – Эминов Хыдырбай  Тажигулович

Комиссия мүшелері:  Карматова Айнур Касымхановна, Мухтарова Роза, Битаева Маржанай Базарбаевна, Таиров Асылбек Шарафадинович

№ 244  сайлау учаскесі

Атамекен ауылы,  «Тамшалы»  тұрғын-үй массиві,  Шолпан көшесі, № 1/1А ғимараты

телефон/факс: 8 /7292/33-34-13

Шекарасы: Атамекен ауылы, Тамшалы тұрғын массиві, Шолпан көшесі, №1/1А ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 33-34-13

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Сулейменов Санжар Адилович

Төраға орынбасары – Чунетова Балжан Кадиржановна

Хатшы – Садыкова Гульнар  Тагановна

Комиссия мүшелері: Амирханова Венера Сагиовна, Нұрберген Алмаз Әміржанұлы, Жеткізген Бағдат Бақытұлы, Базабаева Кульбарсин

Түпқараған ауданы

№227 сайлау учаскесі

Форт-Шевченко қаласы,Д.Тәжіұлы к-сі №9,

Е.Өмірбаев атындағы орта мектебі,

тел./факс: 8 72938 (код) 22367

Шекарасы: Форт-Шевченко қаласы Досан Тәжіұлы, Оразмағамбет Тұрмағамбетұлы, Қабиболла Сыдиықов, Ибаш Жанболатова, Жазмағанбет Қызылбаев, Тобанияз Әлниязұлы, Бимембет Маяұлы, Нығмет Шымыров, Хиту Бекжанов, Нұрсұлтан Оңғалбаев, Иса Тіленбайұлы, Төлесін Әлиев, Мақаш Бектұрғанов, Сүйінғара Үргенішбайұлы, Абай, Мырзағали Әлібаев, Мұрын Жырау, Есбол Өмірбаев, Жамбыл, Астана, Ұлан Елубаев көшелерінің үйлері, сонымен қатар Жаңа Кетік шағын ауданы 5, 6 орамдарына кіретін тұрғын үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Молдабеков Бауыржан Хамитұлы

Төраға орынбасары – Мадибаев Руслан Сактапович

Хатшы – Ахметова Айнұр Өндірғалиқызы

Комиссия мүшелері: Апаева Асель  Каламбаевна, Байырбекова Саним Буркутовна, Сыдықова Айгерім Ералықызы, Трушева Мерует Орынбасаровна

№228 сайлау учаскесі

Форт-Шевченко қаласы, М.Әбдіхалықов к-сі №51,

аудандық орталықтандырылған кітапханасы,

тел./факс: 8 72938 (код) 22252

Шекарасы: Форт-Шевченко қаласы Жалау Мыңбаев, Маршал Әбдіхалықов, Шайхы Еркеғұлов, Сатанғұл Тәжиев, Естөре Оразақов, Келімберді Өтебаев, Ермек Даулетова, Дүйіш Тобышбаев, Ораз Бозахаров, Байбоз Қилыбайұлы, Сауытбай Масатов, Тілеумұрат Қожабеков, Мұстахи Бимағанбетов, Икембай Өтепбергенов, Қосай Қаниұлы, Тұрсын Қожықов, Дүйімбай Тарғынұлы, Орынбай Аймағамбетұлы, Махмұт Батыршев көшелерінің үйлері, сонымен қатар Жаңа Кетік шағын ауданы 1, 2а, 3, 4 орамдарына кіретін тұрғын үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Казиева Алмагуль Балшыбаевна

Төраға орынбасары – Трушева Балымжан Орынбасаровна

Хатшы – Умирханқызы Зәуре

Комиссия мүшелері: Бисембаева Мәдина Әбілхайрқызы, Боранбаева Кунзия Утешовна, Мәткерімова Айман Қуанғалиқызы, Тулебаев Муратбек Жаксылыкович

№229 сайлау учаскесі

Баутино ауылы, 8 Наурыз к-сі №25,

Ж. Мыңбаев атындағы мектеп-гимназиясы,

тел./факс: 8 72938 (код) 24575

Шекарасы: Баутин ауылы Қашаған Күржіманұлы, Жәнібек Матаев, 8 Наурыз, Виталий Водовской, Сәттіғұл Жанғабылов, Қалмырза Берішбаев, Захар Дубский, Жаңа құрылыс, Диханбек Сатимов, Қылыш Нәдірбаев, Құлмырза Саудабаев, Ізтұрған Оразбаев, Абай Қошақбаев көшелерінің үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Ержан Нүрия Көңілқосқызы

Төраға орынбасары – Канжанова Гулшара Таурхановна

Хатшы – Алжапарова Мейрамгуль Сатмухановна

Комиссия мүшелері: Бекенова Клара Днашовна, Ермекбаева Узил Ахметовна, Карагулова Болдык Козбаевна, Тәжбенова Гүлғасира Нұрханқызы

№230 сайлау учаскесі

Баутино ауылы Аташ елді мекені, Ә.Жанкелдин к-сі №27, ауылдық кітапханасы,

тел./факс: 8 72938 (код)24971

Шекарасы: Баутин ауылы Аташ елді мекені  Аманкелді Иманов, Мұрат Өскінбаев, Әліби Жанкелдин, Ақшабай Көпешов, Зауыт, Баялы Ақсамбаев көшелерінің үйлері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Дощаева Гулжан Рзашовна

Төраға орынбасары – Атабаева Акнур Беркимбаевна

Хатшы – Мұрат Айдана Булатқызы

Комиссия мүшелері: Елеусинова Гульмира Серкебаевна, Калымбаева Эльмира Бактыгалиевна, Туешиева Бактыгул Николаевна, Хайсагалиева Римма Избаевна

№231 сайлау учаскесі

Қызылөзен ауылы, С.Сисенбаев к-сі №2, Мәдениет үйі,

тел./факс: 8 72938 (код) 23851

Шекарасы: Қызылөзен ауылы Сатыбалды Сисенбаев, Ізтұрған Нысанбаев,  Дүйсе Бердібеков, Жаңа ауыл, Шамшырақ, Шарай көшелерінің үйлері, сонымен қатар  Қызылөзен ауылы және «Қарағантүбек» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аумағында орналасқан мал бағу нүктелері мен жеке шаруа қожалықтары

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Туйешиева Анар Туркпенбаевна

Төраға орынбасары – Нурмаганбетов Азамат Маратович

Хатшы – Алибекова Алмагул Избасаровна

Комиссия мүшелері: Аташ Жәмила Құрақбайқызы, Калиева Гульжазира Жаксыбаевна, Сағым Жасұлан Амангелдіұлы, Түркістанов Қамбар Қалниязұлы

№232 сайлау учаскесі

Ақшұқыр ауылы, Б.Қожашева к-сі №5, Мәдениет үйі,

тел./факс: 8 72938 (код) 23249

Шекарасы: Ақшұқыр ауылы  Ақжол, Өмірзақ Нұрбаев, Балсұлу Сахиева, Үштерек, Әлқуат Қожабергенов, Қартбай Бекжанов, Ұзақбай Есқожаев, Жалау Қазиев, Тәжіғұл Кезбаев, Маңғыбай Түйешиев көшелерінің үйлері, сонымен қатар 4 орамға кіретін тұрғын  үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Умбеткалиева Заря Зиятовна

Төраға орынбасары – Чуренбаев Даурен Расулаевич

Хатшы – Чаханова Гульфира Конысбаевна

Комиссия мүшелері: Алишбаев Жанасыл Жакаевич, Самешова Зулфия Насиполлаевна, Таженова Гулмира Лесбаевна, Хасанов  Райымбек Ибрагимович

№233 сайлау учаскесі

Сайын Шапағатов ауылдық округі, М. Елубаев к-сі №81, Ғ. Айдаров атындағы №1 жалпы орта білім беретін мектеп- лицейі,

тел./факс: 8 72938 (код) 31269

Шекарасы: Сайын Шапағатов ауылдық округі  Найзабек Есетов, Ақназар Жақауов, Тасқынбай Шахатов, Сәйдім Тумышев, Бисембай Мейров, Алтынмұрат Бекенжанов, Жолыбай Шахшабасов, Мақаш Елубаев, Бердіхан Қарайшықов, Бақыт Бозжігітов  көшелерінің үйлері, сонымен қатар 1, 2, 4, 5, 6 орамдарына кіретін тұрғын үйлері, Сайын Шапағатов ауылдық округінің және «Жайлау» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында орналасқан мал бағу нүктелері және  жеке шаруашылық қожалықтары

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Мухамедьярова Калия

Төраға орынбасары – Жәнібек Еркебұлан Қуатұлы

Хатшы – Айкешова Гульзипаш Бакитовна

Комиссия мүшелері: Айтанова Индира Аманжановна, Жеткизгенова Сандугаш Куандыковна, Избасова Гулдана Урынбасаровна, Кибасова Гульмира Кулданбайқызы

№234 сайлау учаскесі

Таушық ауылы, Қ.Жұбайұлы к-сі №41, Мәдениет үйі,

тел./факс: 8 72938 (код) 44232

Шекарасы: Таушық ауылы  Сисен Әбдірахманов, Ардагерлер,  Төлеген Қағазов, Абыл Тілеуұлы, Хамидолла Елмұханбетов, Құлшық Жұбайұлы, Түмен Балтабасұлы, Кетебай Қиынов, Мөріш Тышқамбаева көшелерінің үйлері, Нұрбаулы Тұмсық шағын ауданының үйлері, сонымен қатар 1, 2, 3, 4 орамдарына кіретін тұрғын  үйлері, Таушық ауылының және «Таушық ауыл шаруашылығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында орналасқан мал бағу нүктелері мен жеке шаруашылық қожалықтары

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Тилесова Насипгуль Кайратовна

Төраға орынбасары – Каниева Онай Каниевна

Хатшы – Ниязбаева Ақсырға Нұрғалиқызы

Комиссия мүшелері: Нұрбосынов Сәрсенбек Жұмабекұлы, Саудабай Жарас Өтешбайұлы, Танжарихов Реннат Борисович, Тилекбаева Анар Алымовна

№235 сайлау учаскесі

Баутин ауылы, С. Жанғабылов к-сі №4, №2201 «Б» әскери бөлімінің Қызыл бұрышы,

тел./факс: 8 72938 (код) 24796

Шекарасы: Баутин ауылы №2201 «Б» әскери бөлімі, Форт- Шевченко қаласы  №51809 «Д» және №2018 әскери бөлімдері

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Амиргалиев Ардак Болатович

Төраға орынбасары – Саденова Айман Тенизбаевна

Хатшы – Бисембиева Ақбалық Орынбасарқызы

Комиссия мүшелері: Акжигитова Улмекен Мыратбаевна, Искакова Акбала Еликбаевна, Қуат Бибігүл Қыдырғалиқызы, Тындырганова Жансая Кобландиевна

№236 сайлау учаскесі

Қаражанбас вахталық поселкесі, «Қаражанбасмұнай»

АҚ Мәдени-демалыс орталығының Қызыл бұрышы,

тел./факс: 8 72938 (код) 473613

Шекарасы: Қаражанбас вахталық поселкесінде орналасқан  «Қаражанбасмұнай»  акционерлік қоғамының және өзге де кәсіпорындардың жатақханалары

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Кулдашев Жанибек Едигеевич

Төраға орынбасары – Раева Жамал Нурболгановна

Хатшы – Тулеева Сандигул Бухарбаевна

Комиссия мүшелері: Бердіғали Ілияс Бердіғалиұлы, Дуйсалиев Армат Саматович, Ибрагимов Нуреден, Рамазанұлы Жайықбай

№237 сайлау учаскесі

Ақшұқыр ауылы, Б.Сахиева к-сі №1,

 М.Әбдіхалықов атындағы мектеп-гимназиясы,

тел./факс: 8 72938 (код) 23245

Шекарасы: Ақшұқыр ауылы  Баланжан Қожашева, Ғұбайдолла Айдаров, Бүркітбай Сәрсенов, Жаңа Қоныс, Есболай Аманов, Ысқақ Шакратов, Батырқожа Есбосынов  көшелерінің үйлері, сонымен қатар 1 орамға кіретін және Бегей жеріндегі тұрғын  үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Мүсіров Ғимран Бұқарбайұлы

Төраға орынбасары – Узакбаев Алдаберген Сабыргалиевич

Хатшы – Хасанова Ақжарқын Ибрагимқызы

Комиссия мүшелері: Абатова Салима Сугирбаевна, Адилова Бактылы Бакитовна, Байбатырова Кунжамал Кудабаевна, Сугирова Мензипа Кубаевна

№238 сайлау учаскесі

Бозашы вахталық поселкесі, Тренинг орталығы,

тел./факс: 8 72938 (код) 529079

Шекарасы: Бозашы вахталық поселкесінің және өзге де Солтүстік Бозашыда орналасқан кәсіпорындар жатақханалары

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Курманов Асылбек Жаншабаевич

Төраға орынбасары – Елеуов Алмаз Гибратович

Хатшы – Даңшабаев Айбек Амангелдіұлы

Комиссия мүшелері: Мақашов Әділет Захарұлы, Нәубетов Нұрғазы Ерсайынұлы, Нұржауов Мерей Исаұлы, Туйебаев Досбол Мухамединұлы

№239 сайлау учаскесі

Ақшұқыр ауылы, Ә.Жанашев к-сі №49, Ақшұқыр мектеп- лицейі,

тел./факс: 8 72938 (код)  50177

Шекарасы: Ақшұқыр ауылы Сұлтанбай Наубетов, Бекбосын Қадырұлы, Жүсіп Дүйсенбаев, Дүйіш Досаев, Борсақбай Әбілхайыров, Әдек Жанашев көшелерінің үйлері, сонымен қатар  2 және 5 орамдарына кіретін тұрғын үйлер

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:

Төраға- Тлеубаева Каламкас Калиевна

Төраға орынбасары – Шортанова Жазира Клышбековна

Хатшы – Жексембайқызы Аийда

Комиссия мүшелері: Басшиева Нургул Басшықызы, Батырова Тамара Туркпенбайқызы, Салпыков Артур Алтынгалиевич, Суйеуова Роза Оразбековна

Маңғыстау облысының тиісті аудандары мен қалаларының әкімдері

Маңғыстау облысының тиісті аумақтық сайлау комиссиялары


Маңғыстау облысының әкімі
Трұмов Серікбай Өтелгенұлы